κυνηγετικα αρβυλα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από christy2000 »

Γιατρε εισαι ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΟΣ :!: :!: :!: :!:
:lol: :lol: :lol:
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από GRIGORIS »

axerkwtis έγραψε:Αν καποιος γνωριζει θελω μια πληροφορια..εχω τα Orizo με το προστατευτικο μπροστα καπου το εβαλαν φωτο κ συζητηθηκε αλλα δεν το βρηκα..απο πλευρας ανθεκτικοτητας ειναι καλο λιγο βαρετο κ σκληρο..ειδικα με την πλατυποδια ερχεται μια φαση π δεν μπορεις ειδικα τωρα το καλοκαιρι..

Η ερωτηση μ..
Υπαρχει τροπος να μαλακωσει το δερμα;;;
Η βαζελινι π βαλαμε στο στρατο θα βοηθησει ή εχει κατι αλλο..παντα αλλαζω πατους βαλω των αθλητικων κ επειδη εφθαρηκε σε καποια σημεια μαλλον εν κεινο π φταιει αλλα κ η σκληροτητα..
Αν καποιος γνωριζει ας βοηθησει
Ρε φιλε σκεφτουμε και εγω να πιασω αυτες τισ μποτες στην εκθεση, εχουν ανθεκτικοτητα?? ειναι αδιαβροχες?? γενικα εισαι ευχαριστημενος??
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
axerkwtis

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από axerkwtis »

Φιλε που πλευρας ανθεκτικοτητας εν θα εχεις προβλημα αδιαβροχα ειναι κ οσο τα συντηρας θα ειναι εν ειναι λαστιχοποινες ομως μεν περιμενεις να τες βαλεις μεσα σε νερο για πολυ ωρα κ να μεν τραβησουν..γενικα στο θεμα τιμης κ τι αγοραζεις ειναι καλες..το μονο προβλημα που εχω εγω εν λογω πλατυποδιας αλλασω το πατο κ ενοχλαμε η σκληροτητα..αν δεν σε ενοχλα οταν τες δοκιμασεις υπολογισε πως θα ανοιξουν κ λιο πιαστες κ θασαι ευχαριστημενος αλλιως βρες κατι καλυτερο κ ακριβοτερο..εν η 3η σεζον π τα εχω κ η κατασταση τους εν πολλα καλη εχουν ψουμι ακομα
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από GRIGORIS »

axerkwtis έγραψε:Φιλε που πλευρας ανθεκτικοτητας εν θα εχεις προβλημα αδιαβροχα ειναι κ οσο τα συντηρας θα ειναι εν ειναι λαστιχοποινες ομως μεν περιμενεις να τες βαλεις μεσα σε νερο για πολυ ωρα κ να μεν τραβησουν..γενικα στο θεμα τιμης κ τι αγοραζεις ειναι καλες..το μονο προβλημα που εχω εγω εν λογω πλατυποδιας αλλασω το πατο κ ενοχλαμε η σκληροτητα..αν δεν σε ενοχλα οταν τες δοκιμασεις υπολογισε πως θα ανοιξουν κ λιο πιαστες κ θασαι ευχαριστημενος αλλιως βρες κατι καλυτερο κ ακριβοτερο..εν η 3η σεζον π τα εχω κ η κατασταση τους εν πολλα καλη εχουν ψουμι ακομα
ok φιλε ευχαριστώ!!! ελπιζω να φτανουν τους λαους :D
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από kyriakos304 »

GRIGORIS έγραψε:
axerkwtis έγραψε:Φιλε που πλευρας ανθεκτικοτητας εν θα εχεις προβλημα αδιαβροχα ειναι κ οσο τα συντηρας θα ειναι εν ειναι λαστιχοποινες ομως μεν περιμενεις να τες βαλεις μεσα σε νερο για πολυ ωρα κ να μεν τραβησουν..γενικα στο θεμα τιμης κ τι αγοραζεις ειναι καλες..το μονο προβλημα που εχω εγω εν λογω πλατυποδιας αλλασω το πατο κ ενοχλαμε η σκληροτητα..αν δεν σε ενοχλα οταν τες δοκιμασεις υπολογισε πως θα ανοιξουν κ λιο πιαστες κ θασαι ευχαριστημενος αλλιως βρες κατι καλυτερο κ ακριβοτερο..εν η 3η σεζον π τα εχω κ η κατασταση τους εν πολλα καλη εχουν ψουμι ακομα
ok φιλε ευχαριστώ!!! ελπιζω να φτανουν τους λαους :D

Να παρακαλέσω τους φίλους κυνηγούς να γράψουν με ποια άρβυλα εμείναν ευχαριστημένοι ( εβγάλαν τουλάχιστον 2- 3 σεζόν) και την τιμή τους
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
BAIKAL 1980

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από BAIKAL 1980 »

axerkwtis έγραψε:Φιλε που πλευρας ανθεκτικοτητας εν θα εχεις προβλημα αδιαβροχα ειναι κ οσο τα συντηρας θα ειναι εν ειναι λαστιχοποινες ομως μεν περιμενεις να τες βαλεις μεσα σε νερο για πολυ ωρα κ να μεν τραβησουν..γενικα στο θεμα τιμης κ τι αγοραζεις ειναι καλες..το μονο προβλημα που εχω εγω εν λογω πλατυποδιας αλλασω το πατο κ ενοχλαμε η σκληροτητα..αν δεν σε ενοχλα οταν τες δοκιμασεις υπολογισε πως θα ανοιξουν κ λιο πιαστες κ θασαι ευχαριστημενος αλλιως βρες κατι καλυτερο κ ακριβοτερο..εν η 3η σεζον π τα εχω κ η κατασταση τους εν πολλα καλη εχουν ψουμι ακομα

φιλε αχερκωτη εχει πολλων ειδων πατους πλατυποδιας στα φαρμακεια...εχω το ιδιο θεμα...το ειχα και οταν επαιζα ποδοσφαιρο...με τους πατους δεν καταλαβεις τιποτα...υπαρχουν αρκετα ειδη ομως και δεν μπορω να σου συστησω καποιο γιατι εξαρτατε παντα απο το προβλημα που εχει ο καθενας...εγω με 10 ευρω τους επαιρνα και αντεχαν ενα χρονο ακομα και παιζοντας ποδοσφαιρο...επερνα αυτους τους 3/4 με την καμπυλη στη μεση...υπαρχουν και για φτερνες και υπαρχουν και καποιοι σαν αεροσολες!

το προβλημα που μου δημιουργουσε η πλατυποδια ηταν οτι αν δεν εβαζα πατους και αθλομουνα...ειτε κυνηγι ειτε μπαλα....με πονουσε αφανταστα ο αχιλλειος και καπως πιο μεσα προς αστραγαλο...δεν μπορουσα να περπατησω
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”