TEAGUE CHOKES

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Ρε παιδιά πρόκειται να χρησιμοποιήσω τα teague για πρώτη φορά μιαν τζε έχω τα αντί τα εργοστασιακά INV PLUS κάποιος φίλος μου ίππε ότι τα teague είναι πιο κλειστά από τα εργοστασιακά και αντί 3-1 που χρησιμοποιώ να το κάνω 4-2 με αυτά δοκιμές από μόνος μου δεν έκανα για να δω Πάνο σε κανένα χαρτόνι κανένας που τα έχει δοκιμασμένα να μας διαφώτιση αν Όντος ισχύει αυτό ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Athos 1978 την 30 Αύγ 2013, 11:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από admin »

Άθω υπάρχει διαφορά απο όπλο σε όπλο απο αυλό σε αυλό απο φυσίγγι σε φυσίγγι είναι ένα νέο άρθρο που ετοίμασα για το νέο περιοδικό ,τα teak σε σύγκριση με τα briley τα οποία είχα δοκιμάσει σε συγκεκριμένο δικό μου όπλο όντος είναι πιο συγκεντρωτικά δηλ το 4 του teak είναι πιο στενό απο το 4 του Briley αλλά για αν αντιληφθείς αν σου κάνει πρέπει να δοκιμάσεις σε χαρτόνι εμ τα φυσίγγια που κυνηγάς.
Προσέχουμε...για να έχουμε
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από vti-chris »

Τα εργοστασιακά εσσωτερικά INV PLUS όντως είναι πιο ανοικτά από τα BRILEY/MIDAS.(δοκιμασμένο-περίπου ένα νούμερο)
Τώρα για τα TEAGUE δεν γνωρίζω ακριβώς...αλλά κατά 99% θα δίνουν πιο κλειστές κατανομές...πάντοτε βέβαια σε σχέση με τον αυλό του όπλου όπως ανάφερε και ο admin.
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από LAGOS »

Πανικος Setter έγραψε:παιδιά γνωρίζει κανείς τι διαφορές έχουν αυτό τα 2
ευχαριστώ


Beretta Mobil Ported

Εικόνα


Beretta Mobil Super Extended Ported

Εικόνα
Εκτός απο το μήκος τους? Καμιά νομίζω. .
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

και βαρος! σου αλλαζει το ζυγισμα του οπλου αν ειχεσ εσσωτερικα πριν
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: TEAGUE CHOKES

Δημοσίευση από kypros »

682 GOLD E έγραψε:και βαρος! σου αλλαζει το ζυγισμα του οπλου αν ειχεσ εσσωτερικα πριν
+1000
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”