ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Απάντηση
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από antonispointer »

ΕΙΧΕΝ ΑΛΛΟ ΜΕΣΤΙΝ ΜΕΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΝ ΕΚΑΜΑ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΛΕ ΑΝ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΙΑΝ ΙΜΕΡΑ ΕΝΗΤΑΝ ΝΑ ΛΗΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ 4 ΣΚΙΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ?
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από AU-79 »

antonispointer έγραψε:ΕΙΧΕΝ ΑΛΛΟ ΜΕΣΤΙΝ ΜΕΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΣΤΙΛΕ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΕΝ ΕΚΑΜΑ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΛΕ ΑΝ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΙΑΝ ΙΜΕΡΑ ΕΝΗΤΑΝ ΝΑ ΛΗΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ 4 ΣΚΙΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ?
Και γιατι ρε φιλε Αντωνη εν εφοναξες του Σωτηρη που εν πελλαρας και λεει το το καψουλι του να καθαρισει
sotiris!129

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν ζεν θεμα πελλαρας εν θεμα οτι εκλεψεν του το σκυλλο του ο γειτονας του 3 λεπτα που το σπιτι του εβαλαν τον μες το κλουβι αποσταση 3 λεπτα που το σπιτι του!!! δλδ σκεφτου ηντα ζερους εφτασαμε!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

antonispointer έγραψε:ΦΙΛΕ ADMIN ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΜΗΔΕΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΗ ΓΥΡΕΜΟ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΗΚ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ 3 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΟΜΡΗΔΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΥΛΛΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ 8 ΜΙΝΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΙΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΙΡΑΞΕΙ

Απαναγία μου! Ρε φίλε είδα το σκύλο σου! Ήταν όντως εκεί στην ΑΗΚ στην Δεκέλεια! Ήταν πάνω σε ένα μπλε διπλοκάμπινο. Ήρταν εκεί στον καφενέ και εχουμίζαν τον. Είχε και κουδουνούι έννεν; Και κοντονούρης. Μιτσής αλλά παλικαρόσκυλος.
Ευτυχώς που τον ήβρες. Γ@μ@το δεν επέρασε που το νου μου ότι εν ο δικός σου.
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
antonispointer
Full Member
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: 24 Μάιος 2011, 12:21

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από antonispointer »

ΠΟΘΕΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΚΥΡΙΑΚΟ?
Το κυνηγι ειναι τροπος ζωης προστατεψετο για να ζεις
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από kyriakos304 »

antonispointer έγραψε:ΠΟΘΕΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ ΚΥΡΙΑΚΟ?
Φίλε μου να μου επιτρέψεις να μην δώσω παραπάνω λεπτομέρειες. Για ευνόητους λόγους δεν μπορώ να σου πω από πού είμαι…
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από tracker686 »

Κλοπή κυνηγετικού σκύλου: 6 μήνες φυλάκιση και χρηματική ποινή μέχρι 5.000 ευρώ, έτσι για να πληροφορείστε φίλοι μου!!!!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΛΟΥ

Δημοσίευση από Anthimos »

tracker686 έγραψε:Κλοπή κυνηγετικού σκύλου: 6 μήνες φυλάκιση και χρηματική ποινή μέχρι 5.000 ευρώ, έτσι για να πληροφορείστε φίλοι μου!!!!
Ναι αν εχεις τα χαρτια του που να σε δηλωνουν ιδιοκτητη ή να εβαλες microchip φιλε αν εν κανενα αγραφο κουταβι και δεν επρολαβες να του βαλεις τζιπ θα βουρας να αποδειξεις οτι εν δικος σου κτλ κτλ
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”