Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από romanlegions »

ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΚΥΛΟΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΟΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΛΟΥ ΦΙΛΕ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΡΑΤΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από 'petros' »

ρε φιλε εσυ πρεπει να του πεις αν εχασες σκυλο να του τον περιγραψεις και εαν ειναι αυτος τοτε
να πας να τον πιασεις ;) ;)
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από HarrisAce »

ναι ρε παιδιά ωραία αυτά που λέτε αλλα εάν ο ιδιοκτητης του σκύλου δεν είναι μέλος στο φόρουμ πως θα τον βρει?με μια μικρή περιγραφή τουλάχιστο μπορούν κάποιοι απ'εδώ να βοηθήσουν
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από romanlegions »

Και μονο η περιοχη τα λεει ολα. Δεν δινω παραπανω στοιχεια οχι επειδη θελω να μην βρεθει ο ιδιοκτητης για να τον
κρατησω αλλα επειδη υπαρχουν πολλοι επιτηδιοι "συναδελφοι" κυνηγοι που θα τον ηθελαν για να τον καμουν ευρωπουλα!!!!!!! εχασα και εγω σκυλους στο παρελθον και για αυτο ανακοινωνω την ευρεση του σκυλου. ειναι κριμα ο ανθρωπος που τον εχασε.
sotiris!129

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε φιλε η αποψη μου να τον παρης στην αστινομια η σε ενα χτηνιατρο ζε αν εχει chipoyi ο σκυλος εν να τον εβρουν αμεσος τον ιδιοχτητη!
εχασα ενα σκυλο κατοικιδιο πρην 2 χρονια, ηταν 14-15 χρονον πας τα τελευτεα του το χτηνο ζε εφιεν που σπιτι κουτσα στραβα να παει να ψοφιση, μετα που 1 εφτομα που εφαμε τες γητονιες να τον εβρουμε επιαν με ενας χτηνιατρος πως τον ειχε ζιαμε ζε επια ζε επια τον μετα που λιες μερες επαιθανε το χτηνο αλλα το θεμα ειναι οτι ειβραν με που το microchip!
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΙΛΕ ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ CHIP ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ CHIP ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙΣ ΟΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΠΕΙ ΕΝ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΚΙΟΛΑΣ :D
Άβαταρ μέλους
romanlegions
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2010, 13:21

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από romanlegions »

microchip δεν εχει η μπορει να μηαν διαβαζετε γιατι ηδη τον πηρα. αστυνομια δεν ειναι δηλωμενος. τατουαζ δεν εχει.
sotiris!129

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από sotiris!129 »

σαστα ζε εγιρασυν! πετω του ταβερνιαρι καλο, ζινος που τον εχασε εν να παει ζιαμε πρωτα λογικα...
Άβαταρ μέλους
HarrisAce
Full Member
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 22:30

Re: Βρεθηκε Σκυλος περιοχη Καμπια(ταβερνα κασιαουρος)

Δημοσίευση από HarrisAce »

καλά ρε παιδιά απλός μια εισήγηση έκανα μιας και έχω πολλούς γνωστούς σε εκείνα τa xwria.px ο κουμπάρος μου έχει 10 σκύλους στα πέρα.αυτόν μπορώ να τον ρωτήσω αν έχασε κανένα σκύλο μιας και δεν είναι μέλος στο φόρουμ αλλα δεν θα τους πιάνω όλους να δω αν χάσανε κανένα σκύλο σωστά?όπως και να έχει νομίζω το πιο σωστό είναι να μην δώσεις περισσότερες πληροφορίες γιατί έχει και μ@$@%&ς
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”