Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Απάντηση
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΛΙΟΠΟΝ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΧΩ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΑΡΒΥΛΑ ΜΕΙNDL TAIGA ΕΠΙΑΣΑ ΤΑ ΕΧΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ . ΕΒΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΕΜΕΣ ΤΟΥΣ ΚΤΠ ΠΟΥ Μ ΕΙΠΕΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΑΙ ΕΝ ΠΕΡΝΑ ΤΠΤ ΜΕΣΑ ΝΕΡΟ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΕΝ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ Η ΣΟΛΑ ΕΞΕΚΟΛΛΗΣΕΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ. ΕΚΑΜΝΑ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΟΥΝΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ( ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ :lol: :lol: :lol: ). ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΛΑ ΠΑΛΕ? Η΄ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΓΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΗΣΗ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από miky55 »

ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΚΑΡΠΑΡΗ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΣΤΗ ΛΕΜΕΣΟ .ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΣΥ ΕΦΥΕ ΟΛΗ Η ΣΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΟΛΗΣΕ .ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΕΣΑ.
VALENTINOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 15:05

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από VALENTINOS »

ΔΛΔ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΟΡΦΑΝΙΔΗ? ΚΑΜΝΕΙ ΣΙΟΥΡΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? ΣΟΛΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΚΟΛΛΗΣΕ?
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ..... [/color]
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από miky55 »

ΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΣ ΔΕΞΙΑ ΕΝΑΝ ΕΧΕΙ .Η ΜΠΟΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΨΗΛΗ ΧΑΡΤ ΜΑΡΚΑ.ΕΚΟΛΗΣΕ ΤΗΝ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ ΠΕΡΣΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΗΝ.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από marinos.a »

Βαλεντίνο, ενα ζευγάρι Meindle Himalya που αγόρασα απο την Κύπρο 9 μήνες μετα την αγορα τους σε μια εξόρμηση εκπαιδευτικού εφυαν οι σόλες έτσι απλά

Αγόρασα βενζινοκολλα ιδική ακολούθησα τις οδηγίες εκόλλησα τα και σε δυο εκπαιδεύτηκα εξηκολλησαν που αλλού.

Επηρα τα στο παπουτσή λαλεί μου 'φίλε μου εν θα κάμουμε τίποτε, έκοψαν οι σόλες διότι εν παλιό στοκ αλλά να σου τα κολλήσω και οτι γίνει'. Ο παπουτσής αποδεδειγμένος μαστρος εν το μεταξύ.
Κολλά τα ο παίχτης και στην επομένη έξοδο φέτες πάλε.

Τώρα εκολλησα τα αλλά εν τα ξαναφόρεσα, άστα για καμιά τζικλα.

αν είναι το αφρώδες υλικό στο μέσο της σόλας που εχαλασε βαρ του ρίγανη

Για εγγύηση ούτε κουβέντα εν έγινε
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
gptochos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 10 Οκτ 2012, 12:44

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από gptochos »

Καλημέρα κοπέλια! Εγώ έπιασα πέρσι τα ORIZO τζαι έβκαλα την σεζόν μια χαρα. Εν λίο βαρετουδκια αλλά αμα τα συνηθίσεις εν μια χαρά. Είχα ένα μπατζετ ως τα 100 ευρώ τζαι έπιασα τα τουτα. Για την τιμή τους είναι μια χαρά.
Παιδκιά τούτο που είπε ο Μαρίνος να έσιετε πάντα υπόψη σας ότι οι σόλες οι vibram έχουν ημερομηνία λήξης. Εν όπως τα παπούτσια ασφαλείας. Αμα περάσει η ημερομηνία λήξης κόφκουνται όπως το αγγούρι. Για να καταλάβετε το Μάρτη εγύρευκα παπούτσια ασφαλέιας γιατι κτίζω το σπίτι μου τωρά (εν πολύ το βάσανο) τζαι εφαα την Λάρνακα και σε όλα τα καταστήματα που είχαν προσφορές οι σόλες ήταν ληγμένες. Για αυτό προσεκτικά κοπέλια.

Εντομεταξύ ήβρα ένα site ιταλικο και επαρράγγειλα κάτι πράμματα και νομίζω είχε καλές τιμές σε άρβυλα και παππουτσια hiking. Ρίξετε του μια μαδκιά. http://www.bighunter.net

Επαραγγειλα τα πέμπτη και σήμερα το πρωϊ έφεραν μου το πακέτο. (12.5 ευρώ με UPS)

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι στα ιταλικά αλλά με το google translator κάμνεις τη δουλεία σου μια χαρά. :D
Η τζιηκλουα τσιφ
Το περτιτζιη κακκαρα κακκαρα
Τζαι αφηστους άλλους να ακουν το πουλάκι τσιου
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από GiorgosT »

gptochos έγραψε:Καλημέρα κοπέλια! Εγώ έπιασα πέρσι τα ORIZO τζαι έβκαλα την σεζόν μια χαρα. Εν λίο βαρετουδκια αλλά αμα τα συνηθίσεις εν μια χαρά. Είχα ένα μπατζετ ως τα 100 ευρώ τζαι έπιασα τα τουτα. Για την τιμή τους είναι μια χαρά.
Παιδκιά τούτο που είπε ο Μαρίνος να έσιετε πάντα υπόψη σας ότι οι σόλες οι vibram έχουν ημερομηνία λήξης. Εν όπως τα παπούτσια ασφαλείας. Αμα περάσει η ημερομηνία λήξης κόφκουνται όπως το αγγούρι. Για να καταλάβετε το Μάρτη εγύρευκα παπούτσια ασφαλέιας γιατι κτίζω το σπίτι μου τωρά (εν πολύ το βάσανο) τζαι εφαα την Λάρνακα και σε όλα τα καταστήματα που είχαν προσφορές οι σόλες ήταν ληγμένες. Για αυτό προσεκτικά κοπέλια.

