Οπλοβαστοι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από tracker686 »

Για να δουμε ποσοι αγαπατε τα οπλα σας.....?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
JiniosEmba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 28 Σεπ 2010, 19:18

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από JiniosEmba »

o meseos en o beretta 471 silver hawk?
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από NIKOLAS »

winchester έγραψε:Για να δουμε ποσοι αγαπατε τα οπλα σας.....?
μπραβο ρε φιλε!!! πολυ οραια! πε μας και τις μαρκες τους ομως με σειρα ετσι πληροφοριακα :D
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από andros »

φίλε winchester, από θέμα ομορφιάς επέτυχες τον αλλά από θεμα ασφάλειας :?:
χτύπα ξύλο αν μπεί κανένας κλέυτης τζαι να μεν θέλει εν να σου τους κλέψει έτσι περιποιημένους τζαι γραμμή που τους έχεις 8-)
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από tracker686 »

λοιπον παιδεια,ο οπλοβαστος ειναι βυδομενος αλλα και ναρθει καποιος ειμαι καλος για εκεινον λογο τις δουλειας μου :D ,απο την αλλη τα 2 μεσεα οπλα ειναι συλλεκτικα και ειναι πανω απο 100 χρονων και ειναι δρακαες με πολλα σχεδια πανω στις καννες και σε ολοκληρο το οπλο ο δευτερος απο αριστερα ειναι αγγλικος πανω απο 50 χρονων ο πρωτος απο αριστερα 26 ιντζες ειναι ΖΧ και ο πρωτος απο δεξια ειναι το οπλο μου,οπως ειναι το ονομα μου στο φορουμ....τους 4 απο αριστερα δεν τους κυνηγαω μονο το δικο μου!! ;)
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από NIKOLAS »

winchester έγραψε:λοιπον παιδεια,ο οπλοβαστος ειναι βυδομενος αλλα και ναρθει καποιος ειμαι καλος για εκεινον λογο τις δουλειας μου :D ,απο την αλλη τα 2 μεσεα οπλα ειναι συλλεκτικα και ειναι πανω απο 100 χρονων και ειναι δρακαες με πολλα σχεδια πανω στις καννες και σε ολοκληρο το οπλο ο δευτερος απο αριστερα ειναι αγγλικος πανω απο 50 χρονων ο πρωτος απο αριστερα 26 ιντζες ειναι ΖΧ και ο πρωτος απο δεξια ειναι το οπλο μου,οπως ειναι το ονομα μου στο φορουμ....τους 4 απο αριστερα δεν τους κυνηγαω μονο το δικο μου!! ;)
πολλα καλα!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από πανικος »

γυρευω οπλοβαστο σφαλειας για 5ως 7 οπλα αν εχει καποιος πληροφοριες τηλεφωνα ασ βοηθησει
ευχαριστω,,
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

πανικος έγραψε:γυρευω οπλοβαστο σφαλειας για 5ως 7 οπλα αν εχει καποιος πληροφοριες τηλεφωνα ασ βοηθησει
ευχαριστω,,
Any Safes:

7000 7666

www.anysafes.com
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από πανικος »

spyrosspyrou851 έγραψε:
πανικος έγραψε:γυρευω οπλοβαστο σφαλειας για 5ως 7 οπλα αν εχει καποιος πληροφοριες τηλεφωνα ασ βοηθησει
ευχαριστω,,
Any Safes:

7000 7666

http://www.anysafes.com
ευχαριστω φιλε μολις μιλησα με τον ανθρωπο πολυ εξυπηρετικος μαλλον την αλλη εβδομαδα θα μου τον φερει σπιτι
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
dimitris savva

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από dimitris savva »

πανικος έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
πανικος έγραψε:γυρευω οπλοβαστο σφαλειας για 5ως 7 οπλα αν εχει καποιος πληροφοριες τηλεφωνα ασ βοηθησει
ευχαριστω,,
Any Safes:

7000 7666

http://www.anysafes.com
ευχαριστω φιλε μολις μιλησα με τον ανθρωπο πολυ εξυπηρετικος μαλλον την αλλη εβδομαδα θα μου τον φερει σπιτι
Σου είπε τιμές;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”