Κάμερα για το κυνήγι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από marios10 »

Καλησπερα κοπελια μου...εσει καιρο να τα πουμε λογο των εξετασεων :oops: :oops: :oops: .....Ηπα τζαι γω να πιαω μιαν καμερα για να βλεπω καλυτερα τες βολες μου και τα καλλλιτζιααα μου :D :D :D που ενα συρνω απο την νεα κυνηγετικη περιοδο...Η καμερα ειναι η albrecht dv 100 wp ηβρα την σε μια αγγελια στην αθηνα που ημε...Εμιλησα μαζι του τουτος διαμουτην ως 70 ευρο...Εν καταλαβω που μαρκες αξιζει το κοπο να την αγορασω?????



Ευχαριστω
Μαριος
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από cyprohunter »

H albrecht dv 100 wp εν ωραία καμερούα τζαι καλά τα λεφτά που την ήβρες σε σύγκρηση με τα 90€ που εν η μινιμυμ προσφορά. Εξαρτάτε που την κατάσταση της... Ειδικά αν ασχολήσε τζαι με ψαροτούφεκο ήρτε σου γάντι. Το μόνο άσιημο ειναι ότι το πουλί μετα τα 35 μέτρα εν θα φένεται τίποτε διότι ενε τζαι τόσο καλό το quality της τζαι αλλόνα κακό πάει μόνο 2 ωρες το recording της τζαι η memory της είναι μέχρι 4 gb. Εγώ στη θέση σου εν θα την αγόραζα, μπορεί να έκαμε το ίδιο λάθος τζίνος που την αγόρασε... Σκέφτουτο! Ό,τι νομίζεις τζαι ότι σε ικανοποιεί...
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από marios10 »

Eυχαριστω φιλε μ για τες πληροφοριες...Απο τη φαινεται εν μ καμει να γυρεψω να εβρο καμια αλλην καλοο φιλε μμ...
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από cyprohunter »

http://www.ebay.com/itm/New-Full-HD-108 ... 337335c3e8 φίλε μου τούτη εν η καμερούα μου υζαι πίστεψε με έκαμα μεγάλη έρευνα πριν την αγοράσω τζαι είναι πολλά καλή τζαι καθαρή. Επίσης μια άλλη πιο φτηνή που έχουν πολλοί Κυπρέοι είναι τούτη http://www.ebay.com/itm/Mini-HD-720P-He ... 1c1eac1a96 φίλε εβοήθησασε όσο εμπορούσα... Κρίνε τζαι πράξε ποδά τζαι δά :D
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από marios10 »

Eυχαριστω φιλε μμμ παρααα πολλαα να σε καλααα....αποφασισα και ενα παραγγειλω την δευτερη φιλε μμ...ερχεται με βαση που μπαινει πας το οπλο εν ναι???? :) :)
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από cyprohunter »

marios10 έγραψε:Eυχαριστω φιλε μμμ παρααα πολλαα να σε καλααα....αποφασισα και ενα παραγγειλω την δευτερη φιλε μμ...ερχεται με βαση που μπαινει πας το οπλο εν ναι???? :) :)
Ναι αλλά εν είμαι σίουρος αν τούτος ο πωλητής δίνει
πιάε τούτην την προσφορά, εν η καλύτερη
http://www.ebay.com/itm/8GB-120-HD-720P ... 43b440af84
Φιλικά,
Αναστάσης
axerkwtis

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από axerkwtis »

ανεβασα ενα βιντεο με την καμερα που επιασα πριν λιες μερες..βασανιστηκα λιο πας το προγραμμα αλλα εκαταφεραμε τα σιγα σιγα να μαθουμε να καμνουμε και πιο καλα βιντεος..η γνωμη σας?
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από 'petros' »

Ρε Μιχαλη αρκεψες τις επομισεις που τα τωρα??? απο γωνια σε γωνια και πανω κατω???
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
axerkwtis

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από axerkwtis »

ειμουν πανω του ααα!!!ειδες τι καμνεις αμαν εχεις τον "Terminator" για coach και browning στα χερια σου :P
επιασα να την βαλω πανω να δω πως ειναι πας τες γραμμες του οπλου αν το βαλω πιο πανω χανω εγω την ρηγα εν βλεπω τιποτε οποτε τζιαμε ηταν η καλυτερη λυση ή να μπει πανω στην κκελε μου..για την καμερα τη λαλεις?περνα?
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Κάμερα για το κυνήγι

Δημοσίευση από 'petros' »

δωσε στοιχεια καμερας και το ψαχνω ακομα
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”