Εντομεταξύ ήβρα ένα site ιταλικο και επαρράγγειλα κάτι πράμματα και νομίζω είχε καλές τιμές σε άρβυλα και παππουτσια hiking. Ρίξετε του μια μαδκιά. http://www.bighunter.net

Επαραγγειλα τα πέμπτη και σήμερα το πρωϊ έφεραν μου το πακέτο. (12.5 ευρώ με UPS)

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι στα ιταλικά αλλά με το google translator κάμνεις τη δουλεία σου μια χαρά. :D
ε φίλε αν το ανοίξεις με chrome μπορεί να σου το κάνει translate αμέσως.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
gptochos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 10 Οκτ 2012, 12:44

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από gptochos »

GiorgosT έγραψε:
gptochos έγραψε:Καλημέρα κοπέλια! Εγώ έπιασα πέρσι τα ORIZO τζαι έβκαλα την σεζόν μια χαρα. Εν λίο βαρετουδκια αλλά αμα τα συνηθίσεις εν μια χαρά. Είχα ένα μπατζετ ως τα 100 ευρώ τζαι έπιασα τα τουτα. Για την τιμή τους είναι μια χαρά.
Παιδκιά τούτο που είπε ο Μαρίνος να έσιετε πάντα υπόψη σας ότι οι σόλες οι vibram έχουν ημερομηνία λήξης. Εν όπως τα παπούτσια ασφαλείας. Αμα περάσει η ημερομηνία λήξης κόφκουνται όπως το αγγούρι. Για να καταλάβετε το Μάρτη εγύρευκα παπούτσια ασφαλέιας γιατι κτίζω το σπίτι μου τωρά (εν πολύ το βάσανο) τζαι εφαα την Λάρνακα και σε όλα τα καταστήματα που είχαν προσφορές οι σόλες ήταν ληγμένες. Για αυτό προσεκτικά κοπέλια.

Εντομεταξύ ήβρα ένα site ιταλικο και επαρράγγειλα κάτι πράμματα και νομίζω είχε καλές τιμές σε άρβυλα και παππουτσια hiking. Ρίξετε του μια μαδκιά. http://www.bighunter.net

Επαραγγειλα τα πέμπτη και σήμερα το πρωϊ έφεραν μου το πακέτο. (12.5 ευρώ με UPS)

Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι στα ιταλικά αλλά με το google translator κάμνεις τη δουλεία σου μια χαρά. :D
ε φίλε αν το ανοίξεις με chrome μπορεί να σου το κάνει translate αμέσως.
Ξερω το ρε φίλε. Εγώ επειδή δεν χρησιμοποιώ τον Chrome χρησιμοποιώ το translator. Κάποιος με chrome δεν το χρειάζεται! ;) Αμα διαβασεις προσεκτικά μπορείς να βκάλεις και νόημα πάντως (Cartugge - χαρτουτζιες :D )
Η τζιηκλουα τσιφ
Το περτιτζιη κακκαρα κακκαρα
Τζαι αφηστους άλλους να ακουν το πουλάκι τσιου
Γιατρός

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Γιατρός »

Τα vibram δεν έχουν ημερομηνία λήξεως παιδιά
Το πρόβλημα είναι οι συνθήκες που κρατουν τα παπούτσια /μπότες και η ηλικία τους πριν να τα πουλήσουν στην κυπριακή αγορά ( αποθήκη/container -ζεστη/κρύο ) με αποτέλεσμα να καταστρέφονται οι γόμες και οι ενώσεις κτλ
Γιαυτό και το παλιό stock πρέπει να πουλιέται με τιμές παλιού stock και όχι να το σερβίρουν σαν κανούργιο στα καταστήματα μας !!! Να προσέχουν τους πελάτες τους λίγο δεν βλάπτει ...
Meindl με πρόβλημα έγραψα στο εργοστάσιο και μου τα άλλαξαν αμέσως ! άσχετα από που και πότε τα αγόρασα...
Αυτό είναι client service
Η αγορά είναι μικρή εδώ και οι αρπαχτές δεν βοηθούν
Άβαταρ μέλους
gptochos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 10 Οκτ 2012, 12:44

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από gptochos »

louisll έγραψε:Τα vibram δεν έχουν ημερομηνία λήξεως παιδιά
Το πρόβλημα είναι οι συνθήκες που κρατουν τα παπούτσια /μπότες και η ηλικία τους πριν να τα πουλήσουν στην κυπριακή αγορά ( αποθήκη/container -ζεστη/κρύο ) με αποτέλεσμα να καταστρέφονται οι γόμες και οι ενώσεις κτλ
Γιαυτό και το παλιό stock πρέπει να πουλιέται με τιμές παλιού stock και όχι να το σερβίρουν σαν κανούργιο στα καταστήματα μας !!! Να προσέχουν τους πελάτες τους λίγο δεν βλάπτει ...
Meindl με πρόβλημα έγραψα στο εργοστάσιο και μου τα άλλαξαν αμέσως ! άσχετα από που και πότε τα αγόρασα...
Αυτό είναι client service
Η αγορά είναι μικρή εδώ και οι αρπαχτές δεν βοηθούν
Σωστότατος ρε φίλε! Έχεις δίκαιο για τις σολες vibram. Εμπέρδεψά τες με τις σόλες oil resistant που εμάς σαν κυνηγούς δεν μας αφορούν!
Η τζιηκλουα τσιφ
Το περτιτζιη κακκαρα κακκαρα
Τζαι αφηστους άλλους να ακουν το πουλάκι τσιου
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”