gemini chokes

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

gemini chokes

Δημοσίευση από giorgos80 »

λοιπον κοπελια αγορασα απο τον κυργια μεσω καταστηματος οταν ημουν στην ελλαδα 2 τσοκς εσω-εξω για το μπαικαλ μου δυστυχως ομως ειναι τοσο χοντροκαμωμενα που οταν τα βιδωσω στο οπλο εξεχει γυρω στο ενα μιλιμετρο που τες καννες.τουτο εν με πολυ ενοιαξε την ωρα που βιδωσα το πρωτο τσοκ.οταν ομως πηγα να βιδωσω το δευτερο εβρησκε πανω στο πρωτο και δεν εμπαινε μεσα.μηπως τα συγκεκριμενα εν για καραμπινα και κοινως εφα την??σκεφτομαι να τορνεψω το ενα γυρω στο 0,5-1 mm και να το ξαναβαψω.εν ασφαλες?θα τα μετρησω και θα βαλω και διαστασεις σε λιγο.
λοιπον εμετρησα τα εξωτερικα ειναι 23 μιλιμετρα τα τσοκς και το οπλο 22 μιλιμετρα,η αποσταση των καννγν χωρις τσοκ ειναι 3 μιλιμετρα.μαλλον ειναι απο συγκλιση των καννων το προβλημα
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΚΑΛΟΥ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥ!

ΑΛΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΟΡΝΕΨΕ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΠΟ 0.5ΜΜ ΠΑΡΑ ΤΟ 1 1ΜΜ ΜΟΙΡΑΣΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφε το ιδιο εκανε και καποιος γνωστος μου και ναι οντως ειναι για καραμπινα. Τηλεφωνα στον οπλουργο Γιωργο Σιεκκερη στην Λαρνακα που του το κανονησε 99389902 να σου πει τι εκανε και εαν ειναι επικινδυνο.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από giorgos80 »

που το εξεθαψετε ρε κοπελια :lol: :lol: :lol: εχει ενα χρονο που τα εχω πανω
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

giorgos80 έγραψε:που το εξεθαψετε ρε κοπελια :lol: :lol: :lol: εχει ενα χρονο που τα εχω πανω
ΓΙΩΡΓΟ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΗΜ/ΝΙΑ....ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΛΕΨΕΣ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: κάλιο αργά παρά ποτέ φίλε!

Σημασία έχει πως τα παιδιά σου έδωσαν με προθυμία τα φώτα τους! 8-)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

MARIOSE έγραψε::lol: :lol: κάλιο αργά παρά ποτέ φίλε!

Σημασία έχει πως τα παιδιά σου έδωσαν με προθυμία τα φώτα τους! 8-)
ΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΥΠΑΡΧΕΙ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ......ΜΕΤΑ ΑΠΟ 26 ΜΗΝΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ :shock: :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σόλωνα μου μακάρι να ήταν όλα τα φόρουμ τόσο καλά όσο αυτό! ;)

Εγώ εδώ έχω βρει πολλούς φίλους!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από giorgos80 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
giorgos80 έγραψε:που το εξεθαψετε ρε κοπελια :lol: :lol: :lol: εχει ενα χρονο που τα εχω πανω
ΓΙΩΡΓΟ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΗΜ/ΝΙΑ....ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΛΕΨΕΣ!
επηρα το σε ενα τορναδορο και εφαε τα και τα 2, δεν θυμαμαι ποσο αλλα εσηκωνναν ακομα απο 2 δεκατα του χιλιοστου.χρεωση 10 ευρω.μετα τα πηρα στο Σιεκκερη στη Λαρνακα, ο ανθρωπος ειναι χρυσος εβαψε μου τα χωρις χρεωση. ακομα μια φορα που ειχα προβλημα με τον εξολκεα και ηθελα να τον αλλαξω λαλει μου μα εισαι πελλος????
δεν ειναι ο εξωλκεας το προβλημα αλλα η θαλαμη λεει μου, καμνει μου την ενα polish και επεψε με στο καλο :D :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: gemini chokes

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

giorgos80 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
giorgos80 έγραψε:που το εξεθαψετε ρε κοπελια :lol: :lol: :lol: εχει ενα χρονο που τα εχω πανω
ΓΙΩΡΓΟ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΗΜ/ΝΙΑ....ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΤΑ ΒΟΛΕΨΕΣ!
επηρα το σε ενα τορναδορο και εφαε τα και τα 2, δεν θυμαμαι ποσο αλλα εσηκωνναν ακομα απο 2 δεκατα του χιλιοστου.χρεωση 10 ευρω.μετα τα πηρα στο Σιεκκερη στη Λαρνακα, ο ανθρωπος ειναι χρυσος εβαψε μου τα χωρις χρεωση. ακομα μια φορα που ειχα προβλημα με τον εξολκεα και ηθελα να τον αλλαξω λαλει μου μα εισαι πελλος????
δεν ειναι ο εξωλκεας το προβλημα αλλα η θαλαμη λεει μου, καμνει μου την ενα polish και επεψε με στο καλο :D :D[/quote

ΕΙΔΕΣ ΑΜΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕN LARGE ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΤΙΚΟΣ...ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!

ΤΟΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΛΕΚΚΟΥ....ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΠΕΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ....ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΛΕΡΩΜΕΝΟ....ΜΙΑ,ΔΥΟ,ΤΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ.....Η ΘΑΛΑΜΗ ΜΑΖΕΥΕΙ,ΜΑΖΕΥΕΙ,ΜΑΖΕΥΕΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ EJECTOR NA ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΚΑ!

ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ(ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ)ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ EJECTORS ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΚΑΘΑΡΣΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

ΕΓΩ ΕΛΥΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”