Κυνηγετικά Είδη

Απάντηση
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Marinos »

valperik έγραψε:Χαιρετώ,
Εγώ πήρα ένα αντιπρόσωπο γνωστής βιομηχανίας όπλων τις προάλλες για να τον ρωτήσω πληροφορίες για ένα συγκεκριμένο μοντέλο που με ενδιαφέρει και απογοητεύτηκα πολύ με την προσέγγιση και τον τρόπο του. :x
Να μεν αχώννεσε και να μεν θυμώνεις φίλε μου. Τζίνος θα χάσει!
Πήγα για άρβυλα και τον ερότησα αν εχει μισα νούμερα επιδει ηταν αμερικανικα νουμερα (9=43 και 8=41) και αρκεψε και μιλούσεν ειρωνικά/περιπεχτικά μπροστα στους πελατες του για μενα. Ο ανθρωπος δεν εχει υπόθεση, είναι ο πιο βλάκας καταστηματάρχης που είδα ποττέ στην ζωή μου. Δεν ξαναπάτησα στο καταστημα του. Τουτους ετσι τους αξίζει.
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
valperik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 13 Αύγ 2013, 15:47
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από valperik »

Δεν αγχώνομαι ρε φίλε. Εγώ δεν πήγα στο κατάστημά του αλλά μόνο που το τηλέφωνο κατάλαβα τι άνθρωπος είναι. Θα βρω ένα μεταπωλητή και θα κάνω τη δουλεία μου αλλά τούτους αξίζει τους να λέμε τα ονόματα τους για να παραδειγματίζονται και να ενημερώνονται και άλλοι φιλοι κυνηγοί.
Υ.Γ Ελπίζω να μιλούμε για το ίδιο άτομο. :?
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Γιατρός »

Όταν πάψουμε να νομίζουμε ότι ορισμένα προιόντα πουλιούνται μόνα τους και πρέπει να κοπιάσουμε λίγο και να αποδεικτεί το προιόν τότε ίσως υπάρχει και εξυπηρέτηση
Ορισμένοι μόνον πωλητές είναι και τίποτε άλλο
Δυστυχώς μόνον σε ορισμένους που έστειλα κόσμο δεν την φάγαν big time και το καλό σερβις σε σιοκκάρει πολλές φορές
Απέχουμε ετη φωτός από σωστό service δυστυχώς
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
valperik
Full Member
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 13 Αύγ 2013, 15:47
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από valperik »

Γιατρός έγραψε:Όταν πάψουμε να νομίζουμε ότι ορισμένα προιόντα πουλιούνται μόνα τους και πρέπει να κοπιάσουμε λίγο και να αποδεικτεί το προιόν τότε ίσως υπάρχει και εξυπηρέτηση
Ορισμένοι μόνον πωλητές είναι και τίποτε άλλο
Δυστυχώς μόνον σε ορισμένους που έστειλα κόσμο δεν την φάγαν big time και το καλό σερβις σε σιοκκάρει πολλές φορές
Απέχουμε ετη φωτός από σωστό service δυστυχώς
Συμφωνώ φίλε απόλυτα μαζί σου. Αλλά καθοριστικό ρόλο για τα φαινόμενα αυτά ειδικά στην Κύπρο έχει και το μονοπώλιο.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Marinos »

valperik έγραψε:Δεν αγχώνομαι ρε φίλε. Εγώ δεν πήγα στο κατάστημά του αλλά μόνο που το τηλέφωνο κατάλαβα τι άνθρωπος είναι. Θα βρω ένα μεταπωλητή και θα κάνω τη δουλεία μου αλλά τούτους αξίζει τους να λέμε τα ονόματα τους για να παραδειγματίζονται και να ενημερώνονται και άλλοι φιλοι κυνηγοί.
Υ.Γ Ελπίζω να μιλούμε για το ίδιο άτομο. :?
Μαλλον καποιος αλλος είναι
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
istriano ®

