Οπλοβαστοι

Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από KALLITZIA »

τα πειπις :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από KALLITZIA »

...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από πανικος »

φιλε δημητρη 320 ευρω για 5 οπλα με κλειδι ασφαλειας και 500 για 8 οπλα με ηλεκτρονικη κλειδαρια κλειδι και συναγερμο διαστασεις35χ38χ145 και 45χ38χ150
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Πανικκο αν ξερεις, ο οπλοβαστος με τα 8 οπλα...ειναι σε μια γραμμη τα οπλα? ή μπαινουν και στα πλαγια?
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Εγώ τελειώνω τώρα το σπίτι μου και αφίσα τόπο για να τον κάμω μέσα στον τοίχο εντοιχισμένο ελπίζω να Πετιχη και να βάλω Φώτο!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από nature »

Ένα βασικό που πρέπει να λάβετε υπόψιν είναι ότι ο οπλοβαστός θα πρέπει να "χτιστεί" κάπου και όχι απλά να βιδωθεί στο τοίχο. Σε περίπτωση κλοπής 2 άτομα άνετα μπορούν να τον κουβαλήσουν και να τον ανοίξουν αργότερα (έχω αυτόν για τα 5 όπλα από anysafe). Σε περίπτωση που είναι επενδυμένος γύρω με τούβλα και τσιμέντο θα τους δυσκολέψει και θα τους καθυστερήσει αρκετά αφού θα χρειαστεί να χρησιμοποιήσουν εξοπλισμό να σπάσουν τοίχο και θα κάνουν και θόρυβο επίσης. Το εσωτερικό κουτί φύλαξης μικρών αντικειμένων είναι άχρηστο αφού το μέταλλο του είναι πολύ λεπτό και ανοίγει πανεύκολα.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

nature έγραψε:Ένα βασικό που πρέπει να λάβετε υπόψιν είναι ότι ο οπλοβαστός θα πρέπει να "χτιστεί" κάπου και όχι απλά να βιδωθεί στο τοίχο. Σε περίπτωση κλοπής 2 άτομα άνετα μπορούν να τον κουβαλήσουν και να τον ανοίξουν αργότερα (έχω αυτόν για τα 5 όπλα από gunsafe). Σε περίπτωση που είναι επενδυμένος γύρω με τούβλα και τσιμέντο θα τους δυσκολέψει και θα τους καθυστερήσει αρκετά αφού θα χρειαστεί να χρησιμοποιήσουν εξοπλισμό να σπάσουν τοίχο και θα κάνουν και θόρυβο επίσης. Το εσωτερικό κουτί φύλαξης μικρών αντικειμένων είναι άχρηστο αφού το μέταλλο του είναι πολύ λεπτό και ανοίγει πανεύκολα.

σωστος!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από nature »

ANTROS BREDA έγραψε:Εγώ τελειώνω τώρα το σπίτι μου και αφίσα τόπο για να τον κάμω μέσα στον τοίχο εντοιχισμένο ελπίζω να Πετιχη και να βάλω Φώτο!
Με πρόλαβες και το έγραψες, εν πολλά απλό γιατί να μην πετύχει.

Φίλε breda, είναι στη σειρά τα όπλα που μπαίνουν και για τον οπλοβαστό των 8.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

nature έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:Εγώ τελειώνω τώρα το σπίτι μου και αφίσα τόπο για να τον κάμω μέσα στον τοίχο εντοιχισμένο ελπίζω να Πετιχη και να βάλω Φώτο!
Με πρόλαβες και το έγραψες, εν πολλά απλό γιατί να μην πετύχει.

Φίλε breda, είναι στη σειρά τα όπλα που μπαίνουν και για τον οπλοβαστό των 8.
Και επειδή ασχολούμαι πολλά εύκολα ενονιστον και με τον συναγερμό του σπιτιού και τέλειωσε!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από πανικος »

Breda Pegaso έγραψε:Πανικκο αν ξερεις, ο οπλοβαστος με τα 8 οπλα...ειναι σε μια γραμμη τα οπλα? ή μπαινουν και στα πλαγια?
ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ 80 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 5 ΟΠΛΑ 65ΚΙΛΑ
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”