Αναβάθμιση Εξοπλισμού 2014-15

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

Αναβαθμιστηκε σημερα και η περσινη μου καρεκλουα με καστομ αναπαυτικη ραχη για την γυμνασμενη μου τριγωνικη πλατη με μασσαζ 3 σταδιων για πιο ξεκουραστο κυνηγι ;)Εικόνα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Είβρα τζιαι εγώ την καρεκλούα μου, δυστυχώς η τσέντα μου που το ebay δεν ήρτε άρα θα πάμε με την παλιά. Αν τζαι νομίζω όπως θα πάρω τις χαρτούτσιες θα τις φέρω πίσω. :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Μεν κακομελετας ειπαμε Σπυρο...θα παεις και θα περασεις καλα ετσι να λαλεις ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Είβρα τζιαι εγώ την καρεκλούα μου, δυστυχώς η τσέντα μου που το ebay δεν ήρτε άρα θα πάμε με την παλιά. Αν τζαι νομίζω όπως θα πάρω τις χαρτούτσιες θα τις φέρω πίσω. :lol:
ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΚΑΡΕΚΛΟΥΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΕΝ ΣΕ ΕΥΚΟΛΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ,ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ ΜΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΙΑ :D

Υ.Γ ΚΑΜΝΕΙ ΤΟ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΡΕ ΣΠΥΡΟ?

ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΣΤΟ YOU TUBE....ΕΚΑΜΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ "ΠΡΟΛΟΓΟ"....ΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΞΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥΣ.....ΠΕΖΟΥΝΙΑ, ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΣΑ....ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Pathfinder έγραψε:Αναβαθμιστηκε σημερα και η περσινη μου καρεκλουα με καστομ αναπαυτικη ραχη για την γυμνασμενη μου τριγωνικη πλατη με μασσαζ 3 σταδιων για πιο ξεκουραστο κυνηγι ;)Εικόνα
Πόμπα Άλεξ!! Γκοοτ χαντινγκ τουμορροου εβρυουαν!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Είβρα τζιαι εγώ την καρεκλούα μου, δυστυχώς η τσέντα μου που το ebay δεν ήρτε άρα θα πάμε με την παλιά. Αν τζαι νομίζω όπως θα πάρω τις χαρτούτσιες θα τις φέρω πίσω. :lol:
ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΚΑΡΕΚΛΟΥΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΕΝ ΣΕ ΕΥΚΟΛΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ,ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ ΜΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΙΑ :D

Υ.Γ ΚΑΜΝΕΙ ΤΟ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΡΕ ΣΠΥΡΟ?

ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΣΤΟ YOU TUBE....ΕΚΑΜΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ "ΠΡΟΛΟΓΟ"....ΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΞΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥΣ.....ΠΕΖΟΥΝΙΑ, ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΣΑ....ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ :?
Το πρόβλημα είναι ότι τζιαμέ που πάω για τζίκλες και εν γεμάτο φιλικουτούνια εν κλειστή για τη φάσσα, άρα αναγκαστικά θα μείνω πιο πίσω που δεν έχω ιδέα τι λαλεί από θηράματα καθώς έχει πολλά χρόνια να πάω σε τζίνο το κομμάτι. Έτσι θα χρειαστούμε την καρεκλού για αναμονή αν στραβωθεί τίποτε τζαι δώκει πάνω μας. :D

'Οσον αφορά το αν το κάμνει η ψυχή μου, δυστυχώς αφού έκαμα προετοιμασία για φάσσα και δεν θα δω φάσσα το πιο πιθανόν, ελπίζω τουλάχιστον να μου δοθεί η ευκαιρία να τεστάρω το Goose σε ότι νόμιμο θήραμα κινείται στην περιοχή :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Αναβαθμιστηκε σημερα και η περσινη μου καρεκλουα με καστομ αναπαυτικη ραχη για την γυμνασμενη μου τριγωνικη πλατη με μασσαζ 3 σταδιων για πιο ξεκουραστο κυνηγι ;)Εικόνα
Πόμπα Άλεξ!! Γκοοτ χαντινγκ τουμορροου εβρυουαν!
Θα δειξει την κυριακη φιλε Μαριε..:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Είβρα τζιαι εγώ την καρεκλούα μου, δυστυχώς η τσέντα μου που το ebay δεν ήρτε άρα θα πάμε με την παλιά. Αν τζαι νομίζω όπως θα πάρω τις χαρτούτσιες θα τις φέρω πίσω. :lol:
ΕΣΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ ΚΑΡΕΚΛΟΥΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ....ΤΑ ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΕΝ ΣΕ ΕΥΚΟΛΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ,ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΟΣ ΜΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΙΑ :D

Υ.Γ ΚΑΜΝΕΙ ΤΟ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΡΕ ΣΠΥΡΟ?

ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΣΤΟ YOU TUBE....ΕΚΑΜΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ "ΠΡΟΛΟΓΟ"....ΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΞΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΞΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥΣ.....ΠΕΖΟΥΝΙΑ, ΦΙΛΙΚΟΥΤΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΣΑ....ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ :?
Το πρόβλημα είναι ότι τζιαμέ που πάω για τζίκλες και εν γεμάτο φιλικουτούνια εν κλειστή για τη φάσσα, άρα αναγκαστικά θα μείνω πιο πίσω που δεν έχω ιδέα τι λαλεί από θηράματα καθώς έχει πολλά χρόνια να πάω σε τζίνο το κομμάτι. Έτσι θα χρειαστούμε την καρεκλού για αναμονή αν στραβωθεί τίποτε τζαι δώκει πάνω μας. :D

'Οσον αφορά το αν το κάμνει η ψυχή μου, δυστυχώς αφού έκαμα προετοιμασία για φάσσα και δεν θα δω φάσσα το πιο πιθανόν, ελπίζω τουλάχιστον να μου δοθεί η ευκαιρία να τεστάρω το Goose σε ότι νόμιμο θήραμα κινείται στην περιοχή :lol:
Παντως επειδη βλεπω οτι θα ειναι γεματος ο τοπος την κυριακη απο "νομιστερουθκια" Σπυρο εχε εννοια που θα γυριζεις τον goose! ;)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Σημερα αναβαθμίστηκε η καμερα την κυριακη εχουμε γυρισμα :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αναβαθμιση εξοπλισμου 2014

Δημοσίευση από Laurona »

Τι της εκαμες ρε φιλε?
Εκαμες την παραλλαγη?

Νομιζω πρεπει να πιασω κ γω μιαν καμερα.
καμιαν απλη κ φτηνή να καμνει την δουλεια της.

Λαβε τε υποψην οτι ειμαι εντελως ασχετος απο τεχνολογία ομως.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”