ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από Nikos »

varnavas έγραψε:Φίλοι μου καλοι!!!
Αγόρασα σήμερα την σκυλίτσα μου από εκεινο που την είχε κλέψει!!
Καλή τύχη σε όλους σας!!!
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας!!!!

???? :?: :?: :?: :!: :!:
MONO AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: 31 Οκτ 2011, 20:10

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από MONO AU-79 »

Φιλε χαρηκα που βρηκες το σκυλο σου :) αλλα αν εισαι σιγουρος οτι τον σκυλο τον αγορασες απο το ατομο που σου τον εκλεψε τοτε εκανες μεγαλο λαθος!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

varnavas έγραψε:Φίλοι μου καλοι!!!
Αγόρασα σήμερα την σκυλίτσα μου από εκεινο που την είχε κλέψει!!
Καλή τύχη σε όλους σας!!!
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας!!!!
Ναι τι εννοεις την ΑΓΟΡΑΣΕΣ απο εκενον που σου την εκλεψε? προφανως για να αργει να απαντησει σημαινει ακομα σουμαλιζει την :D :D :D :D ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΟΚΑΜΠΙΝΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΣ !!!!!!!!
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από dangerous »

dυστηχως στην κοινωνια που ζουμε υπαρχουν και αυτου του ειδους ανθρωποι...

αν ο τυπος εμυριστηκε τον φιλο οτι εχει ενα υπερβολικο δεσιμο με την σκυλιτσα και οτι ειναι διαθεσιμος να κανει τα παντα για να παρει την σκυλιτσα πισω τοτε ναι ειναι αξιος να του τον πουλησει πισω και οχι μονο οσα λεει η αμοιβη του φιλου αλλα και πολθ περισσοτερα..

το να τον σπασεις απο το ξυλο μιση κουβεντα ειναι,,,δεν νομιζω να ειναι τοσο ηληθιος και να του παρουσιαστηκε προσωπο προς προσωπο..σιγουρα με καποιο τροπο μεριμνησε να του δωσει την σκυλα πισω και να παρει τα λεφτα...παντος να επιε με το αυτοκινητο του και να του ειπε ελα φιλε τιν σκυλα και δωσε τα λεφτα δεν το νομιζω..

οπως και να εχει μακαρι να την χερεται ο φιλος την σκυλα του γιατι ηταν οντως συγκηνιτκη η προσπαθεια του και ας ελπισουμε οτι δεν θα ξανα ακουσουμε τετοιες ιστοριες γιατι ειλικρινα ειναι πολυ κριμα για τους ιδιοκτητες...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από admin »

τελευταία είναι τις μόδας αυτές οι συμπεριφορές και προσέχεται απο άτομα τα οποία σας προσεγγίζουν και σας κάνουν τους φίλους. Να ξέρετε ότι 90% ένας γνωστός σας έχει χέρι στην υπόθεση είτε άθελα οτου είτε εσκεμμένα
Προσέχουμε...για να έχουμε
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από HUNTER »

ρε κοπελλια εμιλισα με το Βαρναβα τσε μου ιπε οτι ι σιηλλα ιταν διλομενι στιν λακαταμια αλλα ι διλοσι που εκαμεν ο τυπος εχαθηικε μες τιν χαρτουρα του τμηματος. Οταν επιεν τσε εροτισε αν εσηι σηιηλλο διλομενο ιπαν του οι.
Αν χασις σηιλλο τσε εν διλομενος τσε εν παις να τον πιαις σε 15 μερες νομιμος ιδιοκτιτις εν τσινος που τον ιβρε βασι του νομου,

καλη σας μερα
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από Nikos »

Και τι φταει ο φίλος Βαρνάβας, δεν είναι δικό του το λάθος!!!
΄Το λάθος είναι του τμήματος που του είπαν οτι δεν δηλώθηκε κανένας σκύλος ενω είχε δηλωθεί...
Πόσα πλήρωσε αν επιτρέπετε;;; Κανένα συμβολικό ποσο στο τμήμα; ή χρυσοπλήρωσε το ίδιο του το σκυλί....;;
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από Anthimos »

