Γαντια

Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Γαντια

Δημοσίευση από Γιατρός »

markosma21 έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Κοίταξε και τα macwet στην Κύπρο αλλά και golf gloves για αίσθηση στα χέρια
Τα εχο τα macwet ειναι πολι ορεα γαντια αλλα για το κριο δεν κανουν εχουνε προβλημα στο στηθος του χεριου βαζη αερα απο εκει...το προβλημα μου ειναι το προι στης τσιχλες πιγενο τροοδος για κινιγι και εχο πολι προβλημα στο στην παγονια ...
Φίλε αν μπορείς γράφε Ελληνικά

Εννά τα κάμεις ζαλατίνα με κρέμες χειρουργικά γάντια και άλλα γάντι από πάνω

Δοκίμασε liner gloves και μετά τα γάντια
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Γαντια

Δημοσίευση από mikros »

Γιατρός έγραψε:
Φίλε αν μπορείς γράφε Ελληνικά


Εννά τα κάμεις ζαλατίνα με κρέμες χειρουργικά γάντια και άλλα γάντι από πάνω

Δοκίμασε liner gloves και μετά τα γάντια
Όποιος δεν ξέρει ορθογραφία είναι ανορθόγραφος, όποιος τον κοροϊδεύει είναι αμόρφωτος!!!

Απο θέμα αίσθησης του όπλου κρατήματος-σταθερότητας τι λένε τα γάντια που έχετε?
Εγώ βρήκα κάτι μάλλινα όπου όλη η παλάμη έχει rubber dots, γενικά είναι ΟΚ αλλά όταν κυνηγώ σε θερμοκρασίες κάτω των 5 βαθμών για αρκετή ώρα, αρχίζουν να κρυώνουν να χέρια μου...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Γαντια

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

markosma21 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Εγω εχω τα συγκεκριμένα από cabelas...πραγματικα ότι καλυτερο δοκιμασα στη ζωη μου...δεν τα βγαζω από το χερι πριν τις 8 το πρωι...δεν με εμποδιζουν καθολου ουτε στην σκανδαλη...

Εικόνα
Ειναι λεπτα γαντια ή ειναι ογκοδης ποσο ριναι το κοστος να τα αγορασεις και να τα φερεις κυπρο??
Φιλε δεν είναι τοσο χοντρα οσο μπορει να φαινονται στην φωτο...δεν το κατεχω και πολύ το θεμα όπως ο Γιατρος αλλα το μονο που μπορω να σου πω είναι ότι ποτε δεν κρυωνουν τα χερια μου και δεν με ενοχλεί στο οπλο...οπου ηταν και το μεγαλο μου πρόβλημα με αλλα γαντια...δεν γλίστρα από τα χερια το οπλο και δεν σε επηρεαζει στη σκανδαλη...

Τωρα αν αναπνει το χερι...αν είναι από καλο υλικο...δεν εχω ιδεα...τα πηρα από ένα μαγαζι στην Λευκωσια το οποιο εκλεισε όμως και αφηνε τα πραγματα σε τιμη κοστους...αν δεις την σελιδα της cabelas όμως...νομιζω μπορεις να βρεις αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
markosma21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 03 Οκτ 2014, 17:49
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γαντια

Δημοσίευση από markosma21 »

mikros έγραψε:
Γιατρός έγραψε:
Φίλε αν μπορείς γράφε Ελληνικά


Εννά τα κάμεις ζαλατίνα με κρέμες χειρουργικά γάντια και άλλα γάντι από πάνω

Δοκίμασε liner gloves και μετά τα γάντια
Όποιος δεν ξέρει ορθογραφία είναι ανορθόγραφος, όποιος τον κοροϊδεύει είναι αμόρφωτος!!!

