Φασσοσακιδιο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Φασσοσακιδιο

Δημοσίευση από kanaris »

Παίδες κάποια ιδέα για σακίδιο παραλλαγής? Δεν το θέλω με καρέκλα. Προσαρμόζω κατά την περίπτωση οποια θέλω. Συνήθως χρησιμοποιώ διπλωτή με τρία πόδια. Περισσότερο με απασχολεί να ταιριάζει μέσα καμιά ρουχινη παγονιερα. ..
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Φασσοσακιδιο

Δημοσίευση από virtualgreek »

kanaris έγραψε:Παίδες κάποια ιδέα για σακίδιο παραλλαγής? Δεν το θέλω με καρέκλα. Προσαρμόζω κατά την περίπτωση οποια θέλω. Συνήθως χρησιμοποιώ διπλωτή με τρία πόδια. Περισσότερο με απασχολεί να ταιριάζει μέσα καμιά ρουχινη παγονιερα. ..

Εάν εννοείς κάτι τέτοιο, είχα δει στο Jumbo πέρσι έτσι καιρό που άρχιζε η σχολική χρονιά.
Classic-Camouflage-Camo-Backpack.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Φασσοσακιδιο

Δημοσίευση από kanaris »

virtualgreek έγραψε:
kanaris έγραψε:Παίδες κάποια ιδέα για σακίδιο παραλλαγής? Δεν το θέλω με καρέκλα. Προσαρμόζω κατά την περίπτωση οποια θέλω. Συνήθως χρησιμοποιώ διπλωτή με τρία πόδια. Περισσότερο με απασχολεί να ταιριάζει μέσα καμιά ρουχινη παγονιερα. ..

Εάν εννοείς κάτι τέτοιο, είχα δει στο Jumbo πέρσι έτσι καιρό που άρχιζε η σχολική χρονιά.
Classic-Camouflage-Camo-Backpack.jpg
Θα μπορούσε να κάνει νομίζω τη δουλειά του... κάτι πιο εξελιγμένο θα ήθελα. Thanks!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Φασσοσακιδιο

Δημοσίευση από Laurona »

Εαν εννοεις κατι σε στυλ berking του στρατου θα βρεις στον στυλιανιδη στην γερμασογεια.
Εγω εχω το μεγαλο σε μαύρο. Υπαρχει κ παραλαγη.
Το εχω για το στρατο κ τις εκδρομές.
Ειδα πολλούς φασσαριες να το χρηδιμοποιουν.
Υπαρχουν διάφορα size
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”