ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Απάντηση
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από varnavas »

Κλαπηκε Σαπουεσο εσπανιολ απο το αεροδρομιο λευκωσιας.
Ειναι θηλυκη 1.5 χρονων και ακουει στο ονομα Σεραφιν.
Καθως πηγαινε βολτα εκανε καταδιωξη και αφου απομακρυνθηκε
απο τον ιδιοκτητη αντρας με διπλοκαμπινο και ακομα 3 σκυλους
την φορτωσε στο διπλοκαμπινο και εφυγε.(45-50 χρονων με μουστακι).
Τ διπλοκαμπινο ειναι γκριζο/μπεζ και εχει καγκελα γυρο απο την καμπινα.
Παρακαλω βοηθηστε.1000 ευρω αμοιβη.99208659
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος varnavas την 16 Οκτ 2011, 21:09, έχει επεξεργασθεί 6 φορές συνολικά.
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: XATHIKE SABUESO 1000EURO AMOIBH

Δημοσίευση από varnavas »

η σκυλιτσα κλαπηκε
sotiris!129

Re: XATHIKE SABUESO 1000EURO AMOIBH

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε ξαναγραψε την περιγραφη γιατι δεν διαβαζεται λογο του οτι η φωτογραφια εβγαλε και την περιγραφη εξω και δεν διαβαζεται!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Φίλε αν θέλεις περιγραψέ μας όσο καλήτερα μπορεις το αυτοκίνητο για να έχουμε το νού μας στους δρόμους. Ήταν γκρίζο το διπλοκάμπινο? ανοιχτή κάσια με κάγκελο γυρό ψηλό? είχε κάσια των σκύλλων οξά ήταν ξαπόλητοι μες την κάσια? Απάντα μου λίο σύντομα!!
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από varnavas »

Δυστυχως φιλοι ειναι οι μονες πληροφοριες που εχω. Εγω δεν το ειδα. Ενας φιλος καθως ερχοταν με το αυτοκινιτο του για να φερει βολτα το δικο του σκυλο ειδε το διπλοκαμπινο που εφευγε και ειδε την σκυλα μου μεσα. Τον ρωτησε που παιρνει την σκυλα νομιζομενος οτι δεν ειμαι εκει. Του απαντησε οτι θα την παρει στην αστυνομια της Δευτερας να την δηλωσει επειδη εχει ακομα 3 σκυλους. Τωρα το προβλημα ειναι οτι ο φιλος ειναι πολυ γερος δεν θυμαται μαρκα, αν ειναι παλιο η οχι.Η μονη πληροφορια που μπορεσε να μου πει ειναι οτι ειναι διπλοκαμπινο γκριζο.μπεζ με καγκελα γυρο γυρο ....δυστυχως φιλοι ειναι οι μοναδικες πληροφοριες που εχω. Ενημερωσα ολους του αστυνομικους σταθμους,δημαρχια, και κτηνιατρους. Η σκυλα δεν ειναι για κυνηγι. Νε μεν την επερνα καθε μερα 2 φορες βολτα σε τοπους με θηραμα εμαθε να ξεφωλιαζει και καταδιωξη αλλα δεν ακουσε ποτε πυροβολισμο. Εχει αριθμο τατουαζ cyag868. Ειναι του σπιτιου και εχει μεγαλη συναισθηματικη αξια
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από AndreasDr »

οκ, λόγο δουλειάς γυρίζω ούλλη μερα Λακατάμεια-Στρόβολο , θα έχω τον νου μου. Απλα επιδή έχω στο νού μου 1-2 διπλοκάμπινα που μοιάζουν με την περιγραφή που λαλείς, έν μπορω να σου πώ σίουρα όμως ή να κατηγορήσω κάποιον στα τυφλά. Θα προσπαθήσω να "ψαρέψω" τίποτε αύριο και θα σε ενημερώσω αν προκύψει κάτι. Καλή τύχη!
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από varnavas »

Ευχαριστω φιλε Αντρεα
varnavas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 16 Οκτ 2011, 19:11

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από varnavas »

Υπαρχει περιπτωση να δηλωθηκε σε αστυνομικο σταθμο αλλα λογο του οτι δεν ειναι συνηθισμενη ρατσα να μην πηραν χαπαρι οτι προκειται για την σκυλα μου?Εστειλα σε ολους τους σταθμους στοιχεια
HUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: 27 Σεπ 2010, 10:43

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από HUNTER »

ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΤΙΝ ΕΒΡΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ. ΑΝ ΕΤΣΙΑΤΤΙΣΗ ΤΣΕ ΔΟΚΟΥΜΕ ΠΑΝΟ ΤΗΣ ΕΝΝΑ ΣΕ ΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΧΑΘΗΚΕ ΙΣΠΑΝΙΚΟΣ ΙΧΝΗΛΑΤΗΣ 1000ΕΥΡΩ ΑΜΟΙΒΗ

Δημοσίευση από virtualgreek »

Φίλε μου,

εμπειρικά ομιλώντας 1.5 εβδομάδα πριν την έναρξη του κυνηγιού κανένας δεν θα σου επιστρέψει την σκυλίτσα σου.

Εάν μάλιστα είχε τατουάζ ή την πρόσεξε ότι έκανε καταδίωξη, θα την κρατήσει για τον εαυτό του. Θα την βάλει στο κλουβί αυτές τις μέρες και θα την ταίσει καλά για να κερδίσει την εμπιστοσύνη της.

Το δυσάρεστο είναι ότι θα την πάρει στο κυνήγι και με την σειρά του θα την χάσει και αυτός.

Εάν βάλεις καμιά αγγελία σε 1-2 εφημερίδες ίσως τον καρφώσει κανένας για να εισπράξει την αμοιβή.

Σου εύχομαι να γυρίσει ο τροχός και να βρεις την σκυλίτσα σου. Είμαστε όλοι μια καλή παρέα εδώ και πονούμε μαζί σου.

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”