Κάμερα για το κυνήγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από Chris B725 »

Petros P. έγραψε:Έχω το backdoor mount αλλα δεν μπαίνει πάνω στο frame της 5. Σκεφτούμε να αγοράσω housing έψαξα το ήδη αλλα σκεφτουμε οτι μπορεί να μεν τερκαζουν παλε λόγω διαστάσεων. Έχουν νέο mount για την 5 βασικά εν το ίδιο απλά με κάποιες μικρές αλλαγές για να μπαίνει η 5. Για το head strap πιστεύω οτι εν θα με βολέψει ιδιαίτερα αλλα θα το δοκιμάσω.
Ευχαριστώ για τες ιδέες και αν υπάρχουν και άλλες καλοδεχούμενες.
Νομίζω δεν θα ταιριάζουν.. :? Ψάξε το επειδή εν κρίμα να το αγοράσεις και να μεν κάμνει. Βέβαια ε να σου μείνει ;) Εγώ θα αγόραζα το housing και θα αγόραζα το sportsman mount φτηνό από το ebay. Το δικό μου το πήρα 10-15 λίρες από ebay (για την 4) και είμαι πολλά ευχαριστημένος. Ποιος ο λόγος να δώκω 75-80 ευρώ;
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
Petros P.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 24 Οκτ 2013, 15:38

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από Petros P. »

Άσε να το ψάξω λιο να δω τι γίνεται γιατί εν υπάρχουν πολλά third party εξαρτήματα για την 5 ακόμα.


Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από admin »

http://www.cyprushuntingmagazine.com/it ... itemID=608


τρομερό προϊόν απο μια πρώτη δοκιμή
Προσέχουμε...για να έχουμε
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από skimis »

Καλημέρα σας!!! Μπόρει κάποιος αν γνωρίζει να με κατατοπήσει λίγο για την αγορα της shotkam? Από που είναι πιο ασφαλές να την παραγγείλω διότι μιλούμε για πολλά λεφτά? Πόσα στοιχίζει με τους φόρους μαζί? Πόσο καιρό κάνει να έρθει? Φίλε Αριστε νομίζει εσύ την έχεις? Ευχαριστω!!
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από Chris B725 »

skimis έγραψε:Καλημέρα σας!!! Μπόρει κάποιος αν γνωρίζει να με κατατοπήσει λίγο για την αγορα της shotkam? Από που είναι πιο ασφαλές να την παραγγείλω διότι μιλούμε για πολλά λεφτά? Πόσα στοιχίζει με τους φόρους μαζί? Πόσο καιρό κάνει να έρθει? Φίλε Αριστε νομίζει εσύ την έχεις? Ευχαριστω!!
Καλημέρα φίλε... Η shotkam έρχεται απο Αμερική. Ο καλύτερος τόπος να τη παραγγείλεις είναι απο την σελίδα τους...

https://shotkam.com/

Στοιχίζει 695 δολάρια + 25 δολάρια τα μεταφορικά που είναι με Fedex που έρχεται (5-7 εργάσιμες μέρες)(περίπου 675ευρώ). Τωρά για φόρους εξαρτάτε αν σου την σταματήσουν στο τελωνείο. Εγώ έτυχε να παραγγείλω απο Αμερική και να έρτει απευθείας σπίτι χωρίς να μου το σταματήσουν... (το πόσα είναι ο φόρος μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο στο τμήμα τελωνείων και θα σου πουν).

Ξέρω επειδή το έψαξα και εγώ να την πάρω αλλά προς το παρών είναι πολλά ακριβή για μένα :lol: :lol:
I`d rather be hunting !!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από skimis »

Chris B725 έγραψε:
skimis έγραψε:Καλημέρα σας!!! Μπόρει κάποιος αν γνωρίζει να με κατατοπήσει λίγο για την αγορα της shotkam? Από που είναι πιο ασφαλές να την παραγγείλω διότι μιλούμε για πολλά λεφτά? Πόσα στοιχίζει με τους φόρους μαζί? Πόσο καιρό κάνει να έρθει? Φίλε Αριστε νομίζει εσύ την έχεις? Ευχαριστω!!
Καλημέρα φίλε... Η shotkam έρχεται απο Αμερική. Ο καλύτερος τόπος να τη παραγγείλεις είναι απο την σελίδα τους...

https://shotkam.com/

Στοιχίζει 695 δολάρια + 25 δολάρια τα μεταφορικά που είναι με Fedex που έρχεται (5-7 εργάσιμες μέρες)(περίπου 675ευρώ). Τωρά για φόρους εξαρτάτε αν σου την σταματήσουν στο τελωνείο. Εγώ έτυχε να παραγγείλω απο Αμερική και να έρτει απευθείας σπίτι χωρίς να μου το σταματήσουν... (το πόσα είναι ο φόρος μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο στο τμήμα τελωνείων και θα σου πουν).

Ξέρω επειδή το έψαξα και εγώ να την πάρω αλλά προς το παρών είναι πολλά ακριβή για μένα :lol: :lol:
Καλημερα Κρις!!! Ευχαριστώ φίλε μου για τις πληροφορίες!!! Είναι όντως πολλά ακριβη αλλά όσο βλέπεις βιντεο πορονουμε παραπάνω!!!
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από Chris B725 »

skimis έγραψε:
Καλημερα Κρις!!! Ευχαριστώ φίλε μου για τις πληροφορίες!!! Είναι όντως πολλά ακριβη αλλά όσο βλέπεις βιντεο πορονουμε παραπάνω!!!
Ε και εγώ το ίδιο... είναι μες τα σχέδια μου αλλά όι τα άμεσα δυστυχώς :lol: :lol: Προς το παρών ε καλή μας και η GoPro :D :D
I`d rather be hunting !!!
nikos17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 09:06

2U7PM8UG

Δημοσίευση από nikos17 »

Καλησπέρα. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για επεξεργασία βίντεο? Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: 2U7PM8UG

Δημοσίευση από Chris B725 »

nikos17 έγραψε:Καλησπέρα. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για επεξεργασία βίντεο? Ευχαριστώ
Καλησπέρα Νίκο... Τi κάμερα έχεις; Εγώ που έχω την GoPro χρησιμοποιώ το GoPro Studio.

To ''Movie Maker'' είναι καλό για επεξεργασία αν δεν έχεις GoPro.
I`d rather be hunting !!!
nikos17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 09:06

2U7PM8UG

Δημοσίευση από nikos17 »

Chris B725 έγραψε:
nikos17 έγραψε:Καλησπέρα. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κάποιο πρόγραμμα για επεξεργασία βίντεο? Ευχαριστώ
Καλησπέρα Νίκο... Τi κάμερα έχεις; Εγώ που έχω την GoPro χρησιμοποιώ το GoPro Studio.

To ''Movie Maker'' είναι καλό για επεξεργασία αν δεν έχεις GoPro.
Ευχαριστώ φίλε. έχω την sj5000.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”