ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Απάντηση
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από miky55 »

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΧΑΘΗΚΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΙΡΜΑ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΞΟΥΘΕΝΩΣΑΝ.
ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ .ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΙΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΤΟΣΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΝΕΣΗ ΣΤΟΝ UNO.
ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΥΔΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ .
Υ.Γ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΑΡΙΣΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟ DVD ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πολλοί δυστυχώς επεράσαμε το χαμό ενός σκυλιού μας, πάντα θα θυμούμαστε όμως τις στιγμές που είχαμε μαζί τους και θα τις νοσταλγούμε, θυμούμαι προσωπικά τη πρώτη μέρα που μου έφεραν το σκύλο μου, εσιονόστηκε λίγο γάλα πάνω στα παπούτσια μου τζιαι ήρτε βουρητός να τα μυρίσει τζιαι εξεκίνησε να τα γλύφει, βλέπω τες φωτογραφίες του τζιαι θυμούμαι τη κάθε στιγμή της φωτογραφίας, μπαίνω σπίτι κάποτε τζιαι γυρίζω στο σημείο που ήταν το κλουβί του τζιαι ελπίζω ότι θα τον δω να με βλέπει τζιαι να ακούσω την ουρά του να κτυπά πάνω στο ξύλινο σπιτούι του που τη χαρά του που ήρτα.

Αλλά δυστυχώς αυτός είναι ο κύκλος της ζωής για κάθε ζωντανό οργανισμό, και είναι ακόμα πιο δύσκολο ότι μέχρι να φτάσει εκείνη η στιγμή βλέπεις το αγαπημένο σου σκυλί να βασανίζεται, εμένα ήταν καρκίνος στο πόδι και σχεδόν ολική τύφλωση σε σημείο που κτυπούσε πάνω σε διάφορα εμπόδια λόγω ηλικίας. Είναι ακόμα πιο δύσκολο όμως να χάσεις ένα σκυλί απρόσμενα και λόγω πράξεων άλλων, εκεί πονεί παραπάνω.

Ελπίζω κύριε Μιχάλη να σου έχει αφήσει απογόνους η Ίρμα, έτσι θα σου απαλύνει λίγο το πόνο να βλέπεις τα παιδιά της να δουλεύουν σαν εκείνη.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από MARIOSE »

Λυπάμαι κύριε Μιχάλη, ο Θεός να σου δίνει χρόνια να τη θυμάσαι.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από andreasana210326 »

κ. Μιχαλη , συλληπητηρια για το χαμο της Ιρμας. Πραγματικη αξια συντροφος σου στο κυνηγι. Ειναι πραγματικα δυσκολο να βλεπεις την τελευταια πνοη ενος αξιοθαυμαστου ζωου να σβηνει για παντα. Ολες οι στιγμες κ αναμνησεις περνουν απο το μυαλο μας σαν κινηματογραφικη ταινια. Ειμαι σιγουρος οτι σου εχει χαρισει αμετρητες κυνηγετικες αναμνησεις κ συγκινησεις.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από Anthimos »

Συλληπητηρια κύριε Μιχάλη , θα σε συνοδευει πνευματικα στα κυνηγια και θα σου γεμιζει την τσάντα φραγκολινες.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από πανικος »

κυριε μιχαλη συλληπητηρια .παντα θα ειναι στην σκεψη σου αφου την αγαπουσες και δεν ηταν απλα ενα εργαλειο για σενα ηταν συντροφος στο κυνηγι πανω απο ολα.καλη συνεχεια σε αυτο που αγαπας .
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από admin »

miky55 έγραψε:ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΧΑΘΗΚΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΙΡΜΑ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΟΛΕΣ ΤΗΝ ΕΞΟΥΘΕΝΩΣΑΝ.
ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ .ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΙΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΤΟΣΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΝΕΣΗ ΣΤΟΝ UNO.
ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΥΔΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ .
Υ.Γ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΑΡΙΣΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟ DVD ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΥΝΗΓΟΝΤΑΣ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΕΣ.

Προσέχουμε...για να έχουμε
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Μαστρε μου ηταν τυχερη που σε ειχε αφεντικο της κ ειμαι σιγουρος αν γυρνουσε ο χρονος πισω εσενα θαθελε παλι να την κυνηγησεις..


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από Laurona »

Μαστρε μου
Εχεις την συμπαθεια μου και την σκεψη μου για τον χαμο της αγαπημενης σου σκυλας.

Αν σε παρηγορει...ηταν απο τα τυχερα κτηνα που ειχαν καλο και σωστο αφεντικο, που εζησαν και πηραν την αγαπη που εδωσαν και χαρηκαν μαζι σου κυνηγι

Να σε καλα, να την θυμασαι και να αναπολεις ολα οσα ζησατε μαζι, ολα οσα σου εδωσε και ολα οσα της εδωσες απλοχερα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΥΛΩΝ.

Δημοσίευση από Pathfinder »

Συλληπητηρια κυριε Μιχαλη..
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”