Γυαλιά Προστασίας

Απάντηση
demetris21
Full Member
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 01 Αύγ 2012, 15:22

Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από demetris21 »

Κοπέλια γυρέφκω να αντικαταστήσω τα γυαλιά που φορώ στο κυνήγι! Θέλω κανένα με φακούς που έχουν ειδική προστασία να μεν χτέρνονται! Έχει κανένας απο εσάς κανένας κανένα γυαλλί δοκιμασμένο και εν ευχαριστημένος να μου το συστήσει?
BAIKAL 1980

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

δινεις λιγα παραπανω...αλλα αγοραζεις ποιοτητα και ασφαλεια...δοκιμασμενο σε αθλητες του μπασκετ κυριως...δεν θολωνουν...δεν σπανε...και κυριως δεν τα διαπερνα τιποτα...εκτος αν πυροβοληθεις εξ επαφης...τα εχω 4 χρονια και ειναι στην κατασταση που βλεπεις!

Εικόνα

Εικόνα
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από diomedes »

Φίλε Baikal πόσα τα πήρες και απο που?
BAIKAL 1980

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

φιλε Διομηδη τα πηρα απο ενα γνωστο μου οπτικο στην ακροπολη...ειναι goggles...τα γυρευα πολυ καιρο τα συγκεκριμενα...μπορεις να τοποθετησεις και συνταγες μυωποιας η οτιδηποτε αλλο....ειναι πραγματκια πολυ ανθεκτικα και αφου κατασκευαστηκαν για να αθλησε ειναι πολυ βολικα και δεν θολωνουν...με αλλα ειχα αυτο το προβλημα οταν κουραζομουνα και επερνα βαριες ανασες η ιδρωνα αμεσως θολωνε το γυαλι...τιμη δεν θυμαμαι ακριβως αλλα αν ενδιαφερεσε να ρωτησω αυριο να σου πω ακριβως...να μην πω καμμια ανακριβεια...
diomedes
Full Member
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 26 Αύγ 2011, 09:08

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από diomedes »

BAIKAL 1980 έγραψε:φιλε Διομηδη τα πηρα απο ενα γνωστο μου οπτικο στην ακροπολη...ειναι goggles...τα γυρευα πολυ καιρο τα συγκεκριμενα...μπορεις να τοποθετησεις και συνταγες μυωποιας η οτιδηποτε αλλο....ειναι πραγματκια πολυ ανθεκτικα και αφου κατασκευαστηκαν για να αθλησε ειναι πολυ βολικα και δεν θολωνουν...με αλλα ειχα αυτο το προβλημα οταν κουραζομουνα και επερνα βαριες ανασες η ιδρωνα αμεσως θολωνε το γυαλι...τιμη δεν θυμαμαι ακριβως αλλα αν ενδιαφερεσε να ρωτησω αυριο να σου πω ακριβως...να μην πω καμμια ανακριβεια...
Οχι άμα ειναι σε οπτικό θα ρωτήσω ευχαριστω. Εν σημαντικό που δεν θολωνουν και εμένα εν αυτό που μου κίνησε τν προσοχή + το ότι δεν φεύγουν που τον τόπο τους ότι και να γίνει.
BAIKAL 1980

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

δεν ειναι μονο αυτο το πλεονεκτημα τους φιλε...το γυαλι καθεται ομοιομορφα σε ολο το ματι και γυρω απο αυτο...και σε καμμια γωνια δεν χανεις το οπτικο σου πεδιο...ουτε με πλαισιο πανω απο τα ματια ουτε εκει που καθεται το γυαλι στη μυτη...οποια γωνια και αν γυρισεις το βλεμμα σου...βλεπεις καθαρα!
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Γυαλιά Προστασίας

Δημοσίευση από vti-chris »

Με τα clear γυαλιά δεν έχετε πρόβλημα με την "αντηλιά"...εμένα προσωπικά με κουράζει και παράγγειλα τα polarised αυτή τη φορά.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”