ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από MsgJack »

ΕΓΙΝΕ ΚΛΟΠΗ ΣΤΙΣ 10/6/2014 ΔΥΟ ΣΚΥΛΩΝ ΓΕΝΟΥΣ ΘΥΛΗΚΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΑΣΣΑΣ.
ΟΙ ΣΚΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ JURA 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ DRAHTHAAR 2 ΕΤΩΝ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΣ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 99353684.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
ixnilatris paou paou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 30 Απρ 2014, 18:53

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από ixnilatris paou paou »

απο τα κλουβια κλαπηκαν φιλε η σε εκπαιδευση?
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από themos328 »

δεν υπαρχουν περιοχες για εκπαιδευτικα στην Αλασσα...
αν δεν ειδες καποιον να πιανει τα σκυλια.....εχει αρκετα υποστατικα με σκυλους η περιοχη το πιο πιθανον να επηαν κοντα σε καποιο....πριν 1 χρονο ετυχε σε καποιο φιλο κ το σκυλι βρεθηκε να περιφερεται κοντα σε καποιο υποστεγο μετα απο 2 μερες
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από Savvas »

Τα σκυλιά κλαπήκαν από κλούβες μέσα από περιφραγμένο χώρο.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από MsgJack »

ixnilatris paou paou έγραψε:απο τα κλουβια κλαπηκαν φιλε η σε εκπαιδευση?
Φιλε τα σκυλια κλαπηκαν μεσα απο τα κλουβια τους. Ηταν σε περιφραγμενη εκταση
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από MsgJack »

themos328 έγραψε:δεν υπαρχουν περιοχες για εκπαιδευτικα στην Αλασσα...
αν δεν ειδες καποιον να πιανει τα σκυλια.....εχει αρκετα υποστατικα με σκυλους η περιοχη το πιο πιθανον να επηαν κοντα σε καποιο....πριν 1 χρονο ετυχε σε καποιο φιλο κ το σκυλι βρεθηκε να περιφερεται κοντα σε καποιο υποστεγο μετα απο 2 μερες
Φιλε σιγουρα ειναι κλοπη. Εκτος του οτι τα σκυλια δεν απομακρινονται απο το χωρο που τα εχω, βρηκα το κολανι της μιας σκυλα ανοικτο κατω στο εδαφος
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από themos328 »

αρα καποιος ηξερε τα σκυλια.....το ασχημο ειναι οτι λογο του φραγματος υπαρχουν καθε καρυδιας καρυδι στη περιοχη.....
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
themos328
Full Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 11:33

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από themos328 »

MsgJack έγραψε:
themos328 έγραψε:δεν υπαρχουν περιοχες για εκπαιδευτικα στην Αλασσα...
αν δεν ειδες καποιον να πιανει τα σκυλια.....εχει αρκετα υποστατικα με σκυλους η περιοχη το πιο πιθανον να επηαν κοντα σε καποιο....πριν 1 χρονο ετυχε σε καποιο φιλο κ το σκυλι βρεθηκε να περιφερεται κοντα σε καποιο υποστεγο μετα απο 2 μερες
Φιλε σιγουρα ειναι κλοπη. Εκτος του οτι τα σκυλια δεν απομακρινονται απο το χωρο που τα εχω, βρηκα το κολανι της μιας σκυλα ανοικτο κατω στο εδαφος

αν εχεις φιλους σε αλλες επαρχιες ενημερως τους οπως επισης τοποθετησε φωτο σε κτηνιατρους κ μακαρι καποιος να δει η να ειδε κατι....
το θήραμα μπορεί να είναι αυτοσκοπός, «η νίκη για τη νίκη», η επιδίωξη, δηλαδή, ενός στόχου μόνο και μόνο για την ικανοποίηση της κατάκτησής του, μόνο και μόνο για τη συμμετοχή στη δράση, μόνο και μόνο για την «τιμή του παιχνιδιού».
Άβαταρ μέλους
MsgJack
Full Member
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Φεβ 2012, 01:12

Re: ΚΛΑΠΗΚΑΝ 2 ΣΚΥΛΕΣ

Δημοσίευση από MsgJack »

MsgJack έγραψε:ΕΓΙΝΕ ΚΛΟΠΗ ΣΤΙΣ 10/6/2014 ΔΥΟ ΣΚΥΛΩΝ ΓΕΝΟΥΣ ΘΥΛΗΚΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΑΣΣΑΣ.
ΟΙ ΣΚΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ JURA 5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ DRAHTHAAR 2 ΕΤΩΝ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΣ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 99353684.
Καποιος μου ειπε οτι ειδε την Drahthaar να τρεχει αδεσποτη στο δρομο της βιομηχανικης περιοχης Αγιου Σιλα Λεμεσου. Εψαξα αρκετες ωρες κ με το αυτοκίνητό και με τα ποδια αλλα τιποτα δεν βρηκα
Hunt, Search, Track, Avast, Retrieve?
Get a D. Drahthaar...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”