ΜΠΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από Anthimos »

tre_mountain_trek.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από MARIOSE »

[quote="ALEXIS
ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙΣ ΣΟΛΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΟΛΙΣΘΗΤΙΚΕΣ Η ΟΧΙ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ !
ΔΩΣΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ[/quote]

Vibram σόλα είναι εγγύηση φίλε.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Δημοσίευση από Marinos »

Σιγουρα η vibram είναι καποια εγγύηση αλλα κατα τη γνώμη μου ισως να παίζει ρόλο και η μορφή της σόλας. Π.χ. αυτή πιυ έβαλε φοτο ο Σολον λόγο του ότι εχει πολλες πλατιές περιοχες (και vibram να ήταν) εμένα δεν μου δίνει 100% σιγουρια. Προσωπικά δεν θα την αγόραζα.
Έχει 2 μήνες που ψάχνω λαρβυλο, είδα πολλα που με ενθουσιασαν με τεχνολογίες κτλ αλλα μολις έβλεπα τη σολα με αποθούσαν.
Αυτή που έβαλε ο Άνθιμος π.χ. ναι, θα την αγόραζα με 1000
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Marinos την 08 Οκτ 2014, 08:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Demetris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 01:19

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από Demetris »

Παιδια σε τι τιμες παιζει η hunter?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re:

Δημοσίευση από MARIOSE »

Marinos έγραψε:Σιγουρα η vibram είναι καποια εγγύηση αλλα κατα τη γνώμη μου ισως να παίζει ρόλο και η μορφή της σόλας. Π.χ. αυτή πιυ έβαλε φοτο ο Σολον λόγο του ότι εχει πολλες πλατιές περιοχες (και vibram να ήταν) εμένα δεν μου δίνει 100% σιγουρια. Προσωπικά δεν θα την αγόραζα.
Έχει 2 μήνες που ψάχνω λαρβυλο, είδα πολλα που με ενθουσιασαν με τεχνολογίες κτλ αλλα μολις έβλεπα τη σολα με αποθούσαν.
Αυτή που έβαλε ο Άνθιμος π.χ. ναι, θα την αγόραζα με 1000
Ακριβώς φίλε Μαρίνο. Η vibram σόλα σου εγγυάται ότι είναι φτιαγμένη σωστά για το σκοπό για τον οποίο είναι φτιαγμένη. Εναπομένει στον κάθε ένα από εμάς να σκεφτεί καλά τί είδους σόλα χρειάζεται.

Αυτό θα βοηθήσει http://www.vibram.com/index.php/us/VIBR ... oles/Soles
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Ένα από τα πιο σημαντικά χαρακτηριστικά μιας σόλας είναι η ικανότητα και ο σχεδιασμός της να 'αυτοκαθαρίζεται'.
Δεν υπάρχει λόγος να χαιρόμαστε με μια σόλα η οποία στην πράξη δεν καθαρίζεται από μόνη της στο επόμενο μας βήμα.
Μετά να γράψω που θα έχω ώρα αλλά ελέγξετε την σόλα σας (όι να πάτε να δώκετε σε κανένα δέντρο) να δείτε αν αυτοκαθαρίζεται μετά από ορισμένα βήματα σε λερωμένες περιοχές/λασπωμένες
Θενκς
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Vasils-TOZ34E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 30 Μάιος 2012, 19:47

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από Vasils-TOZ34E »

Επειδή έλαβα πολλά ΠΜ για τις μπότες που αγόρασα, σας δίνω την άποψη μου μετά από την πρώτη φορά που τις φόρεσα.

Το Σάββατο που μας πέρασε δούλεψα για πρώτη φορά τις μπότες για 1:30 – 2:00 ώρες. Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος από το κράτημα σε ολισθηρές επιφάνειες και εδικά με το ότι παρόλο που φατσάρει πολύ σκληρή μπότα, εντούτοις δεν με ενόχλησε καθόλου.

Νομίζω θα βγάλει τα λεφτά της.
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από christy2000 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΣΩΣΤΑ ΓΙΑΤΡΕ.....ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ!

ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!
Κ.Σολων που βρισκουμε αυτο το προιον?
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από admin »

ήρθε κάτι στην αντίληψη μου και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Μέσα στο Παλιό κτήριο του Ορφανίδη στην Λεμεσό υπάρχει ένα μαγαζί που λειτουργεί ακι ονομάζεται τακούνι εξπρές. Εκεί μεσα επιδιορθώνουν παπούτσια και αντικαταστούν και σόλες και βάζουν VIBRAM . το είδα και εντυπωσιάστικά έχω 1-2 ζευγάρια τα οποία καταστράφηκαν οι σόλες τους και προτίθεμαι να παώ να τις αντικαταστήσω
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΜΠΟΤΕΣ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

admin έγραψε:ήρθε κάτι στην αντίληψη μου και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας. Μέσα στο Παλιό κτήριο του Ορφανίδη στην Λεμεσό υπάρχει ένα μαγαζί που λειτουργεί ακι ονομάζεται τακούνι εξπρές. Εκεί μεσα επιδιορθώνουν παπούτσια και αντικαταστούν και σόλες και βάζουν VIBRAM . το είδα και εντυπωσιάστικά έχω 1-2 ζευγάρια τα οποία καταστράφηκαν οι σόλες τους και προτίθεμαι να παώ να τις αντικαταστήσω
Άριστε το ξέρω το κατάστημα πήγα και εγώ 2-3 φορές για επιδιορθώσεις. Πίστευα πως μαζί με τον Ορφανίδη είχε κλείσει και αυτό. Πάλι καλά που το ανέφερες γιατί είναι πολύ εξυπηρετικοί.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”