ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Μπορει καπιος φίλος να μας προτείνει κυνηγετικα άρβυλα τα οποία είναι δοκιμασμένα απο τον ίδιο. Να κοστίζουν γύρο στα 100-120 ευρό και να μας πει και το τόπο όπου μπορούμε να τα βρούμε π.χ( μαχαζι, ιστοσελιδα κτλ)
Ευχαριστώ!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από loukas_loux »

GRIGORIS έγραψε:Μπορει καπιος φίλος να μας προτείνει κυνηγετικα άρβυλα τα οποία είναι δοκιμασμένα απο τον ίδιο. Να κοστίζουν γύρο στα 100-120 ευρό και να μας πει και το τόπο όπου μπορούμε να τα βρούμε π.χ( μαχαζι, ιστοσελιδα κτλ)
Ευχαριστώ!!

http://www.orizo.it/en/prodotto.php?itemid=1291&cat=91 ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΣΥ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΤ-ΤΕΞ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΡΒΥΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΤΩΡΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ. ''ORIZO TEKNA''
BROWNING the best there is....
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από loukas_loux »

ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΛΕΜΕΣΟ ΑΠ ΤΟΝ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΡΗΤΗΣ. ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΣ ΑΓ.ΦΥΛΑΞΕΩΣ, 150 ΜΕΤΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΠΥΡΓΑ.
BROWNING the best there is....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από admin »

Φίλε στην τιμή που γυρεύεις υπάρχουν αρκετά άρβυλα αλλά πρέπει να διαλέξεις σύμφωνα με τις ανάγκες κυρίος. Δηλαδή περπατάς όλη μέρα; Τα θέλεις αδιάβροχα; Τα θέλεις ψηλά για προστασία απο τα φίδια; Πάντος εκείνο που έχω να σου πώ ότι όλοι οι σοβαροί επαγγελματίες που εμπορεύονται άρβυλα τόσο στις διαφημίσεις τους στο περιοδικό όδσο και στην έκθεση θα έχουν 'ειδικές προσφορές'
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από GRIGORIS »

admin έγραψε:Φίλε στην τιμή που γυρεύεις υπάρχουν αρκετά άρβυλα αλλά πρέπει να διαλέξεις σύμφωνα με τις ανάγκες κυρίος. Δηλαδή περπατάς όλη μέρα; Τα θέλεις αδιάβροχα; Τα θέλεις ψηλά για προστασία απο τα φίδια; Πάντος εκείνο που έχω να σου πώ ότι όλοι οι σοβαροί επαγγελματίες που εμπορεύονται άρβυλα τόσο στις διαφημίσεις τους στο περιοδικό όδσο και στην έκθεση θα έχουν 'ειδικές προσφορές'

Φίλε loukas_loux κατι παρομοια της orizon μου έχουν προτίνει και κάτι φίλοι, ακούγοντε πολύ καλα λόγια για αυτή την μάρκα.

Φίλε admin τα θέλω λίγο ψηλά, στο ύψος των στρατιωτικών αρβύλων που μας δίνουν στο στρατό. Τώρα αν με 100-120 ευρό βρώ αδιάβροχο άρβυλο δεν θα με χαλάσει καθόλου. Καιπερπάτιμα και βουνό, θα δουλευτούν πάραπολύ Εξάλου θέλω τα λεφτά που θα δώσω να τα αξίζουν και να μην με πιάνουν στον ύπνο οι καταστηματάρχες :D
Καιπερπάτιμα και βουνό, θα δουλευτούν πάραπολύ.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
mpikolis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 06 Ιουν 2013, 19:43

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από mpikolis »

loukas_loux έγραψε:
GRIGORIS έγραψε:Μπορει καπιος φίλος να μας προτείνει κυνηγετικα άρβυλα τα οποία είναι δοκιμασμένα απο τον ίδιο. Να κοστίζουν γύρο στα 100-120 ευρό και να μας πει και το τόπο όπου μπορούμε να τα βρούμε π.χ( μαχαζι, ιστοσελιδα κτλ)
Ευχαριστώ!!

http://www.orizo.it/en/prodotto.php?itemid=1291&cat=91 ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΠΕΡΣΥ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΤ-ΤΕΞ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΡΒΥΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ, ΤΩΡΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ. ''ORIZO TEKNA''
ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ?ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από loukas_loux »

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΤΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΡΤΕΞ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΠΑΡΙ ΘΑ ΠΑΣ ΠΡΟΣ ΑΓ ΦΥΛΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΡΙΨΗΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ( ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΠΥΡΓΑ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ), ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩ "ΚΑΚΟΣ".
BROWNING the best there is....
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από GRIGORIS »

loukas_loux έγραψε:ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΤΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΡΤΕΞ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΠΑΡΙ ΘΑ ΠΑΣ ΠΡΟΣ ΑΓ ΦΥΛΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΡΙΨΗΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ( ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΠΥΡΓΑ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ), ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩ "ΚΑΚΟΣ".
Ρε φιλε με τούτα τα άρβυλα εφκαλες την χρονια γεματη? τα έχεις δουλέψει καλα?? Είναι όντος αδιαβροχα επειδη επια σε εενα καταστημα σημερα και ειπεν μου ότι δν ειναι αδιαβροχα απλος κόβουν λιο το νερο πας το χορτο. Είναι σταθερό άρβυλο πάνω στο βουνό?? Γενικά ρε φιλε είσαι ευχαριστιμένος με ένα χρόνο που τα εδούλεψες?? :) :)
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από loukas_loux »

GRIGORIS έγραψε:
loukas_loux έγραψε:ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ. ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ. ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΤΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΚΟΡΤΕΞ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΓΕΝΙΚΩΣ. ΑΠΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΠΑΡΙ ΘΑ ΠΑΣ ΠΡΟΣ ΑΓ ΦΥΛΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΦΥΛΑΞΕΩΣ. ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΡΙΨΗΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ( ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΠΥΡΓΑ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ), ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩ "ΚΑΚΟΣ".
Ρε φιλε με τούτα τα άρβυλα εφκαλες την χρονια γεματη? τα έχεις δουλέψει καλα?? Είναι όντος αδιαβροχα επειδη επια σε εενα καταστημα σημερα και ειπεν μου ότι δν ειναι αδιαβροχα απλος κόβουν λιο το νερο πας το χορτο. Είναι σταθερό άρβυλο πάνω στο βουνό?? Γενικά ρε φιλε είσαι ευχαριστιμένος με ένα χρόνο που τα εδούλεψες?? :) :)
ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΝ ΤΑ ΕΔΟΥΛΕΨΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΚΑΙ ΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ, ΕΠΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΕΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ. ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΒΡΟΧΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠ ΕΞΩ ΤΑΠΕΛΑ WATERPROOF.. ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΦΟΡΩ ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΕΤΑ. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ FIX.
BROWNING the best there is....
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: ΑΡΒΥΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Δημοσίευση από Warrior »

Φιλε η ταπελουα waterproof σημαινει οτι ειναι το πρωτο σταδιο αδιαβροχοποιησης δεν ειναι goretex απλα εχουν μια Α προστασια απο το νερο. Αν περπατησεις σε βρεγμενα σημεια για ωρα θα βαλουν νερο. Σου το λεω επειδη επαθα και εμαθα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”