Σκοτωμένοι σκύλοι στον αυτοκινητόδρομο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
lefteris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 22 Οκτ 2010, 21:53

Σκοτωμένοι σκύλοι στον αυτοκινητόδρομο

Δημοσίευση από lefteris »

Σήμερα το πρωί μετά την καθημερινή μου διαδρομή λόγο της δουλειάς μου Λευκωσία-λεμεσο
Είδα αρκετούς κυνηγετικούς σκυλούς σκοτωμένους στον πακέτο του αυτοκινητόδρομου λόγο φαίνετε κτυπήματος από αυτοκίνητα
Φαίνετε ότι έκτες που ήταν η τελευταία μέρα για εκπαιδευτικό πολλοί εφκαλαν τους σκυλούς του έξω και τους έφυγαν και μπήκαν στο δρόμο :cry: :cry:
Δεν νομίζω να έχει κανένα μια εβδομάδα πριν το κυνήγι να τους εξαπέλυσαν λόγο ότι ο σκύλος δεν είναι καλός και όπου θέλει ας πάει
Αυτό θέλω να πιστεύω δηλαδή
Εύχομαι τούτο το φαινόμενο να μην το ξαναδώ την άλλη δευτέρα
sotiris NIKOLAOU

Re: Σκοτωμένοι σκύλοι στον αυτοκινητόδρομο

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

lefteris έγραψε:Σήμερα το πρωί μετά την καθημερινή μου διαδρομή λόγο της δουλειάς μου Λευκωσία-λεμεσο
Είδα αρκετούς κυνηγετικούς σκυλούς σκοτωμένους στον πακέτο του αυτοκινητόδρομου λόγο φαίνετε κτυπήματος από αυτοκίνητα
Φαίνετε ότι έκτες που ήταν η τελευταία μέρα για εκπαιδευτικό πολλοί εφκαλαν τους σκυλούς του έξω και τους έφυγαν και μπήκαν στο δρόμο :cry: :cry:
Δεν νομίζω να έχει κανένα μια εβδομάδα πριν το κυνήγι να τους εξαπέλυσαν λόγο ότι ο σκύλος δεν είναι καλός και όπου θέλει ας πάει
Αυτό θέλω να πιστεύω δηλαδή
Εύχομαι τούτο το φαινόμενο να μην το ξαναδώ την άλλη δευτέρα
θα τα ξαναδείς πολλές και πολλές φορες ακόμα γιατί μάθανε δυο μήνες πριν το κυνήγι να αγοράζου σκυλί και να "θελου" να κυνηγήσου μαζί του από την πρώτη μέρα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”