HUNTER έγραψε:ρε κοπελλια εμιλισα με το Βαρναβα τσε μου ιπε οτι ι σιηλλα ιταν διλομενι στιν λακαταμια αλλα ι διλοσι που εκαμεν ο τυπος εχαθηικε μες τιν χαρτουρα του τμηματος. Οταν επιεν τσε εροτισε αν εσηι σηιηλλο διλομενο ιπαν του οι.
Αν χασις σηιλλο τσε εν διλομενος τσε εν παις να τον πιαις σε 15 μερες νομιμος ιδιοκτιτις εν τσινος που τον ιβρε βασι του νομου,

καλη σας μερα
6 μηνες οχι 15 ημερες , αμα παρερθουν οι 6 μηνες αυτο που τον βρηκε δικαιουτε να ζητησει αμοιβή.
Αλλα και πάλι ετσι για να δουμε πόσο στα σοβαρα παιρνει η αστυνομια τις κλοπες ή εστω τις εξαφανισεις σκυλλων.
Δηλαδη καποιος που επενδυει 2000 ευρω να φερει ενα σκυλο , και συνδεεται με το ζωο στο τελος χανετε στα καταστιχα και τη χαρτουρα της αστυνομιας , ουτε καν τηλεφωνουν στον συνδεσμο κυνοφιλων κυπρου.....
Ευτυχως για τον φιλο τελος καλα ολα καλα και χαλαλι τα λεφτα . βρηκε το σκυλι του και ησυχασε!!!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από varnavas »

ρε παιδια ο βαρναβας ειμαι τα πρηγουμενα εγραπσε τα η γυναικα μου που εν λια τα ελληνικα της. πολλες λεπτομερειες εν θα δωκω αλλα αυτο με την χαρτουρα ηταν ακυρο τελικα. Πραγματι επιασα τον σκυλο που απο αυτο που την πηρε και του πληρωσα την αμοιβη. αμαν παεις να πιαεις την σκυλλα σου και βλεπεις να σε περιμενουν 10 πλασματα του υποκοσμου ουλλοι με παρατσουκλια τσαι να σου λαλουν αν δεν δωκεις 1000 ευρω εν πιανεις την σκυλλα σου τοτε τι καμεις? αμαν η αστυνομια που τους ειπα που εν σκυλλα μου εφοατουν να ερτει μαζι μου τι να καμεις? εγω τη σκυλα μου επιατιν τα ριαλλια παν τσαι ερκουντε...μακαρι να τα φαει παστους γιατρους αν εγινιν ανθρωπος με 1000 ευρω
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από admin »

varnavas έγραψε:ρε παιδια ο βαρναβας ειμαι τα πρηγουμενα εγραπσε τα η γυναικα μου που εν λια τα ελληνικα της. πολλες λεπτομερειες εν θα δωκω αλλα αυτο με την χαρτουρα ηταν ακυρο τελικα. Πραγματι επιασα τον σκυλο που απο αυτο που την πηρε και του πληρωσα την αμοιβη. αμαν παεις να πιαεις την σκυλλα σου και βλεπεις να σε περιμενουν 10 πλασματα του υποκοσμου ουλλοι με παρατσουκλια τσαι να σου λαλουν αν δεν δωκεις 1000 ευρω εν πιανεις την σκυλλα σου τοτε τι καμεις? αμαν η αστυνομια που τους ειπα που εν σκυλλα μου εφοατουν να ερτει μαζι μου τι να καμεις? εγω τη σκυλα μου επιατιν τα ριαλλια παν τσαι ερκουντε...μακαρι να τα φαει παστους γιατρους αν εγινιν ανθρωπος με 1000 ευρω
Α ΡΕ 17 ΝΟΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”