Για να περνα η ωρα!!

Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ANTROS BREDA έγραψε:Στο αυτοκίνητο
25 λίτρα νερό
Φαρμακείο
Κομπρεσέρ αέρα για λάστιχα
Σιαππανι
Πόλους
σετ επισκευής λάστιχων πολλά χρήσιμο για όλους πολλά φτηνό στο ebay
Εργαλεια
Ρούχα αλλαγής
Κάλτσες
Φαί εξαρτάτε που την παρέα και τον τόπο που θα πάω
Μπορώ να έχω το τηλέφωνο για του κινητό σου συνεργείο αυτοκινήτων; Μπορεί να μείνουμεν πάστα βουνά τζιαι τα λαγκάδια τζιαι να σε χρειαστούμε. Υπολογίζω το αυτοκίνητο σου εν ρυμουλκό.
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

marinos.a έγραψε:Πανω μου,

3 λίτρα νερό με ηλεκτρολύτες (φέτος 'αγόρασα' φλασκί)
κιτ με φάρμακα για το σκυλί
νάιλον κουπουδα για το νερό του σκύλου παρόλο που φέτος με το φλασκί μπορεί να μην χρειαστεί
30-40 φυσιγγια μέσα στο γιλέκο (δεν φορώ ζώνη)
ασύρματο
σουγιά
κινητό
καμερακι

Γιατρέ απο πέρσι δοκιμάζω μπλούζες active και μπορώ να πω οτι είναι αποκάλυψη.

Φέτος αγόρασα μια φοβερή ισοθερμική εφαρμοστή σε χρώμα blaze orange.

Το bladder (camelback) το δοκίμασα περισσότερο από μια σεζόν και τελικά το απέρριψα
Μαρίνο αν βρεις ποτέ καλή τιμή σε Icebreaker oasis bodyfit 200 πάρε και θα είναι αποκάλυψη και δευτέρα παρουσία κτλ. Θα εκπλαγείς πόσο σε κρατά δροσερό όταν χρειάζεται και ζεστό όταν χρειάζεται
Μην πάρετε πότέ κάτι σε windproof διότι δεν αναπνέουν
Το cotton απλώς κουβαλάς το ιδρώτα σου και το βάρος του μαζί σου
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

marinos.a έγραψε:
Anthimos έγραψε:
marinos.a έγραψε:Πανω μου,

3 λίτρα νερό με ηλεκτρολύτες (φέτος 'αγόρασα' φλασκί)
κιτ με φάρμακα για το σκυλί
νάιλον κουπουδα για το νερό του σκύλου παρόλο που φέτος με το φλασκί μπορεί να μην χρειαστεί
30-40 φυσιγγια μέσα στο γιλέκο (δεν φορώ ζώνη)
ασύρματο
σουγιά
κινητό
καμερακι

Γιατρέ απο πέρσι δοκιμάζω μπλούζες active και μπορώ να πω οτι είναι αποκάλυψη.

Φέτος αγόρασα μια φοβερή ισοθερμική εφαρμοστή σε χρώμα blaze orange.

Το bladder (camelback) το δοκίμασα περισσότερο από μια σεζόν και τελικά το απέρριψα

Λάλε του γιατρου για εφαρμοστες ισοθερμικες και μετα να παραπονιεσε οτι σε φανταζουνται να κυνηγας με κολαν του μπαλαρίνου ........ σε.blaze orange.... :lol: :lol:
Αν είναι φρόνιμος, θα του στείλω μια φωτογραφία να την κολλήσει πάνω στο τοίχο του δωματίου του
Στείλε μου μία αλλά στα πόδια σου να είναι ξαπλωμένος ο Άνθιμος και ο Κύπρος :shock: :lol:
Τώρα μου θύμισες όταν κυνηγούσα ελάφια στην Namibia με το τόξο
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

spyrosspyrou851 έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:Στο αυτοκίνητο
25 λίτρα νερό
Φαρμακείο
Κομπρεσέρ αέρα για λάστιχα
Σιαππανι
Πόλους
σετ επισκευής λάστιχων πολλά χρήσιμο για όλους πολλά φτηνό στο ebay
Εργαλεια
Ρούχα αλλαγής
Κάλτσες
Φαί εξαρτάτε που την παρέα και τον τόπο που θα πάω
Μπορώ να έχω το τηλέφωνο για του κινητό σου συνεργείο αυτοκινήτων; Μπορεί να μείνουμεν πάστα βουνά τζιαι τα λαγκάδια τζιαι να σε χρειαστούμε. Υπολογίζω το αυτοκίνητο σου εν ρυμουλκό.

Φιλέ μου να σου το δωκο εν έχει πρόβλημα αλλά τούτα ουλλα μπαίνουν σε μιαν Κασία και είναι πολλά χρήσιμα να μεν σου τύχη να τα χριαστης !!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40

τούτο που έχω και είναι πολλά χρισιμο
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
PB687 Diamond Pigeon

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

BAIKAL 1980 έγραψε:εγω που παω σε φασσα παιρνω μαζι μου στο ποστο....καρεκλουα...τσαντα με 6-7 πακετα χαρτουτσιες...3-4 ειδη....3 σαντουιτς...κουννες αθασιου...2 λιτρα νερο....3 καφεδες ετοιμους...1-2 coce light :D ...2-3 σιοκολατες...μπισκοτα...κουφεττες...1 τσιακκουι...1 σετ αδιαβροχα για πουπανω....1 παγονιερα χειρος.....φαναρι...σκουφο...καπελο...γυαλια για πρωι και μετα για ηλιο...γαντια...και μες το αυτοκινητο...φουκου μιας χρησης...παστουρμαες λουκανικα...πιττες...σουβλακια κρασατα σε ξυλουι που τα τρωει ο μεθυσμενος ο συντροφος μου...βοδινο πολυπηφ γιατι πας τα καρβουνα ε μελι...ελιουες μαυρες...ντοματα αγγουρακι...τζαι φυσικα κρεμμυδι!!!
Ατε ρε που εν σου αρεσκουν τα σουβλακια κρασατα σε ξυλουι!!!! εξεχασες να τους πεις τζαι για το σιρομερι που εν λυσσα που το αλας τζαι τζινες τες κουφετουες που πιπιλας συνεχεια.
BAIKAL 1980

