Γιλέκο Τελαντοτό

Απάντηση
Efthymios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 01 Φεβ 2012, 16:04

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από Efthymios »

Έπιασα τελευταίως το πιο κάτω από τον Στόχο. Τιμή λογική (€45) και αρκετά βολικό. Τα άλλα εν πολλά ακριβά.

http://stochosltd.com.cy/gamo-2.html
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από lefteris »

γεια σας
για τουτο εδω τι λετε?

http://www.bighunter.net/shop/dettaglio ... &cid=81552
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

admin έγραψε:Μια διευκρίνηση, όσοι αντιμετωπίζουν αυχενικό πρόβλημα καλύτερα αν μην επιλέξουν γιλέκο με στενή τιράντα γιατί θα τους επιφορτίση το πρόβλημα στον αυχένα. Με το να τσιλάς τους δελτοειδής μύες προκαλείς περισσότερο σκόρσο και πόνο στον αυχένα και πολλές φορές πονοκέφαλο
+1

Eγω δεν εχω προβλημα αυχενικο, αλλα σταματησα να φορω γιλεκα για το λογο οτι σε τραβουν στους ωμους οταν ειναι πολυωρο το περπατημα και εχεις μαζι σου και νερα, ενεσεις, φυσιγγια, φαγια κλπ.

Με τη ζωνη του Cabelas ειμαι πολυ πιο ξεκουραστος και δεν κοφκουνται οι ωμοι μου. απλα φορω ενα πολυ ελαφρυ γιλεκο απο πανω σαν βουρκα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από HarrisAce »

admin έγραψε:Μια διευκρίνηση, όσοι αντιμετωπίζουν αυχενικό πρόβλημα καλύτερα αν μην επιλέξουν γιλέκο με στενή τιράντα γιατί θα τους επιφορτίση το πρόβλημα στον αυχένα. Με το να τσιλάς τους δελτοειδής μύες προκαλείς περισσότερο σκόρσο και πόνο στον αυχένα και πολλές φορές πονοκέφαλο
τραπεζοειδής άριστε :D
PanteraCY
Full Member
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 11:54

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από PanteraCY »

louisll έγραψε:http://www.cabelas.com/catalog/product. ... t104058180

αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν
Φίλε εξανάφερες πράματα που δαμέ? Αν ναι τι χρόνο παραδοσης έχουν και τι στοιχίζουν τα μεταφορικά? Κύπρο βρίσκω την πουποτε? Πάντως άρεσε μου η ζωνούα...
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από Anthimos »

PanteraCY έγραψε:
louisll έγραψε:http://www.cabelas.com/catalog/product. ... t104058180

αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν
Φίλε εξανάφερες πράματα που δαμέ? Αν ναι τι χρόνο παραδοσης έχουν και τι στοιχίζουν τα μεταφορικά? Κύπρο βρίσκω την πουποτε? Πάντως άρεσε μου η ζωνούα...

Μάγκες η ζωνη ειναι καταπληκτικη αλλα δεν έχει θηραματοφορέα και η επειδηξη θηραμάτων σε κοινη θεα απαγορευεται!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Anthimos έγραψε:
PanteraCY έγραψε:
louisll έγραψε:http://www.cabelas.com/catalog/product. ... t104058180

αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν


Φίλε εξανάφερες πράματα που δαμέ? Αν ναι τι χρόνο παραδοσης έχουν και τι στοιχίζουν τα μεταφορικά? Κύπρο βρίσκω την πουποτε? Πάντως άρεσε μου η ζωνούα...

Μάγκες η ζωνη ειναι καταπληκτικη αλλα δεν έχει θηραματοφορέα και η επειδηξη θηραμάτων σε κοινη θεα απαγορευεται!!!!

Εγω εραψα custom γιλεκο ελαφρυ (μονο βουρκα χωρις φυσιγγιοθηκες) κοντο πανω που τη ζωνη. ;)
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
PanteraCY
Full Member
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 11:54

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από PanteraCY »

[quote="louisll"αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν[/quote]

Φίλε αν ξέρεις την ζώνη τούτη βρίσκω την πουποτε στην Κύπρο. Και αν ναι σε τι τιμη?
Γιατρός

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από Γιατρός »

PanteraCY έγραψε:[quote="louisll"αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν
Φίλε αν ξέρεις την ζώνη τούτη βρίσκω την πουποτε στην Κύπρο. Και αν ναι σε τι τιμη?[/quote]
Παράγγειλε την από PM outdoors και στην φέρνει
PanteraCY
Full Member
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 11:54

Re: Γιλέκο Τελαντοτό

Δημοσίευση από PanteraCY »

louisll έγραψε:
PanteraCY έγραψε:[quote="louisll"αυτό είναι πάρα πολύ καλό σαν ζώνη
δεν επιβαρύνει τίποτε που δεν πρέπει
χωράει τα πάντα
αν δεν ρυθμίσεις την ζώνη να είναι αρκετά σφικτή πέφτει σου και το παντελόνι εκτός από τα ποπ κορν
Φίλε αν ξέρεις την ζώνη τούτη βρίσκω την πουποτε στην Κύπρο. Και αν ναι σε τι τιμη?
Παράγγειλε την από PM outdoors και στην φέρνει[/quote]

Τενκ γιου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”