Απο θέμα αίσθησης του όπλου κρατήματος-σταθερότητας τι λένε τα γάντια που έχετε?
Εγώ βρήκα κάτι μάλλινα όπου όλη η παλάμη έχει rubber dots, γενικά είναι ΟΚ αλλά όταν κυνηγώ σε θερμοκρασίες κάτω των 5 βαθμών για αρκετή ώρα, αρχίζουν να κρυώνουν να χέρια μου...
Απολογουμε για την ανορθογραφια μου δεν με βολεφκη το τηλεφονο τα γαντια που εχο ειναι απιστεφτα ορεα στην εσθηση του οπλου νιοθης σκανδαλη και κρατημα απλα εχο λιγο θεμα στο κριο αν εισαι ακινιτος 1 ωρα εχο θεμα στο κριο αν βαλω κρεμα δεν θα βαλο γαντια μιας χρησης κανο δοκιμες αν δεν κανεις δεν μαθενεις
markosma21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 03 Οκτ 2014, 17:49
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γαντια

Δημοσίευση από markosma21 »

BAIKAL TEAM έγραψε:
markosma21 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Εγω εχω τα συγκεκριμένα από cabelas...πραγματικα ότι καλυτερο δοκιμασα στη ζωη μου...δεν τα βγαζω από το χερι πριν τις 8 το πρωι...δεν με εμποδιζουν καθολου ουτε στην σκανδαλη...

Εικόνα
Ειναι λεπτα γαντια ή ειναι ογκοδης ποσο ριναι το κοστος να τα αγορασεις και να τα φερεις κυπρο??
Φιλε δεν είναι τοσο χοντρα οσο μπορει να φαινονται στην φωτο...δεν το κατεχω και πολύ το θεμα όπως ο Γιατρος αλλα το μονο που μπορω να σου πω είναι ότι ποτε δεν κρυωνουν τα χερια μου και δεν με ενοχλεί στο οπλο...οπου ηταν και το μεγαλο μου πρόβλημα με αλλα γαντια...δεν γλίστρα από τα χερια το οπλο και δεν σε επηρεαζει στη σκανδαλη...

Τωρα αν αναπνει το χερι...αν είναι από καλο υλικο...δεν εχω ιδεα...τα πηρα από ένα μαγαζι στην Λευκωσια το οποιο εκλεισε όμως και αφηνε τα πραγματα σε τιμη κοστους...αν δεις την σελιδα της cabelas όμως...νομιζω μπορεις να βρεις αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα...
Εχω μελετιση πολλες ετεριες το τελιο πραγμα δεν υπαρχει αν υπηρχε θα ηταν μονοπολιο μελετισα το cabela εχει ωραια πραγματα οταν παω ελλαδα μεσα του γεναρη βρηκα ενα καταστημα θα το επισκευτο να δω τη παιζη δεν ρισκαρο να αγορασο κατι χωρις να το δοκιμασο εχουμε και λιγο θεμα με τα size
markosma21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 03 Οκτ 2014, 17:49
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γαντια

Δημοσίευση από markosma21 »

Γιατρός έγραψε:
markosma21 έγραψε:
Γιατρός έγραψε:Κοίταξε και τα macwet στην Κύπρο αλλά και golf gloves για αίσθηση στα χέρια
Τα εχο τα macwet ειναι πολι ορεα γαντια αλλα για το κριο δεν κανουν εχουνε προβλημα στο στηθος του χεριου βαζη αερα απο εκει...το προβλημα μου ειναι το προι στης τσιχλες πιγενο τροοδος για κινιγι και εχο πολι προβλημα στο στην παγονια ...
Φίλε αν μπορείς γράφε Ελληνικά

Εννά τα κάμεις ζαλατίνα με κρέμες χειρουργικά γάντια και άλλα γάντι από πάνω

Δοκίμασε liner gloves και μετά τα γάντια
Απολογουμε φιλε γιατι ανορθογραφεια μου εχο λιο θεμα με το κινιτο αν σε ενοχλει δεν μπορο να καμω κατι
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Γαντια

