Αναβάθμιση Εξοπλισμού 2014-15

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Αναβάθμιση Εξοπλισμού 2014-15

Δημοσίευση από Pathfinder »

Παιδες σας χαιρετω.Ετσι για να περνουν τουτες οι λιες μερες :) που μας εμειναν ειπα να ανοιξω τουτο το θεμα και να γραψουμε τι εχουμε αλλαξει/αναβαθμισει στον εξοπλισμο μας απο την περσινη σεζον.Μπορει να περιλαμβανει απο το πιο μικρο (σουγια) μεχρι αυτοκινητο, λεμε τωρα.Φωτογραφιες ειναι παντα ευπροσδεχτες για οφθαλμολουτρο :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Artemis G. »

Ρε φιλε ο συνκυνηγος μετρα ? Βασικα εν τον αλλαξα ακομα αλλα αν συνεχισει ετσι οπως παει ενα να τον δοκω μεσα.....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Η κύρια μου αναβάθμιση είναι το όπλο που θα έρθει στις επόμενες μέρες. Φωτογραφίες στο συντομο μέλλον όταν έρθει με το καλό. :)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

Artemis G. έγραψε:Ρε φιλε ο συνκυνηγος μετρα ? Βασικα εν τον αλλαξα ακομα αλλα αν συνεχισει ετσι οπως παει ενα να τον δοκω μεσα.....
Χαχαχα εκαμες με και εγελασα παλε ρε φιλε...εν που τις σπουδαιοτερες αναβαθμισεις τουτη :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:
Artemis G. έγραψε:Ρε φιλε ο συνκυνηγος μετρα ? Βασικα εν τον αλλαξα ακομα αλλα αν συνεχισει ετσι οπως παει ενα να τον δοκω μεσα.....
Χαχαχα εκαμες με και εγελασα παλε ρε φιλε...εν που τις σπουδαιοτερες αναβαθμισεις τουτη :)
Μπορεί όμως να σου φκει τζαι σε υποβάθμιση αν έβρεις κανένα σιηρόττερο :D
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Artemis G. »

Δεν υπαρχει χειροτερος.... ενας ηταν.... μονο και μονο που βλεπεις το ταχα αθωο του προσωπο και σου λαλει καλημερα να ξερεις παντα κρυβετε πισω το διαβολικο " καλα καλιτζια "...
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Η κύρια μου αναβάθμιση είναι το όπλο που θα έρθει στις επόμενες μέρες. Φωτογραφίες στο συντομο μέλλον όταν έρθει με το καλό. :)

ΑΑΑΑ....ΚΑΛΑ ΕΙΠΕΣ ...ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ (25) ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ...ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΤΙΣ 27 ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΚΚΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ Κ@@Ο ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΤΩ ΣΤΙΣ 13....ΜΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΜΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.......Α ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ :mrgreen:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Η κύρια μου αναβάθμιση είναι το όπλο που θα έρθει στις επόμενες μέρες. Φωτογραφίες στο συντομο μέλλον όταν έρθει με το καλό. :)

ΑΑΑΑ....ΚΑΛΑ ΕΙΠΕΣ ...ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ (25) ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ...ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΤΙΣ 27 ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΚΚΟΥΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ Κ@@Ο ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΤΩ ΣΤΙΣ 13....ΜΕ ΔΟΚΙΜΕΣ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΑΜΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.......Α ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ :mrgreen:
Σοβαρα τωρα ρε Σολονα μου εγω θα ακυρωνα το ταξιδι για ετσι σκοπο η αν θα πηενα εν θα ημουν πνευματικα εκει :)...οσο για τις δικες μου αναβαθμισεις οσο αφορα οπλο εμεινα με το silma μου μετα την παραλλαγη του και αναβαθμιστηκα αρκετα οσον αφορα τα "παρεμφερη" του φασσαρη...;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

ολοι αναβαθμιστηκαμε......
1 χρονο πιο γεροι :shock:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ενα χρονο πιο σοφοι προτιμω το παραπανω..οπως και να εχει...τελικα εν λιες οι αναβαθμισεις που εκαμαμε που τα περσι αλλοπως γιατι εν πολλη ησυχια...:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”