Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Ποιά μάρκα και ποιο μοντέλο αυτοκινήτου απο την εμπειρία σας είναι το πιο πετυχημένο και πιο το ποιο αποτυχημενο στην αγορα? Βλάβες, σπατάλη καυσίμου, δύναμη. Ακούω απόψεις.....
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από themos328 »

GRIGORIS έγραψε:Ποιά μάρκα και ποιο μοντέλο αυτοκινήτου απο την εμπειρία σας είναι το πιο πετυχημένο και πιο το ποιο αποτυχημενο στην αγορα? Βλάβες, σπατάλη καυσίμου, δύναμη. Ακούω απόψεις.....
TOYOTA μοντελα 90-99!
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από Pathfinder »

Σηκωνει πολλη συζητηση φιλε...εξαρταται για ποιο σκοπο το θελεις
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από GRIGORIS »

themos328 έγραψε:
GRIGORIS έγραψε:Ποιά μάρκα και ποιο μοντέλο αυτοκινήτου απο την εμπειρία σας είναι το πιο πετυχημένο και πιο το ποιο αποτυχημενο στην αγορα? Βλάβες, σπατάλη καυσίμου, δύναμη. Ακούω απόψεις.....
TOYOTA μοντελα 90-99![/quote

Ρε παρεα ισως τα πιο αξιοπιστα διπλοκαμπινα στην αγορα χωρίς προβλήματα. Αλλα οταν βγεις απο μεσα σιγουρα θα εχεις προβλήματα με την μεση σου χαχαχα
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από mikros »

Όσοι έχουν hilux καλύτερα να το δουν αυτό...

http://news247.gr/eidiseis/auto/auto-ne ... 18683.html
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από Pathfinder »

mikros έγραψε:Όσοι έχουν hilux καλύτερα να το δουν αυτό...

http://news247.gr/eidiseis/auto/auto-ne ... 18683.html
Απο οτι διαβασα σε ξενα φορουμ αφορουσε μοντελα hilux του 6-8 που παρουσιασαν προβλημα με τον αεροσακο οδηγου.Οσοι ηδη εκαναν αλλαγη απο μονοι τους και εχουν αποδειξη μπορουσαν να παρουν καποια λεφτα πισω απο την αντιπροσωπεια
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Andreas84
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 29 Αύγ 2016, 14:29

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από Andreas84 »

Σαν το isuzu δεν εχει
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Κοπελια επειδή εν η δουλεια μου τα αυτοκίνητα, εσπουδασα τα, ζιω τα και εχω αποψη, γνωμη και εμπειρεια την καταθέτω με ολη τη καλη διαθεση !

ΤΟΥΟΤΑ: Εν ο βασιλιας, ηρεμη δυναμη, αξιοπιστια, λλιον σφικτα στο δρομον αν και τα μοντελα που εν με καραολους μπροστα εν πολλα καλον το τζιηλημαν τους.
Αντιπρόσωπος πολλα καλος εχει αρκετον στοκ και αν δεν εχει φερνει σου τα σχετικα γληωρα.

ISUZU: Αυτοκινητο της αγαπης ! Γλυτζιην τζιηλημαν αλλα τα μεν παλια εσηκωνναν πεθαμενον που τη φασαριαν, τα δε τζιηνουρκα με τα ηλεκτρονικα αμαν πουν να χαλασουν με απλα λογια ΕΚΑΤΣΕΣ ΠΑΝΩ !
Αντιπρόσωπος με μικρο στοκ, ακριβες τιμες και αν κατι δεν το χει κατσε γαρε ψωφα ωςπου να το φερει.

ΜITSUBISHI: Ερωτας ! Πολυστροφον, τζιηλημαν απαικτον, μιλουμεν για νεα μοντελα παντοτε, αλλα νακκον τζιελεφον ειδικα αμαν εν δουλεμενον ! Εν θα σε προδωσει ευκολα αν και ο αντιπρόσωπος καμνει το γαλαν, υπαρχουν εξαρτήματα στο παζαριν σε τιμες νορμαλ !

NISSAN: Το Navara αν και εχει πολλιν δυναμην, καλον τζιηλημαν εχει καποια αδυνατα σημεια και ότι εξαρτημαν χρειαστείς ΕΝ ΦΟΝΟΣ ! Τα δε αυτόματα εν τα χωρτανεις πετρελαιο.
Από αντιπροσωπειαν εν καλοι πλεον !

Προσωπικη μου αποψη είναι ότι το ΤΟΥΟΤΑ εν ΤΟΥΟΤΑ, συν του ότι εν το μονο που ότι ωρα θελεις πουλας το χωρις να χασεις πολλα λεφτα.

