Οπλοβαστοι

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από πανικος »

nature έγραψε:Ένα βασικό που πρέπει να λάβετε υπόψιν είναι ότι ο οπλοβαστός θα πρέπει να "χτιστεί" κάπου και όχι απλά να βιδωθεί στο τοίχο. Σε περίπτωση κλοπής 2 άτομα άνετα μπορούν να τον κουβαλήσουν και να τον ανοίξουν αργότερα (έχω αυτόν για τα 5 όπλα από anysafe). Σε περίπτωση που είναι επενδυμένος γύρω με τούβλα και τσιμέντο θα τους δυσκολέψει και θα τους καθυστερήσει αρκετά αφού θα χρειαστεί να χρησιμοποιήσουν εξοπλισμό να σπάσουν τοίχο και θα κάνουν και θόρυβο επίσης. Το εσωτερικό κουτί φύλαξης μικρών αντικειμένων είναι άχρηστο αφού το μέταλλο του είναι πολύ λεπτό και ανοίγει πανεύκολα.
Φιλε μαλλον αυτο θα παρω με 5 οπλα λογω της τιμης .φοραει ανετα τα οπλα, μου φανηκε στενος?αν βαλω στα πλαγια βαση φορει ακομα 1 οπλο?
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Οπλοβαστοι

Δημοσίευση από nature »

πανικος έγραψε: Φιλε μαλλον αυτο θα παρω με 5 οπλα λογω της τιμης .φοραει ανετα τα οπλα, μου φανηκε στενος?αν βαλω στα πλαγια βαση φορει ακομα 1 οπλο?
[/quote]

Φίλε φορεί 5 όπλα χωρίς να ακουμπά το ένα στο άλλο. Άνετα όμως δεν το λες, για τέσσερα όπλα μπορείς να το πεις.

Αν σου είπε ο πωλητής ότι μπορεί να μπουν και στο πλάι επιπλέον όπλα (όπως είπε και σε μένα), κατηγορηματικά όχι αυτό δεν ισχύει εκτός αν θα βάλεις μέσα......... G3 πεταμένα το ένα πάνω στο άλλο.

Η κανονική τοποθέτηση είναι σε μια γραμμή και για τον οπλοβαστό των 8. Αν μπουν όλα τα όπλα μέσα μετά δεν μένει χώρος στο πλάι για να μπει επιπλέον όπλο με σωστή τοποθέτηση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”