ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Απάντηση
TZIPRAKOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2010, 22:11

ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από TZIPRAKOS »

Κλάπηκε καθαρόαιμο German Shorthaired Pointer (Kurtzhaar), με τατουάζ CY AG 141. Πρόκειται για πολύ χαρακτηριστικό σκυλι, είναι άσπρος με βούλες καφέ, η ιδιαιτερότητα του είναι ότι το άσπρο του χρώμα είναι καθαρό χωρίς κηλίδες. Τα πλέιστα Kurtzhaar δεν είναι καθάρα λευκά. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει μαζί μου στο 99401345
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TZIPRAKOS την 09 Οκτ 2012, 19:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ANTREAS KURTSXAAR
Full Member
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 10 Μαρ 2012, 22:51

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από ANTREAS KURTSXAAR »

AΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ?
TZIPRAKOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2010, 22:11

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από TZIPRAKOS »

ANTREAS KURTSXAAR έγραψε:AΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ?
Είμαι απο Λευκωσία φίλε μου, το σκυλί κλάπηκε απο την περιοχή Τσερίου- Αναλυόντα.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από Anthimos »

UP!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από virtualgreek »

TZIPRAKOS έγραψε:Κλάπηκε καθαρόαιμο German Shorthaired Pointer (Kurtzhaar), με τατουάζ CY AG 141. Πρόκειται για πολύ χαρακτηριστικό σκυλι, είναι άσπρος με βούλες καφέ, η ιδιαιτερότητα του είναι ότι το άσπρο του χρώμα είναι καθαρό χωρίς κηλίδες. Τα πλέιστα Kurtzhaar δεν είναι καθάρα λευκά. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει μαζί μου στο 99401345
Φίλε βάλε καμιά φωτογραφία. Εάν είναι τόσο ξεχωριστά τα χρώματα του, όλο και κάποιος θα τον θυμηθεί όταν τον συναντήσει.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
sportsman
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 13 Αύγ 2012, 08:26

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από sportsman »

εχω φίλους στο Τσέρι που θα ενημερώσω.

Γιώργος
TZIPRAKOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2010, 22:11

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από TZIPRAKOS »

sportsman έγραψε:εχω φίλους στο Τσέρι που θα ενημερώσω.

Γιώργος
Ευχαριστώ φίλε
TZIPRAKOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2010, 22:11

Re: ΚΛΟΠΗ ΣΚΥΛΟΥ

Δημοσίευση από TZIPRAKOS »

virtualgreek έγραψε:
TZIPRAKOS έγραψε:Κλάπηκε καθαρόαιμο German Shorthaired Pointer (Kurtzhaar), με τατουάζ CY AG 141. Πρόκειται για πολύ χαρακτηριστικό σκυλι, είναι άσπρος με βούλες καφέ, η ιδιαιτερότητα του είναι ότι το άσπρο του χρώμα είναι καθαρό χωρίς κηλίδες. Τα πλέιστα Kurtzhaar δεν είναι καθάρα λευκά. Αν κάποιος γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει μαζί μου στο 99401345
Φίλε βάλε καμιά φωτογραφία. Εάν είναι τόσο ξεχωριστά τα χρώματα του, όλο και κάποιος θα τον θυμηθεί όταν τον συναντήσει.

Σ.
Δυστυχώς δεν έχω, αγοράστηκε πρόσφατα...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”