χαθηκε/κλαπηκε

Απάντηση
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Σημερα στις κυβιδες λ/σου μπιγκλ θυληκο τριχρωμο.φορουσε πορτοκαλι κολλαρο κ κουδουνι.αν καποιος γνωριζει κτ η την εχει να τηλ στο 99560405 99619781.εχει δηλωθει σε αστυν σταθμους.ευχαριστω
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Απο πληροφοριες αλλων κυνηγων π ηταν στην περιοχη το σκυλι πιθανον το επιασαν ατομα π κυνηγουσαν εκει.παρακαλω οποιος ειδε κτ να επικοιν στα τηλ 99560405, 99619781.ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από Savvas »

Φίλε κυνηγήσαμε και εμείς σε περιοχή του χωριού Κυβίδες χθές. Αν μπορείς δώσε πιο συγκεκριμένες πληροφορίες για την περιοχή που χάθηκε το σκυλί μπας και βοηθήσουμε.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Περιοχη βαθυρωνα κατω απο μαντρες κοντα στην απαγορευμενη π φαινεται η συραγγα.τη χασαμε 9 πρωι ηταν πολλες παρεες στην περιοχη.χαμηλη σκυλιτσα μπιγκλ τριχρωμο μαυροραχη.ενημερωσαμε αρκετους στην περιοχη καθως κ βοσκους
dimitris savva

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από dimitris savva »

και εμεις κυνηγησαμε στην περιοχη το απογευμα μεχρι αργα, αν ειναι κοιταξε κοντα στην μαντρα του πανικου κοντα στα πευκα γιατι εχει πολλους αδεσποτους . μπορει να ειναι εκει.
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από Savvas »

Λίγο πιο κάτω από την συγκεκριμένη μάντρα που αναφέρει ο Δημήτρης και ανατολικά μέχρι το αρκάτζι και την απαγορευμένη δεν είδαμε ή ακούσαμε κάτι. Ρώτα και τον γίο του Πανίκου, ονομάζεται Μάριος, το πρωϊ ήταν στην περιοχή. Πάντως είχε πάρα πολλούς και μακάρι να μην τον κλέψανε.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Ρωτησαμε κ στην μαντρα εν φιλος μας ο μαριος κοιταξαμε κ παντου τριγυρω κ δεν τη βρηκαμε.φιλοι ευχαριστω γ το ενδιαφερον.ελπιζω να την βρουμε
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Up...
spyros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 16 Μάιος 2011, 18:24

Re: χαθηκε/κλαπηκε

Δημοσίευση από spyros »

Καμια πληροφορια....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”