Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από admin »

Αν κάποιος έχει ανάγκη απο καινούργια άρβυλα υπάρχει μια πολύ καλή ευκαιρία για 5 καινούργια ζευγάρια άρβυλα απο 42-43-43,5 coretex, vibram, shokproof, τιμή απο 230- τώρα 160. όποιος ενδιαφέρεται σε π.μ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Kαλησπερα ρε παιδια !

Επηαμεν εχτες η κυνηγοπαρεα στην εκθεση στο συνεδριακο !
5 ατομα.
Εγυρεφκαμεν οι 2 αρβυλα, ηβραμεν έναν που μας αρεσεν, μαλακτουιν, και ελαφρυν.
Το ονομα αυτου HARKILA !
Δυστυχως ο αντιπρόσωπος έναν ειχεν που δεν εκαμνεν σε κανενα μας, αλλα το τραγικο είναι που μας ειπεν δεν θα τα ξαναφερει !

Μονη επιλογή να τα φερουμεν μονοι μας. Ευκολο.
Εχει τα καποιος (και ποιο μοντελο) να μας πει σχετικα με αλλα παπούτσια αν τα size είναι τα ιδια ? ? ?

Πολλιν chiruca εν τω μεταξυ σε 3-4 μαχαζια ! Πως και ετσι ?
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φιλε τα "orizo" ειδες τα;
Κ πιο φτηνα κ αξιολογα..εβγαλαν κ μοντελο χαμηλο φετος αρεσε μ πολλα στην εκθεση εγραφε 140€ αλλα θα εκαμνε καλυτερη τιμη..εχω τα οριζο με βιπραμ σολα πολλα ευχαριστημενος σε σχεση με τα παλια τα σκληρα πλεων εν αθλητικα..
Ο 4ος χρονος φετος μαζι τους
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Αχερκωτης έγραψε:Φιλε τα "orizo" ειδες τα;
Κ πιο φτηνα κ αξιολογα..εβγαλαν κ μοντελο χαμηλο φετος αρεσε μ πολλα στην εκθεση εγραφε 140€ αλλα θα εκαμνε καλυτερη τιμη..εχω τα οριζο με βιπραμ σολα πολλα ευχαριστημενος σε σχεση με τα παλια τα σκληρα πλεων εν αθλητικα..
Ο 4ος χρονος φετος μαζι τους
Εν τα ειδα.
Ποιος τα φερνει ? Σκεφτουμε και εγω για πιο χαμηλα, σε σχεση με τουτα των 12 ιντζων υψος.
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Εικόνα
Τουτα εν τα αρβυλα που εχω κ φανηκαν πολυ ανθεκτικα κ βολικα κ η τιμη τους προσιτη για ετσι κατηγορια..110-120€

Εικόνα
Τουτα εν τα χαμηλα π σ εγραψα πριν φερνει τα ο στροβολος
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από MARIOSE »

Giorgoscy έγραψε:Kαλησπερα ρε παιδια !

Επηαμεν εχτες η κυνηγοπαρεα στην εκθεση στο συνεδριακο !
5 ατομα.
Εγυρεφκαμεν οι 2 αρβυλα, ηβραμεν έναν που μας αρεσεν, μαλακτουιν, και ελαφρυν.
Το ονομα αυτου HARKILA !
Δυστυχως ο αντιπρόσωπος έναν ειχεν που δεν εκαμνεν σε κανενα μας, αλλα το τραγικο είναι που μας ειπεν δεν θα τα ξαναφερει !

Μονη επιλογή να τα φερουμεν μονοι μας. Ευκολο.
Εχει τα καποιος (και ποιο μοντελο) να μας πει σχετικα με αλλα παπούτσια αν τα size είναι τα ιδια ? ? ?

Πολλιν chiruca εν τω μεταξυ σε 3-4 μαχαζια ! Πως και ετσι ?
Φίλε καλημέρα, έχω τα Haarkila pro-hunter gtx. Έπιασα τα 220 ευρώ, τα δούλεψα 3 χρόνια αλλά το κυνήγι μου είναι σχετικά στατικό. Είμαι ευχαριστημένος αρκετά, η σόλα νομίζω θα με πάρει και φέτος και μετά θα θέλει αλλαγή. Από κρυο δεν καταλάβω τίποτε, από βροχή το ίδιο, είναι πολύ άνετα στο περπάτημα τους και το grip τους πολύ καλό.
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

Giorgoscy έγραψε:Kαλησπερα ρε παιδια !

Επηαμεν εχτες η κυνηγοπαρεα στην εκθεση στο συνεδριακο !
5 ατομα.
Εγυρεφκαμεν οι 2 αρβυλα, ηβραμεν έναν που μας αρεσεν, μαλακτουιν, και ελαφρυν.
Το ονομα αυτου HARKILA !
Δυστυχως ο αντιπρόσωπος έναν ειχεν που δεν εκαμνεν σε κανενα μας, αλλα το τραγικο είναι που μας ειπεν δεν θα τα ξαναφερει !

Μονη επιλογή να τα φερουμεν μονοι μας. Ευκολο.
Εχει τα καποιος (και ποιο μοντελο) να μας πει σχετικα με αλλα παπούτσια αν τα size είναι τα ιδια ? ? ?

Πολλιν chiruca εν τω μεταξυ σε 3-4 μαχαζια ! Πως και ετσι ?

φιλε τα harkila ειχα τα και εφκαλαν μου 3 σεζον.πολυ ωραια.το θεμα γιατι εν θα τα ξαναφερει μονο τζινος ξερει.παντως τα νουμερα εν κανονικα οπως φορεις στα παπουτσια.δηλαδη εγω φορω 44.ετσι ηταν και τα harkila.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από mikros »

Έχει δοκιμάσει κανένας τα Μagnum mach 2 που εν αδιάβροχα με πλαινο φερμουάρ να μας πει τη γνώμη του?
Με τιμή στα 140ε, το βάρος του εν κάτι που μου εκαμε εντύπωση στα 360γρ...
Ψάχνω κάτι καλό για μερικές εξορμήσεις το χρόνο που να εν καλο για χιόνι-κρύο αλλα και για ζέστη. Ανοιξη προς καλοκαιρι χρειάζουμε το για καθημερινή χρήση για ενα μήνα περίπου αλλα για τίποτε ακραιο...
Κάτι παρόμοιο ίσως ?
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από admin »

φιλε εχω τα 2 χρονια οκ για μικρη χρηση αλλα για πολυωρο περπατημα σε δυσκολους τοπους μετρια οχι πολυ στοιβαρα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: Μπότες Παπούτσια για κυνήγι / πεζοπορία

Δημοσίευση από Warrior »

Κοπελια εδοκιμασα τα AKU PILGRIM HL GTX απο ενα φιλο που φορα το ιδιο size. Εν πολλα ελαφρυ και ανετο με τελεια εφαρμογη, σαν αθλητικο. Προσωπικα εχω σε μεγαλη εκτιμηση τα AKU, αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν ειναι δερμα παντου. Ενα μεγαλο μερος του ειναι cordura και δεν ξερω κατα ποσον θα αντεξει το υλικο αυτο σε δυσκολα μερη, δηλαδη ψηλα σε βουνα με πολλη πετρα και ρασια. Τα δοκιμασε καποιος συνκηνυγος; Ακουω αποψεις που μπορει να βοηθησουν. Πραγματικα ομως μιλαμε για πολυ ανετο παπουτσι και ειναι αυτο στην φωτο.ΕικόναΕικόνα

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”