Προσεκτικα που τες σαβουρες που κουβαλουν που την Αγγλια 9-10 χρονων λημενα σταμενα με μιαν φαουσαν μιλια πανω !

Φερνω και εγω αυτοκίνητα και ξερω τα κοστα. με τες τιμες που πουλουν οι πλείστοι μιλουμεν για βαρυδουλεμενα αυτοκίνητα !!!
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε Γιώργο καλημέρα,

Σε ευχαριστούμε διότι είναι σημαντική η άποψη κάποιου που είναι μέσα στα πράματα τζιαί είναι αμερόληπτος. 8-)

Το μόνο ερώτημα που έχω είναι το δίλημμα καινούριου VS μεταχειρισμένου τζιαί τούτον το ερώτημα νομίζω ισχύει για όλα τα αυτοκίνητα. Εγώ έπιασα SUV πριν 6-7 χρόνια και εχρυσοπλήρωσα το καινούριο. Νομίζω ήταν λάθος η κίνηση μου... Αφού είμαι ψαράς-κυνηγός κτλ ίσως να έπρεπε να πάω σε ένα μεταχειρισμένο 5-6 χρονών. :roll:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αυτοκίνητα (διπλοκάμπινα)

Δημοσίευση από admin »

Giorgoscy έγραψε:Κοπελια επειδή εν η δουλεια μου τα αυτοκίνητα, εσπουδασα τα, ζιω τα και εχω αποψη, γνωμη και εμπειρεια την καταθέτω με ολη τη καλη διαθεση !

ΤΟΥΟΤΑ: Εν ο βασιλιας, ηρεμη δυναμη, αξιοπιστια, λλιον σφικτα στο δρομον αν και τα μοντελα που εν με καραολους μπροστα εν πολλα καλον το τζιηλημαν τους.
Αντιπρόσωπος πολλα καλος εχει αρκετον στοκ και αν δεν εχει φερνει σου τα σχετικα γληωρα.

ISUZU: Αυτοκινητο της αγαπης ! Γλυτζιην τζιηλημαν αλλα τα μεν παλια εσηκωνναν πεθαμενον που τη φασαριαν, τα δε τζιηνουρκα με τα ηλεκτρονικα αμαν πουν να χαλασουν με απλα λογια ΕΚΑΤΣΕΣ ΠΑΝΩ !
Αντιπρόσωπος με μικρο στοκ, ακριβες τιμες και αν κατι δεν το χει κατσε γαρε ψωφα ωςπου να το φερει.

ΜITSUBISHI: Ερωτας ! Πολυστροφον, τζιηλημαν απαικτον, μιλουμεν για νεα μοντελα παντοτε, αλλα νακκον τζιελεφον ειδικα αμαν εν δουλεμενον ! Εν θα σε προδωσει ευκολα αν και ο αντιπρόσωπος καμνει το γαλαν, υπαρχουν εξαρτήματα στο παζαριν σε τιμες νορμαλ !

NISSAN: Το Navara αν και εχει πολλιν δυναμην, καλον τζιηλημαν εχει καποια αδυνατα σημεια και ότι εξαρτημαν χρειαστείς ΕΝ ΦΟΝΟΣ ! Τα δε αυτόματα εν τα χωρτανεις πετρελαιο.
Από αντιπροσωπειαν εν καλοι πλεον !

Προσωπικη μου αποψη είναι ότι το ΤΟΥΟΤΑ εν ΤΟΥΟΤΑ, συν του ότι εν το μονο που ότι ωρα θελεις πουλας το χωρις να χασεις πολλα λεφτα.

Προσεκτικα που τες σαβουρες που κουβαλουν που την Αγγλια 9-10 χρονων λημενα σταμενα με μιαν φαουσαν μιλια πανω !

Φερνω και εγω αυτοκίνητα και ξερω τα κοστα. με τες τιμες που πουλουν οι πλείστοι μιλουμεν για βαρυδουλεμενα αυτοκίνητα !!!

Γιώργο θέλω να πιάσω ένα αυτοκίνητο απο Αγγλία σκέφτομαι ...σίγοθρα SUV με τετρακίνηση, το θέλω οικονομικό , όχι με μεγάλη κάσια για να μπορώ να κινούμε και μέσα στην πόλη.. Μου άρεσε το νέο το JEEP RENEGATE αν και φοβούμε λίγο τα σέρβισ και εξαρτήματα όπως επίσης και το νέο το vitara . Το Toyota rav4 το νέο δέν μου άρεσε... ποιά η άποψη σου...
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”