Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από admin »

Τελικά βρήκα το κατάστημα που ήταν μέσα στον Ορφανίδη Λεμεσού , έχουν μετακομίση λίγο ποιό κάτω δίπλα απο την εκκλησία του Αποστόλου Ανδρέα Οδός Αγίας Σοφίας. Πραγματικά επαγγελματίες. Πήγα εκεί και πήρα ένα ζευγάρι άρβυλα περσινά vikings τα οποία άνοιξαν οι ραφές τους απο πάνω και ένα άλλο ζευγάρι άρβυλα που διαλύθηκε ο πάτος τους με €45 μου έβαλαν άλλη σόλα vibram και με €5 μου έραψαν εκείνα που άνοιξαν έγιναν και τα δύο σαν καινούργια, επίσης είχαν και ειδικό λίπος για τα δερματινα παπούτσια-άρβυλα και πατούς αθλητικούς και ορθοπεδικούς!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

45 ευρω vibram σολες? Μονο? Μπορουν και σου τα καμνουν την ιδια ωρα? Μπορουν να εφαρμοστουν και σε αλλα αρβυλα?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από Priest+++ »

Εφτιαξες την Μερά μου :!:
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από cynergy »

επαρχια?και ενα τηλεφωνο επικοινωνιας σας παρακαλω
dont shoot fast...shoot good
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από MARIOSE »

Παίδες το ίδιο κατάστημα υπάρχει και Λευκωσία στην Μακεδονίτισσα.

Ναι έχουν σόλες vibram αλλά δεν έχω ρωτήσει πόσα τις χρεώνουν. Εγώ κόλλησα τις δικές μου σόλες στα άρβυλα μου και μου κόστισε 10ευρώ. Μάλιστα μου τα ετοίμασαν την ίδια μέρα.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από kyriakos304 »

MARIOSE έγραψε:Παίδες το ίδιο κατάστημα υπάρχει και Λευκωσία στην Μακεδονίτισσα.

Ναι έχουν σόλες vibram αλλά δεν έχω ρωτήσει πόσα τις χρεώνουν. Εγώ κόλλησα τις δικές μου σόλες στα άρβυλα μου και μου κόστισε 10ευρώ. Μάλιστα μου τα ετοίμασαν την ίδια μέρα.

Κόλλημα μόνο ή κόλλημα και ράψιμο;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από MARIOSE »

kyriakos304 έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Παίδες το ίδιο κατάστημα υπάρχει και Λευκωσία στην Μακεδονίτισσα.

Ναι έχουν σόλες vibram αλλά δεν έχω ρωτήσει πόσα τις χρεώνουν. Εγώ κόλλησα τις δικές μου σόλες στα άρβυλα μου και μου κόστισε 10ευρώ. Μάλιστα μου τα ετοίμασαν την ίδια μέρα.

Κόλλημα μόνο ή κόλλημα και ράψιμο;
Κυριάκο εγώ απλά τα κόλλησα. Δεν ξέρω πόσα το ράψιμο φίλε. Το τηλ τους 22784000 για Λευκωσία.
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από kanaris »

admin έγραψε:Τελικά βρήκα το κατάστημα που ήταν μέσα στον Ορφανίδη Λεμεσού , έχουν μετακομίση λίγο ποιό κάτω δίπλα απο την εκκλησία του Αποστόλου Ανδρέα Οδός Αγίας Σοφίας. Πραγματικά επαγγελματίες. Πήγα εκεί και πήρα ένα ζευγάρι άρβυλα περσινά vikings τα οποία άνοιξαν οι ραφές τους απο πάνω και ένα άλλο ζευγάρι άρβυλα που διαλύθηκε ο πάτος τους με €45 μου έβαλαν άλλη σόλα vibram και με €5 μου έραψαν εκείνα που άνοιξαν έγιναν και τα δύο σαν καινούργια, επίσης είχαν και ειδικό λίπος για τα δερματινα παπούτσια-άρβυλα και πατούς αθλητικούς και ορθοπεδικούς!!
Admin μπορείς να μου πεις τηλέφωνο?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από admin »

96521050

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Επιδιορθώσεις αρβύλων vibram σολες

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Λευκωσια μακεδονιτισα για αλαγη σολας ειπαν μου σημερα απο €50 _ €75 εξαρτατε απο τη φθορα της μποτας .
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”