χαθηκε ποιντερ

Απάντηση
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από chris197 »

χαθηκε σκυλλα ποιντερ χρωματος πορτοκαλι με λιγο ασπρο στην περιοχη μεταξη χοιροκοιτιας-βαβλας. οπιος την βρει να μου στειλη πμ
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από chris197 »

επειδη φετος η χρονια για μενα προβλεπετε καταστροφικη εχω να σας πληροφορισο οτι την κυριακη εχασα και τον αρσενικο χρωματος μαυρου με λιγο ασπρο στην περιοχη Αρακαπα. εαν καπιος εχει δει ι ακουσει κατι ι εχει καπιο γνωστο απο την περιοχη και θα ηθελε να με βοηθισει θα το εκτιμουσα. ο σκυλος εχει και κολλανι ρευματος και την τελευταια φορα τον ειδε ενα παιδι (Η ωρα 13:00 περιπου χθες ειδα τον σκυλο σου στο δρομο απο αρακαπα προς καλο χωριο οχι πολυ μακρι απο το χωριο, κατεβενε απο το βουνο εκει που εχει ενα σπιτι με γριζες πετρες ). θα παω αυριο να τον γιρεψω περκει τον εβρω.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Εύχομαι φίλε Κρις να τον βρεις.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από chris197 »

ο σκυλος βρεθηκε το μονο θετικο οσο για τα υπολοιπα εχει θεο
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από admin »

Μπράβο !! ακούσαμε και κάτι καλό
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από Savvas »

Μπράβο φίλε. Ητάν κάπου εκεί κοντά?
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: χαθηκε ποιντερ

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια,
δυχως να θελω να φερω σε δυσκολη θεση ενα φιλο που με βοηθισε θελω να σας προειδοποισω οτι εγω προσωπικα φανικα τυχερος στην ατιχεια μου . τι εννοω , οτι στην περιοχη που εχασα τον σκυλο μου υπαρχει σπειρα οι οπια οταν εβρει σκυλο τον εξαφανισει. αυτος που βρηκε τον σκυλο με αυτο που επιασα τον σκυλο μου ειπαν διαφορετικες εκδοχες. το μονο αρνητικο ειναι ετραμπαραμε ενα κολλανι ρευματος. :lol: :lol: :lol:
κατα τα αλλα φτανει που ιβρα τον σκυλο μου τζαι χαλαλι τους το κολλανι. :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”