JACKET HART

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

JACKET HART

Δημοσίευση από marios10 »

Που μπορω να βρω που το ιντερνετ να παραγγειλω jacket της hart.....
Ειδα ενα συγκεκριμενο σε ενα καταστημα στην λαρνακα και ετσιμπαν πολλλα η τιμη του....
;) :)
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: JACKET HART

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

marios10 έγραψε:Που μπορω να βρω που το ιντερνετ να παραγγειλω jacket της hart.....
Ειδα ενα συγκεκριμενο σε ενα καταστημα στην λαρνακα και ετσιμπαν πολλλα η τιμη του....
;) :)
Φίλε μου αμφιβάλλω αν θα μπορέσεις να έβρεις διαφορά στην τιμή αν το φέρεις από το ίντερνετ, η χρέωση να σου το στείλουν στην Κύπρο (αν βρεις κατάστημα που στέλνει στην Κύπρο) πιστεύω θα είναι αρκετά μεγάλη. Σε ποιο κατάστημα πήγες; Ο λόγος που ρωτώ είναι διότι ο αντιπρόσωπος είναι τζίνος που έχει τα Olympia τζιαι όταν έπιασα τηλέφωνο για να μου πει που υπάρχουν HART μου είπε 1-2 πωλητές. Από το Ιντερνετ όταν κοίταξα η διαφορά ήταν 1-2 Euro, δεν κοίταξα αν στέλνει Κύπρο, απλώς ήταν για να δω περίπου τι τιμές έχουν.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ποιο σακκακι ειδες και σε ποια πολη? Ποσα το βρηκες?πηεα και εγω ενα χαρτ ελαφρυ αδιαβροχο αντιανεμικο με 60-65 ευρω.επειδη το κοιταξα το θεμα μεσω ιντερνετ σε τελικη αναλυση δεν συμφερει

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: JACKET HART

Δημοσίευση από marios10 »

Καλησπέρα παιδιά το σακάκι ειναι της καινούργιας σειράς της εταιρείας ειναι αυτό που έχει πορτοκάλι στα μανικια του το είδα στο ίντερνετ..
Φίλε μου εν έπεια στο κατάστημα της Ολυμπίας αλλά στον κατάστημα του Κωστή στην Λάρνακα..
Είπεν μου οτι που δευτέρας ενα έρτουν Κύπρο και ειναι κάπου στα 100 με 130
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: JACKET HART

Δημοσίευση από marios10 »

Ευχαριστώ παιδιά για τες πληροφορίες..
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: JACKET HART

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Κωστής εν τζίνος στο Technofish; Ακόμα ένας που έχει τα ΗΑRT είναι ένας μετά το roundabout της Σαλαμίνας σαν πάεις προς Αραδίππου. Η φωλιά του κυνηγού νομίζω εν το όνομα του καταστήματος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”