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από istriano ® »

valperik έγραψε:Χαιρετώ,
Εγώ πήρα ένα αντιπρόσωπο γνωστής βιομηχανίας όπλων τις προάλλες για να τον ρωτήσω πληροφορίες για ένα συγκεκριμένο μοντέλο που με ενδιαφέρει και απογοητεύτηκα πολύ με την προσέγγιση και τον τρόπο του. :x
Φιλε τα ιδια ειχα και εγω οταν μιλησα παλια μαζι του απο το τηλεφωνο. Ομως και ο αλλος, το αντιπαλο δεος εκ λεμεσου, η ιδια περιπτωση ανθρωπου ειναι. Εκτος απο τις παπαριες που Μου εκανε παλια και με πηρε λεμεσο αδικα τον αδικων το τελευταιο ειναι και το πιο γελοιο!!
Περσι κερδισα ενα γιλεκο στον χριστουγεννιατικο χορο του φορουμ. Πηγα και πηρα το κουπονι και ζητησα να πληρωσω το επιπλεον και να παρω ενα παντελονι. Μου ειπε οχι ειναι ειδικον περιστασεων γιλεκα!!!!! Απο τοτε ενα Μου στειλει το γιλεκο στο καταστημα στην λευκωσια να το παραλαβω :o :o
Ποτε ξανα οτιδηποτε ουτε απο ενα ουτε απο τον αλλο
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Pathfinder »

Παιδες επειδη μια που τις πολλες μου (καλες) αρρωστειες ειναι οι παραλλαγες, ξερει κανενας η ειδε καποιος σε καταστημα στην Κυπρο η σε σελιδα καπελο στρογγυλο (οχι σκουφι ουτε το καουμποικο) σε παραλλαγη REALTREE AP η APHD?Αυτα που βρηκα στο ιντερνετ θελουν κ...ο να τα αγορασεις (40+) για ενα κομματι σκεττο απλο ρουχο, ουτε goretex να ηταν.Κατι σε αυτο το στυλ http://www.ebay.co.uk/itm/Nwt-Big-Head- ... 43c7f01338
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

Pathfinder έγραψε:Παιδες επειδη μια που τις πολλες μου (καλες) αρρωστειες ειναι οι παραλλαγες, ξερει κανενας η ειδε καποιος σε καταστημα στην Κυπρο η σε σελιδα καπελο στρογγυλο (οχι σκουφι ουτε το καουμποικο) σε παραλλαγη REALTREE AP η APHD?Αυτα που βρηκα στο ιντερνετ θελουν κ...ο να τα αγορασεις (40+) για ενα κομματι σκεττο απλο ρουχο, ουτε goretex να ηταν.Κατι σε αυτο το στυλ http://www.ebay.co.uk/itm/Nwt-Big-Head- ... 43c7f01338
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ JAMPO ΛΕΥΚΩΣΙΑ .ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ 2 ΓΙΑ 3 ΕΥΡΟ.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Κυνηγετικά Είδη

Δημοσίευση από Pathfinder »

KATOS MK 10 έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Παιδες επειδη μια που τις πολλες μου (καλες) αρρωστειες ειναι οι παραλλαγες, ξερει κανενας η ειδε καποιος σε καταστημα στην Κυπρο η σε σελιδα καπελο στρογγυλο (οχι σκουφι ουτε το καουμποικο) σε παραλλαγη REALTREE AP η APHD?Αυτα που βρηκα στο ιντερνετ θελουν κ...ο να τα αγορασεις (40+) για ενα κομματι σκεττο απλο ρουχο, ουτε goretex να ηταν.Κατι σε αυτο το στυλ http://www.ebay.co.uk/itm/Nwt-Big-Head- ... 43c7f01338
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ JAMPO ΛΕΥΚΩΣΙΑ .ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΓΟ ΝΟΜΙΖΩ ΗΤΑΝ 2 ΓΙΑ 3 ΕΥΡΟ.
Ευχαριστω

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”