Αναβάθμιση Εξοπλισμού 2014-15

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δες τούτο το λίνκ Αντρέα. Εν τούτο που έχω σε παραλλαγή αν και τωρά δεν υπάρχει στο Cabelas από ότι βλέπω. Παλιά υπήρχε και στη Λευκωσία στο κατάστημα του Πόλυ αλλά τωρά δεν ξέρω (ο Πόλυς έκλεισε). Σίγουρα κάπου θα υπάρχει στο ίντερνετ!

Πάντως σου το συστήνω ανεπιφύλακτα.

http://reviews.cabelas.com/8815/941149/ ... me&dir=asc
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Δες τούτο το λίνκ Αντρέα. Εν τούτο που έχω σε παραλλαγή αν και τωρά δεν υπάρχει στο Cabelas από ότι βλέπω. Παλιά υπήρχε και στη Λευκωσία στο κατάστημα του Πόλυ αλλά τωρά δεν ξέρω (ο Πόλυς έκλεισε). Σίγουρα κάπου θα υπάρχει στο ίντερνετ!

Πάντως σου το συστήνω ανεπιφύλακτα.

http://reviews.cabelas.com/8815/941149/ ... me&dir=asc
http://www.ebay.co.uk/itm/Winchester-Tr ... 4ae8d71c92

Βρήκα παρόμοιο από την Winchester αλλά εν κότσινο το γέριμο
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από andreasana210326 »

θα παω ενα περιπατο το Σαββατο απο καποια γνωστα κυνηγετικα καταστηματα στη Λεμεσο να δω τι υπαρχει και τι παιζει απο τιμες. Αυτα στο ebay τα εχω δει. Καποια καλα ειναι σχετικα ακριβα.

Φιλε Μαριε το συγκεκριμμενο που μου εστειλες, σε εμποδιζει καθολου αν προκειται να περπατησεις για λιγο?? Επισης οταν καθεσαι , πως το νιωθεις?? Βρισκονται δεξια και αριστερα οι θηκες ή ειναι πανω στα ποδια σου??
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε καθόλου δεν σε εμποδίζει και οι θήκες εκτός του ότι είναι δεξιά και αριστερά είναι και μετακινούμενες πάνω στη ζώνη που τα κρατά όλα μαζί (με λίγη κίνηση όμως λόγω χώρου).
Στη θήκη πίσω δεν βάζω τίποτε όμως εγώ διότι αν βάλω και δοκιμάσω να καθήσω θα πρέπει να είμαι προσεκτικός.

Τούτο έχω το για τα άδεια φυσίγγια και το βάζω πάνω στη ζώνη μαζί με τις θήκες:

http://www.cabelas.com/product/Cabelas- ... ells+pouch
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από andreasana210326 »

MARIOSE έγραψε:Φίλε καθόλου δεν σε εμποδίζει και οι θήκες εκτός του ότι είναι δεξιά και αριστερά είναι και μετακινούμενες πάνω στη ζώνη που τα κρατά όλα μαζί (με λίγη κίνηση όμως λόγω χώρου).
Στη θήκη πίσω δεν βάζω τίποτε όμως εγώ διότι αν βάλω και δοκιμάσω να καθήσω θα πρέπει να είμαι προσεκτικός.

Τούτο έχω το για τα άδεια φυσίγγια και το βάζω πάνω στη ζώνη μαζί με τις θήκες:

http://www.cabelas.com/product/Cabelas- ... ells+pouch
:D :D ενθουσιασες με πολλα ρε φιλε,.....trendy πραματα. Αν το πιασω και τουτο εννα 8ελω φωτο στο επομενο περιοδικο του Αριστου. ιντα σκεφτομαι και την παρεα που θα μου φωναζουν...ρεεε μα ε κυνηγι που ερχεσαι οξα πασαρελλα στη μοδα?

περα απο τη πλακα ειναι πολυ ωραια πραματα αυτα και πολυ χρησιμα να τα εχει ενας κυνηγος. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΑΓΟΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ??
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Το δεύτερο για τα φυσίγγια εν νομίζω να υπάρχει. Το πρώτο όμως πρέπει. Μόλις τώρα τηλεφώνησα σε ένα μαγαζί και μου είπε ότι έχει κάτι παρόμοιο 18 ευρώ. Εν canvas χοντρό το υλικό με 3 τσέπες αλλά όχι αδιάβροχο, όπως μου είπε. Αν θέλεις με την πρώτη ευκαιρία να περάσω να το δω και να σου πω φίλε.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από andreasana210326 »

MARIOSE έγραψε:Το δεύτερο για τα φυσίγγια εν νομίζω να υπάρχει. Το πρώτο όμως πρέπει. Μόλις τώρα τηλεφώνησα σε ένα μαγαζί και μου είπε ότι έχει κάτι παρόμοιο 18 ευρώ. Εν canvas χοντρό το υλικό με 3 τσέπες αλλά όχι αδιάβροχο, όπως μου είπε. Αν θέλεις με την πρώτη ευκαιρία να περάσω να το δω και να σου πω φίλε.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

andreasana210326 έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Το δεύτερο για τα φυσίγγια εν νομίζω να υπάρχει. Το πρώτο όμως πρέπει. Μόλις τώρα τηλεφώνησα σε ένα μαγαζί και μου είπε ότι έχει κάτι παρόμοιο 18 ευρώ. Εν canvas χοντρό το υλικό με 3 τσέπες αλλά όχι αδιάβροχο, όπως μου είπε. Αν θέλεις με την πρώτη ευκαιρία να περάσω να το δω και να σου πω φίλε.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ.
Έγινε Αντρέα!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ :D :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δίχτυ κάλυψης Σόλωνα? Τέλος οι φυσικές φυλάχτρες πλέον :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”