Δημοσίευση από Γιατρός »

markosma21 έγραψε:
Γιατρός έγραψε:
markosma21 έγραψε: Τα εχο τα macwet ειναι πολι ορεα γαντια αλλα για το κριο δεν κανουν εχουνε προβλημα στο στηθος του χεριου βαζη αερα απο εκει...το προβλημα μου ειναι το προι στης τσιχλες πιγενο τροοδος για κινιγι και εχο πολι προβλημα στο στην παγονια ...
Φίλε αν μπορείς γράφε Ελληνικά

Εννά τα κάμεις ζαλατίνα με κρέμες χειρουργικά γάντια και άλλα γάντι από πάνω

Δοκίμασε liner gloves και μετά τα γάντια
Απολογουμε φιλε γιατι ανορθογραφεια μου εχο λιο θεμα με το κινιτο αν σε ενοχλει δεν μπορο να καμω κατι
Κανένας δεν έχει πρόβλημα με τίποτε

http://www.neurolingo.gr/el/online_tools/speller

Απλώς είμαι σίγουρος ότι περισσότεροι ανταποκρίνονται σε ένα κείμενο και μια γλώσσα Ελληνική που με τόσα βοηθήματα μπορούμε να εκφραστούμε καλύτερα και να μην βιάζουμε καθημερινά

Να χαρείς μεν βάλεις κρέμες θα σου κάμουν άλλες ιστορίες αν βάζεις και γάντια από πάνω
Κάμε αναζητηση liner gloves , πάρε merino wool και βάλτα από κάτω από τα γάντια και ετέλειωσε
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Γαντια

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Προσωπικα δεν μπορω να φοραω γαντια και να κυνηγω....οσες φορες δοκιμασα μετα απο 5 λεπτα τα εβγαζα γτ δεν ενιωθα ανετα κρατωντας το οπλο. Ηταν λες και ειχα 10κg στα χερια μου.

Εντουτοις περσυ αγορασε ο αδελφος μου κατι γαντια....ηταν κατι σαν τα γαντια του δυτη....αλλα για το κυνηγι Αρκετα εφαρμοστα στο χερι...και πολυ βολικα οταν τα φορεσα...ζεστα....με δυνατο κρατημα με το οπλο. Τα πηρε απο τον αντιπροσωπο της beretta ΛΕΜΕΣΟ....να ρωτησω και να μαθω ακριβως την μαρκα τους φιλε.
markosma21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 03 Οκτ 2014, 17:49
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Γαντια

Δημοσίευση από markosma21 »

andreasana210326 έγραψε:Προσωπικα δεν μπορω να φοραω γαντια και να κυνηγω....οσες φορες δοκιμασα μετα απο 5 λεπτα τα εβγαζα γτ δεν ενιωθα ανετα κρατωντας το οπλο. Ηταν λες και ειχα 10κg στα χερια μου.

Εντουτοις περσυ αγορασε ο αδελφος μου κατι γαντια....ηταν κατι σαν τα γαντια του δυτη....αλλα για το κυνηγι Αρκετα εφαρμοστα στο χερι...και πολυ βολικα οταν τα φορεσα...ζεστα....με δυνατο κρατημα με το οπλο. Τα πηρε απο τον αντιπροσωπο της beretta ΛΕΜΕΣΟ....να ρωτησω και να μαθω ακριβως την μαρκα τους φιλε.
Σε ευχαριστο θα περιμενω να μου πεις μαρκα και τιμι αν γινετε
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Γαντια

Δημοσίευση από Phinix »

Δοκίμασε στο sports direct η κάπου παρόμοια. Έχει κάτι Nike λεπτά και βράζουν καλά. Τροοδος και γενικά ψηλά μια χαρά είναι. Στο δεξί χέρι κάποτε φορώ άλλο διαφορετικό τζινο που είναι κομμένα τα δάχτυλα.
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”