help epeigon!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

help epeigon!!!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

katarxhn kalhspera se olous tous ARRWSTOUS kunigous!! eimai neos sto forum alla edw k arketo kairo diavazw ta msg sas mexri shmera p apofasisa na anoi3w logariasmo!! E4axna gia mpotes adiavroxes, ospou diavasa se ena minima kapiou melosu stou forum p elege gia mia istoselida a3iopisti mesa sto internet k pano apo ola fthnh... Tespa eproxwrisa k eparagila tis mpotes alla epiasame shemra apo to telonio k eipan m oti 8eloun allo 130 euro gia ektelonismo epeidh taxa to proion p eparagila einai se xwra ektos tis E.E (AMERIKI)! Exei 3anatuxh se kanena auto?? An tis stilw pisw 8a parw ta lefta m??
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
sotiris!129

Re: help epeigon!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

GRIGORIS έγραψε:katarxhn kalhspera se olous tous ARRWSTOUS kunigous!! eimai neos sto forum alla edw k arketo kairo diavazw ta msg sas mexri shmera p apofasisa na anoi3w logariasmo!! E4axna gia mpotes adiavroxes, ospou diavasa se ena minima kapiou melosu stou forum p elege gia mia istoselida a3iopisti mesa sto internet k pano apo ola fthnh... Tespa eproxwrisa k eparagila tis mpotes alla epiasame shemra apo to telonio k eipan m oti 8eloun allo 130 euro gia ektelonismo epeidh taxa to proion p eparagila einai se xwra ektos tis E.E (AMERIKI)! Exei 3anatuxh se kanena auto?? An tis stilw pisw 8a parw ta lefta m??
καλος σε βρηκαμε,
φιλε μου οταν παραγγειλεις κατι απο χωρα εχτος Ε.Ε τοτε πρεπει να πληρωνεις φορο, 130 ευρο σανα και ακουγονται πολλα?? ποσα ηταν η μποτες? :?
αν τα στιλεις πισω νομιζω ΔΕΝ πιανεις τα λεφτα σου πισω!
Αλλη φορα οταν παραγγελεις κατι απο το ebay να προσεχεις να ειναι εντος Ε.Ε η χωρα εισαγωγης
για βοηθεια σου και δικη μας Γραφε ελληνικα .
Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

help epeigon!!!

Δημοσίευση από Demetri5 »

sotiris!129 έγραψε:
GRIGORIS έγραψε:katarxhn kalhspera se olous tous ARRWSTOUS kunigous!! eimai neos sto forum alla edw k arketo kairo diavazw ta msg sas mexri shmera p apofasisa na anoi3w logariasmo!! E4axna gia mpotes adiavroxes, ospou diavasa se ena minima kapiou melosu stou forum p elege gia mia istoselida a3iopisti mesa sto internet k pano apo ola fthnh... Tespa eproxwrisa k eparagila tis mpotes alla epiasame shemra apo to telonio k eipan m oti 8eloun allo 130 euro gia ektelonismo epeidh taxa to proion p eparagila einai se xwra ektos tis E.E (AMERIKI)! Exei 3anatuxh se kanena auto?? An tis stilw pisw 8a parw ta lefta m??
καλος σε βρηκαμε,
φιλε μου οταν παραγγειλεις κατι απο χωρα εχτος Ε.Ε τοτε πρεπει να πληρωνεις φορο, 130 ευρο σανα και ακουγονται πολλα?? ποσα ηταν η μποτες? :?
αν τα στιλεις πισω νομιζω ΔΕΝ πιανεις τα λεφτα σου πισω!
Αλλη φορα οταν παραγγελεις κατι απο το ebay να προσεχεις να ειναι εντος Ε.Ε η χωρα εισαγωγης
για βοηθεια σου και δικη μας Γραφε ελληνικα .
οχι σε καμια περιπυωση μεν τες στειλεις πισω πιεννε στο τελωνιο με τιμολογιο αγορας και ο φορος που δικαιουντε να σου βαλουν ειναι 18% του συνολικου ποσου που επληρωσες συν €3.42


