Παραλλαγή/Καμουφλάζ Για Όπλα

Απάντηση
Beretta 682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 06 Αύγ 2014, 10:53

Παραλλαγή/Καμουφλάζ Για Όπλα

Δημοσίευση από Beretta 682 »

gia sas pethkia ime neos sto kinigi tis fassas kai exo mian aporia an ine xrisimo na valo sto oplo m camouflage aftokolito gia perisotero camouflage je gia na men gializei ston ilio .......parakalo an ginete pite m tis gnomes sas
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: camouflage gia opla

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Beretta 682 έγραψε:gia sas pethkia ime neos sto kinigi tis fassas kai exo mian aporia an ine xrisimo na valo sto oplo m camouflage aftokolito gia perisotero camouflage je gia na men gializei ston ilio .......parakalo an ginete pite m tis gnomes sas

Φίλε καλώς μας όρισες. Είπαν μου να σου πω να γράφει μόνο ελληνικά.

Για την απορία σου να σου απαντήσουν οι συναδέλφοι
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: camouflage gia opla

Δημοσίευση από virtualgreek »

Beretta 682 έγραψε:gia sas pethkia ime neos sto kinigi tis fassas kai exo mian aporia an ine xrisimo na valo sto oplo m camouflage aftokolito gia perisotero camouflage je gia na men gializei ston ilio .......parakalo an ginete pite m tis gnomes sas

Κάτσε μέσα στην σκιά, μείνε εντελώς ακίνητος μέχρι το πουλί να έρθει εντός βολής και θα είσαι μια χαρά.

Το όπλο για να γυαλίζει πρέπει να το βλέπει ο ήλιος.
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: camouflage gia opla

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε το έχω βάλει πριν 1-2 μήνες. Ακόμα δεν έχω πάει κυνήγι για να σου πω αν είναι χρήσιμο αλλά πιστεύω πως είναι.

Για συμβουλή θα σου έλεγα πριν το αγοράσεις να βεβαιωθείς ότι είναι το κατάλληλο για δίκαννα όπλα (εγώ το πήρα από gunskinz).
Επίσης μπορώ να σου πω ότι παρόλο που είναι αδιάβροχο ξέρουμε ότι η υγρασία τρυπώνει παντού και γιαυτό φοβάμαι ότι μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα στο όπλο.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Καλοσωρισες στην παρεα μας.Ο φιλος Σαββας Virtualgreek εχει δικιο.Μπορεις αμαν εισαι προσεχτικος και υπομονετικος να κανεις την δουλεια σου και χωρις.τωρα αν θελεις να εχεις καποιο "πολυ ελαχιστο" πλεονεχτημα η ετσι απλα θεμα "βιτσιου" σαν και λογου μου :) μπορεις να το καμεις χωρις στην ουσια να χασεις κατι εκτος απο το να εχεις εννοια απο υγρασιες κλπ
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Παραλλαγή/Καμουφλάζ Για Όπλα

Δημοσίευση από Γιατρός »

Είδα έτσι όπλο με αυτοκόλλητα και έγινε όπως τον Γαβαλά
Βρες σκιά
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Παραλλαγή/Καμουφλάζ Για Όπλα

Δημοσίευση από Pathfinder »

Γιατρός έγραψε:Είδα έτσι όπλο με αυτοκόλλητα και έγινε όπως τον Γαβαλά
Βρες σκιά
Oh mio dios!!! Gavalas!?Δηλαδη τι επαθε το οπλο? Ανοιξαν οι "θαλαμες" του παραπανω?;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Beretta 682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 06 Αύγ 2014, 10:53

Re: Παραλλαγή/Καμουφλάζ Για Όπλα

Δημοσίευση από Beretta 682 »

ευχαριστώ για τις συμβουλεσ αλλα μάλλον να το αφεικω να όπως είναι και βλεπουμεν.... ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”