Περικνημίδες (Gaiters)

Απάντηση
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από vti-chris »

Doctor το κυριότερο δεν μας το είπες...οι κούφοι διαπερνούν τα???
Το ίδιο θέλω να ξέρω και για τα παντελόνια φίλε...οι κούφοι εν ο μόνος μου φόβος!!
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από Γιατρός »

Εννοείς το φίδι ;
Κουφοί εν άλλο πράμα ;)
Εγώ τα δοκίμασα με βελόνα πολλές φορές και δεν τα περνά λόγο του heavy wax cotton και του κεριού
Εν πολλά πυκνή η δομή τους
Κάνε μια αναζήτηση να δεις στο internet reviews
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από kanaris »

φιλε vti-chris μην πολυαγχωνεσαι με τις κουφαες! και να σου τυχει δαγκωμα-μη κακο :!: αφου φορας ενα παντελονι "μπολικο" που "σακουλιαζει" απο το γονατο και κατω, ο,τι υφασμα και να ειναι το πιθανοτερο το δαγκωμα θα παει στο υφασμα!!! χαλαρωσε γιατι ουτε τα φιδια θελουν να συναντονται μαζι μας!!! :P
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
vti-chris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 13:29

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από vti-chris »

Και οι τυφλοί άλλον ρε γιατρέ ...εσύ δεν είσαι πιστεύω!!!!!!!!!! :lol:
-"Δύο πράγματα δεν έχουν όρια:το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία...και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
-"Το σημαντικό είναι να μην σταματήσεις να κάνεις ερωτήσεις. Η περιέργεια έχει τον λόγο της που υπάρχει"
Alb. Einstein
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από Γιατρός »

vti-chris έγραψε:Και οι τυφλοί άλλον ρε γιατρέ ...εσύ δεν είσαι πιστεύω!!!!!!!!!! :lol:
ασ σοβαρεφτουμαι λυγο εδομεσα :mrgreen: :lol:
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε οταν επιασα στα χερια μου τις συγκεκριμενες που σου ειπα δεν μου φανηκαν καθολου πιο σκληρες απο το παντελονι μου που ειναι waterproof/thornproof.τωρα εναποκειται σε εσενα και το ποσο θα αυξηθει η αυτοπεποιθηση σου απεναντι στους κουφους με τις γκετες.οσα λενε παντως οι φιλοι ισχυουν και πολυ.οσο για τα κερινα υφασματα οσπου παλιηνισκουν/λερωνονταξ με χωματα γινονται οπως το πετσι.να σου πω και γην γνωμη μου στο κατω κατω.αφου εχεις τις ψηλες σου τις μποτουες βαλες τες τζιηνες τζιε αεις τους κουφους.αμαν εν γραφτο σου να σε ακκασει εν να σε ακκασει και με πανοπλια.καμνε θορυβο τζιαμε που περπατας.τζηνες φοουνται μας παραπανω.μπορει να εχεις και κανενα τυχερο με την φασαρια που να καμνεις :).γνωμη μου παντα.παντως ειπα σου αν θελεις να ρωγησω τιμες και να σου στειλω καμια φωτο τζιηνες που ειδα εν εχει προβλημα.υο μαγαζι εν μεσ το δρομο μου

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από Marinos »

snake-proof gaiters στη Λευκωσία που μπορω να έβρω????
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Περικνημίδες (Gaiters)

Δημοσίευση από Marinos »

andreasana210326 έγραψε:
ο κροταλλιας:
- ο πρήχτης... εν φέφκει ρε γμτ! :lol: :lol:
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”