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:εγω που παω σε φασσα παιρνω μαζι μου στο ποστο....καρεκλουα...τσαντα με 6-7 πακετα χαρτουτσιες...3-4 ειδη....3 σαντουιτς...κουννες αθασιου...2 λιτρα νερο....3 καφεδες ετοιμους...1-2 coce light :D ...2-3 σιοκολατες...μπισκοτα...κουφεττες...1 τσιακκουι...1 σετ αδιαβροχα για πουπανω....1 παγονιερα χειρος.....φαναρι...σκουφο...καπελο...γυαλια για πρωι και μετα για ηλιο...γαντια...και μες το αυτοκινητο...φουκου μιας χρησης...παστουρμαες λουκανικα...πιττες...σουβλακια κρασατα σε ξυλουι που τα τρωει ο μεθυσμενος ο συντροφος μου...βοδινο πολυπηφ γιατι πας τα καρβουνα ε μελι...ελιουες μαυρες...ντοματα αγγουρακι...τζαι φυσικα κρεμμυδι!!!
Ατε ρε που εν σου αρεσκουν τα σουβλακια κρασατα σε ξυλουι!!!! εξεχασες να τους πεις τζαι για το σιρομερι που εν λυσσα που το αλας τζαι τζινες τες κουφετουες που πιπιλας συνεχεια.

..εγραψα το καθαρα για τις κουφεττουες...ε για να πιαινει κατω ο τσιαρος...!θελουμε τζαι ενα καπνο την εξορμηση...καρτερα καρτερα να ρεξει καμμια στραβη!!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

BAIKAL 1980 έγραψε:
PB687 Diamond Pigeon έγραψε:
BAIKAL 1980 έγραψε:εγω που παω σε φασσα παιρνω μαζι μου στο ποστο....καρεκλουα...τσαντα με 6-7 πακετα χαρτουτσιες...3-4 ειδη....3 σαντουιτς...κουννες αθασιου...2 λιτρα νερο....3 καφεδες ετοιμους...1-2 coce light :D ...2-3 σιοκολατες...μπισκοτα...κουφεττες...1 τσιακκουι...1 σετ αδιαβροχα για πουπανω....1 παγονιερα χειρος.....φαναρι...σκουφο...καπελο...γυαλια για πρωι και μετα για ηλιο...γαντια...και μες το αυτοκινητο...φουκου μιας χρησης...παστουρμαες λουκανικα...πιττες...σουβλακια κρασατα σε ξυλουι που τα τρωει ο μεθυσμενος ο συντροφος μου...βοδινο πολυπηφ γιατι πας τα καρβουνα ε μελι...ελιουες μαυρες...ντοματα αγγουρακι...τζαι φυσικα κρεμμυδι!!!
Ατε ρε που εν σου αρεσκουν τα σουβλακια κρασατα σε ξυλουι!!!! εξεχασες να τους πεις τζαι για το σιρομερι που εν λυσσα που το αλας τζαι τζινες τες κουφετουες που πιπιλας συνεχεια.

..εγραψα το καθαρα για τις κουφεττουες...ε για να πιαινει κατω ο τσιαρος...!θελουμε τζαι ενα καπνο την εξορμηση...καρτερα καρτερα να ρεξει καμμια στραβη!!
ειτε ρεξει ειτε εν ρεξει αλοπως ουλλη μερα εισαι μπουκκωμενος και μασας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
BAIKAL 1980

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

ειτε ρεξει ειτε εν ρεξει αλοπως ουλλη μερα εισαι μπουκκωμενος και μασας :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


...ειπαμε...τωρα φκαλω δοντια...ειμαι πανω στην αναπτυξη μου...!
ξερεις ξυλο που εφαα που τον μακαριτη το γερο μου...ωσπου να σταματησω να δακκανω τα κουτσοφτερα πας το λαιμο...?? :mrgreen:
PB687 Diamond Pigeon

Re: Για να περνα η ωρα!!

Δημοσίευση από PB687 Diamond Pigeon »

Εγω παιρνω:
1. Το θκιαμαντοπεζουνο σιιπεττο μου
2. Μιαν φαουσα χαρτουτσιες, μηπως εν ι μερα που εν να καμουν περασμα οι φασσες τζαι εν να ειναι σιιλιαες,
3. καρεκλουα
4. 2 καφεδες παγομενους
5. σουπα μεσα το θερμο
6. 2-3 Πορτοκαλια ή μαντορινια
7. κανενα μηλο αν βρεθει
8. πισκοττα απο κοκονατ
9. τσιπς του ξυθκιου
10. 1.5L νερο
11. ενα τενεκουιν κοκα-κολα
12. κουννες του αθασιου
13. κουννες πιστατσιο αλλα τισ καθαρισμενες χωρις τα φυλλα τους ναν ευκολια
14. καπελο, ρουχα, σακκους, γυαλια για το πρωι τζαι για τον ηλιο μετα, κινητο κτλ.
15. Παγονιερα του σιερκου

Μεσα το αυτοκινιτο οτι εγραψε ο Baical 1980.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PB687 Diamond Pigeon την 15 Οκτ 2013, 11:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”