ερωτιση για στολες

Απάντηση
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από NIKOLAS »

αλλη μια ερωτιση

ειδικα οι λεμεσιανοι κυνηγοι ακουω αλλα και βλεπω οτι φορουν στολες του αγγλικου στρατου και μπεζ και πρασινες και ακουσα καλα λογια οτι καμνουν πολλα για τα ρασια και γεννικα για τους παλιοτοπους οπου διαληουμεν τα παντελονια και τα πουκαμισα μας.ισχυει αυτο η ειναι κουβεντες και αν ναι βρισκουμεν τετιες στολες να αγορασουμεν??
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από admin »

NIKOLAS έγραψε:αλλη μια ερωτιση

ειδικα οι λεμεσιανοι κυνηγοι ακουω αλλα και βλεπω οτι φορουν στολες του αγγλικου στρατου και μπεζ και πρασινες και ακουσα καλα λογια οτι καμνουν πολλα για τα ρασια και γεννικα για τους παλιοτοπους οπου διαληουμεν τα παντελονια και τα πουκαμισα μας.ισχυει αυτο η ειναι κουβεντες και αν ναι βρισκουμεν τετιες στολες να αγορασουμεν??
Φλερνει τες ένας τύπος που τις αγοράζει απο τους Εγγλέζους δεύτερο χέρι είναι κοντά στα φώτα σιμιλλίδη στην Λεμεσό. Πρέπει να ψάξεις να βρείς καμια΄καλή στο νούμερο σου. Εάν ενδιαφέρεσαι να έρτει καμια΄μέρα να σε πάρω. Κοστίζουν περίπου 20-30 ευρο το κάθε σετ. Έχει και άρβυλα και αλεξίσφαιρα και κράνη και εξαρτήσεις . Αν κάποιος κάνει paint ball θα βρεί πολλά πράγματα
Προσέχουμε...για να έχουμε
sotiris76
Full Member
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 14 Μαρ 2010, 18:19

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από sotiris76 »

εχω δοκιμασει αρκετα απο τα πραγματα που φερνει κ εγω . Ειναι αρκετα καλη ποιοτητα για παραλαγες ,τζακετ κτλ τωρα για αρβηλα πιστευω ψαξε απο internet καθαρα κυνηγετικα να ειναι.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από NIKOLAS »

OK ασε τωρα που εν να ερτει και ο Ροδος Κυπρον εν να κατεβουμεν καμιαν ημεραν τζικατω φυσικα θα εν και ο μαστρος μας μαζι μας ο Κωστας για να μας πει το οκ αν θα αγορασουμε κατι :lol:
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

χαχαχαχαχα, σοβαρα πρεπει να παμεν ρε Νικολα ,γιατι φετος εκαταφαετεσ τουτες του στρατου πρεπει να πιασουμεν αλλες ,τζε αν αξειζει το κοπο και εν ετσι καλες οποσ λετε να παμεν να πιασουμεν
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Τζινες οι νεες του στρατου εν τελια πσεφτικες με το παραμικρον γινισκουντε κομματθκια

οι παλιες του στρατου τζινες οι πρασινες που ηταν σαν την παττιχαν ηταν πολλα καλες

δακατω λαρνακα βρισκω κινεζικες καμιαν 25ε το σετ αλλα ενα χρονο πλημμαν τζαι φορημαν γινουντε αχρηστες ιδικα μες τα ρασια -αρκοτριανταφιλιες

αν εν καλες οι εγγλεζικες και αντεχουν 3-4 χρονια να πιαμεν!!!γιατι ξερω παρεες που τες εχουν 15 χρονια κε :lol:

τωρα να τα κανονισουμεν να παμεν ρε Ροδο να πιαμε γιατι πρεπει να φορουμεν camuflage που εν να πιεννουμεν στους στρουφους :lol:
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Σιουρα ,ρε νικολα μου ε να πρεπει να πιασουμεν ,γιατι και οιστρουφοι εμαθαν γραματα.Α τορα ηρτεν μου μια ιδεα.Αν θελει τζε ο αρισ το να γιρισουμε το πρωτο βιτεο με στρουφους.!!!!!!!!!!!!!!!!!ΗΕΗΕΗΕΗΕΗΕΗΕΗΕΗΕ

Ροδος
Paris87
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 18:46

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από Paris87 »

Κοπελλια εχω την δοκιμασμενη την εγγλεζικη εν μπορω να πω οτι εσχει αντοχες στα ρασχια κτλ. Εν πολλα ανετη μαλαχτη σαννα τζε φορεις φορμα πομπα φαση για το καλοτζερι αλλα ρεσσουν πολλα ευκολα τα ρασχια που μεσα τζε καμνεις τα ποθκια σου μαυρα τζε γερημα.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Ε αν εν ετσι ρε Παρη καλο να ρεσσουν τα ρασια που μεσα σημαινει εν εκαμαμεν τιποτε :lol:

να παω σιορ να γορασω 2 jean πρασινα η μπεζ που εν τα μονα σιουρα!!! τζαι κανει :lol:
Mr. F3
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2010, 18:38

Re: ερωτιση για στολες

Δημοσίευση από Mr. F3 »

Η αγγλικη πρασινη στολη παραλλαγης ειναι πολυ λεπτη σαν φορμα και προσωπικα την χρησιμοποιω μονο σε καρτερι.

Η μπεζ παραλλαγη, ερημου, ειναι εξαιρετικη, συγκεκριμενα ειναι η παραλλαγη ερημου του ΝΑΤΟ, αντιανεμικη διπλες ραφες και ακομη και το νερο σχετικα δυσκολα την περνα, την χρησιμοποιω σε ολες μου τις εξορμησεις στο ενδημικο αφου ειναι παρα πολυ ανθεκτικη.
Υπαρχουν και καινουργιες και μεταχειρισμενες στο καταστημα που προαναφερθηκε, κακος λεχθηκε οτι μονο μεταχειρισμενες υπαρχουν... Νομιζω ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη στην κυπριακη αγορα.

Αν ψαχνεται το απολυτο στις στολες παραλλαγης, αυτες ειναι του U.S NAVY οι οποιες ειναι και αντιπυρικες αλλα στην Κυπρο εγω προσωπικα δεν βρισκω πλεον, μονο απο το διαδυκτιο.

Η παραλλαγη ερημου στην οποια αναφερθηκα ειναι η πιο κατω
To Kota final Sunday of 2009 @ Limassol .jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”