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: help epeigon!!!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρω σας αλλά παράλειψα ένα σημαντικό στοιχειό . Την παραγγελία την έκαμα Ελλάδα επειδή αυτό το διάστημα βρίσκομε για αρκετούς μήνες εκεί!! Φίλε σοτιρι η μπότες ήταν 69 ευρώ + καμία 50 ευρώ η μεταφορά σύνολο 120 ευροπουλακια!!Εψαξα που το ebay αγγλίας αλλά δν είχε αρκετέσ μάρκες και επαράγγειλατεσ που το sierra!! Το σιτε( sierra) μια χαρά ήταν, μου τις έστειλε σε 6 ημέρες, πρόβλημα εν τούτοι μες το τελωνείο που κόβουν και ράβουν όπως θέλουν!! Έδωσαν μου διορία 5 εργάσιμες κ χρεώνουν και 1.50 ευρώ την ημέρα… ο κόσμος δεν ντρέπεται κα8όλου πιο… Δημήτρη φόρος που λες είναι για την Κύπρο??? Επειδή εστείλα μου μια ψευτοαπόδιξει στο email που μόνο τον αέρα που αναπνέω δεν μου έχουν χρεώσει!!!
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
sotiris!129

Re: help epeigon!!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

GRIGORIS έγραψε:Ευχαριστώ για το ενδιαφέρω σας αλλά παράλειψα ένα σημαντικό στοιχειό . Την παραγγελία την έκαμα Ελλάδα επειδή αυτό το διάστημα βρίσκομε για αρκετούς μήνες εκεί!! Φίλε σοτιρι η μπότες ήταν 69 ευρώ + καμία 50 ευρώ η μεταφορά σύνολο 120 ευροπουλακια!!Εψαξα που το ebay αγγλίας αλλά δν είχε αρκετέσ μάρκες και επαράγγειλατεσ που το sierra!! Το σιτε( sierra) μια χαρά ήταν, μου τις έστειλε σε 6 ημέρες, πρόβλημα εν τούτοι μες το τελωνείο που κόβουν και ράβουν όπως θέλουν!! Έδωσαν μου διορία 5 εργάσιμες κ χρεώνουν και 1.50 ευρώ την ημέρα… ο κόσμος δεν ντρέπεται κα8όλου πιο… Δημήτρη φόρος που λες είναι για την Κύπρο??? Επειδή εστείλα μου μια ψευτοαπόδιξει στο email που μόνο τον αέρα που αναπνέω δεν μου έχουν χρεώσει!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: help epeigon!!!

Δημοσίευση από GRIGORIS »

πραγματικα κ εγω γελω για να μην καλαιω :lol: καθε μερα επεριμενα πωσ και πως για να ερτουν και μολισ με παινει τηλ κ μ λεει πρεπει να πληρωστε 140 για εκτελονισμο εκοπικαν τα πο8κια μου!! Ηταν σαν να επετασουνταν οι λαοι δυο-δυο κ εγω να τουσ καλικωνω!! :ugeek:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

help epeigon!!!

Δημοσίευση από Demetri5 »

GRIGORIS έγραψε:Ευχαριστώ για το ενδιαφέρω σας αλλά παράλειψα ένα σημαντικό στοιχειό . Την παραγγελία την έκαμα Ελλάδα επειδή αυτό το διάστημα βρίσκομε για αρκετούς μήνες εκεί!! Φίλε σοτιρι η μπότες ήταν 69 ευρώ + καμία 50 ευρώ η μεταφορά σύνολο 120 ευροπουλακια!!Εψαξα που το ebay αγγλίας αλλά δν είχε αρκετέσ μάρκες και επαράγγειλατεσ που το sierra!! Το σιτε( sierra) μια χαρά ήταν, μου τις έστειλε σε 6 ημέρες, πρόβλημα εν τούτοι μες το τελωνείο που κόβουν και ράβουν όπως θέλουν!! Έδωσαν μου διορία 5 εργάσιμες κ χρεώνουν και 1.50 ευρώ την ημέρα… ο κόσμος δεν ντρέπεται κα8όλου πιο… Δημήτρη φόρος που λες είναι για την Κύπρο??? Επειδή εστείλα μου μια ψευτοαπόδιξει στο email που μόνο τον αέρα που αναπνέω δεν μου έχουν χρεώσει!!!
Νε φιλε εν για την Κυπρο που μιλω για ελλαδα δεν γνωριζω ντα που γινετε!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”