Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Pathfinder »

Γεια σας παιδες.Γυρευω ιδεες για αποθηκευτικους χωρους στην κασια του διπλοκαμπινου.Εχει κανενα μερακλη που εκαμε κατι ωραιο/βολικο?Δεν μιλω για κασια των σκυλων.Για εργαλεια/φυλαξη νερου/εξοπλισμο καμπιγκ?οτιδηποτε.Μπορει να εν συρταρια, κουτια κλπ
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από virtualgreek »

Pathfinder έγραψε:Γεια σας παιδες.Γυρευω ιδεες για αποθηκευτικους χωρους στην κασια του διπλοκαμπινου.Εχει κανενα μερακλη που εκαμε κατι ωραιο/βολικο?Δεν μιλω για κασια των σκυλων.Για εργαλεια/φυλαξη νερου/εξοπλισμο καμπιγκ?οτιδηποτε.Μπορει να εν συρταρια, κουτια κλπ

Υπάρχουν έτοιμες φτιαγμένος από πλαστικό/ακρυλικό (δεν γνωρίζω ακριβώς από τι είναι φτιαγμένες) οι οποίες είναι σε μαύρο χρώμα. Πιθανών να τις έχεις δει πάνω σε άλλα αυτοκίνητα.

Οι τιμές τους είναι τσουκτερές, αλλά εάν παραγγείλεις μία φτιαγμένη με αλουμίνιο τα ίδια λεφτά θα πληρώσεις.

Εάν ψάχνεις για κάτι τέτοιο, στείλε μου προσωπικό μήνυμα και να σου πω το κατάστημα που τις είχα δει.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Kostas M. »

ΟΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΩΡΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΕΣ.
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΕΣΥ ΜΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ SIZE ΘΕΛΕΙΣ. ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΟΣΤΟΥΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΥΛΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ.
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Kostas M. »

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΜΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Pathfinder »

Επειδη πιανουν τα χερια μου και εν κατι που μου αρεσει προτιμω να το καμω ο ιδιος...με χαλαρωνει αφανταστα και μου δινει τεραστια ευχαριστηση να δω τελειωμενο κατι δικο μου...τα πλαστικα ειδα τα φιλε Σαββα και δεν ειναι καθολου ευχρηστα για τον ογκο που πιανουν...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Γιατρός »

Ρώτα τον Priest έκανε ωραία κατασκευή από αλουμίνιο
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Pathfinder »

Για αυτο ρωτησα δημοσια οποιος θελει βαλει καμια φωτογραφια λεει και καμια κουβεντα αν θελει
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από Γιατρός »

Εν ντροπαλός δώστου λλιο τσιανς
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από πανικος »

http://vatourismnamibia.com/wp-content/ ... ftents.jpg
για gamping τουτο εν πολλα καλο :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Ιδέες για Αποθηκευτικούς Χώρους

Δημοσίευση από πανικος »

http://www.gtcampers.com.au/camper_hilux.php
σοβαρα φιλε pathfinder κοιταξε εδω πολυ καλες ιδεες ,τις μελετω εδω και καιρο και εγω :)
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”