κυνηγετικα αρβυλα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από GiorgosT »

marios00apoel έγραψε:re file to blues pou les pou ine?
Είναι Λευκωσία, πάροδος της λεωφόρου Αθαλάσσας. Έρχεσαι από τα φώτα του καλησπέρα προς την Αστυνομία του Στροβόλου. μετά τα φώτα της ακρόπολης αριστερά η πάροδος είναι απέναντι από τα mother care και γωνία του blue island fish market το blue Army είναι 150 μέτρα από την γωνία αριστερά, το έχει κάποιος Κετόνης. Μου τα είχαν συστήσει πολλά άτομα τα έχω 3 χρόνια και πάνε ακόμα. σημείωσε ότι στο κυνήγι περπατώ απο το πρωί μέχρι το σούρουπο και βγαίνω με τους σκύλους τακτικά 2 με 3 φορές την εβδομάδα.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Και τα Beretta ειναι πολυ καλη επιλογη. Vibram, Gore-Tex κλπ.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
k23s
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 15 Σεπ 2011, 11:08

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από k23s »

Μπορείτε να βάλετε μερικές φωτογραφίες απο τα άρβυλα που προτείνεται; Επειδή ειμαι και γώ στην διαδικασία αναζήτησης ενός καλού άρβυλου για το κυνήγι. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από marinos.a »

αυτα εχω εγω τωρα και μεχρι στιγμής πανε καλα

Beratta Fiammes
fiammes-full-gr_20A9112E_large.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από GiorgosT »

VIKINGS
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Γιατρός

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από Γιατρός »

Το άρβυλο όπως και το εσώρουχο είναι προσωπική υπόθεση και αναλόγως με το πόδι-ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ κάθεται και το ανάλογο άρβυλο
Μην ξεχνάτε ότι ορισμένα πόδια χρειάζονται και διαφορετικό πλάτος μπότας
Μην σας πουλάνε αντιπροσωπείες χωρίς να τις έχουν και παλιά στοκ σαν φετινά μοντέλα,ζητάτε εγγύηση
Μαριος Κ.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 07 Φεβ 2013, 01:47

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από Μαριος Κ. »

Ποσα ειναι η τιμη τους?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από πανικος »

louisll έγραψε:Το άρβυλο όπως και το εσώρουχο είναι προσωπική υπόθεση και αναλόγως με το πόδι-ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ κάθεται και το ανάλογο άρβυλο
Μην ξεχνάτε ότι ορισμένα πόδια χρειάζονται και διαφορετικό πλάτος μπότας
Μην σας πουλάνε αντιπροσωπείες χωρίς να τις έχουν και παλιά στοκ σαν φετινά μοντέλα,ζητάτε εγγύηση
οσο για τα εσωρουχα ισχυει το ιδιο?δηλαδη αναλογως με το π....ος προβαρεις το εσσωρουχο αν σου καθεται?
Ρωτασ την πωλητρια εχετε εσσωρουχα σε μεγεθος μεσης 32 και π..ους 19 π.χ και σου βρισκει :?: :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Γιατρός

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από Γιατρός »

πανικος έγραψε:
louisll έγραψε:Το άρβυλο όπως και το εσώρουχο είναι προσωπική υπόθεση και αναλόγως με το πόδι-ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ κάθεται και το ανάλογο άρβυλο
Μην ξεχνάτε ότι ορισμένα πόδια χρειάζονται και διαφορετικό πλάτος μπότας
Μην σας πουλάνε αντιπροσωπείες χωρίς να τις έχουν και παλιά στοκ σαν φετινά μοντέλα,ζητάτε εγγύηση
οσο για τα εσωρουχα ισχυει το ιδιο?δηλαδη αναλογως με το π....ος προβαρεις το εσσωρουχο αν σου καθεται?
Ρωτασ την πωλητρια εχετε εσσωρουχα σε μεγεθος μεσης 32 και π..ους 19 π.χ και σου βρισκει :?: :lol: :lol:
Nαι Πανίκο μου στα καταστήματα τα High class πας και λες και μέγεθος π....ου και εν επωμίζεις δεξιά ή αριστερά :shock: :lol:
Εκεί που πάω εγώ έχει και για κατηγορία anaconda που είμαι εγώ :lol: :lol: :shock: :oops: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: κυνηγετικα αρβυλα

Δημοσίευση από πανικος »

louisll έγραψε:
πανικος έγραψε:
louisll έγραψε:Το άρβυλο όπως και το εσώρουχο είναι προσωπική υπόθεση και αναλόγως με το πόδι-ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ κάθεται και το ανάλογο άρβυλο
Μην ξεχνάτε ότι ορισμένα πόδια χρειάζονται και διαφορετικό πλάτος μπότας
Μην σας πουλάνε αντιπροσωπείες χωρίς να τις έχουν και παλιά στοκ σαν φετινά μοντέλα,ζητάτε εγγύηση
οσο για τα εσωρουχα ισχυει το ιδιο?δηλαδη αναλογως με το π....ος προβαρεις το εσσωρουχο αν σου καθεται?
Ρωτασ την πωλητρια εχετε εσσωρουχα σε μεγεθος μεσης 32 και π..ους 19 π.χ και σου βρισκει :?: :lol: :lol:
Nαι Πανίκο μου στα καταστήματα τα High class πας και λες και μέγεθος π....ου και εν επωμίζεις δεξιά ή αριστερά :shock: :lol:
Εκεί που πάω εγώ έχει και για κατηγορία anaconda που είμαι εγώ :lol: :lol: :shock: :oops: :lol: :lol:
:lol: :lol: δηλαδη αγοραζεις calvin klein σε σακκουλα των πατατων :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”