Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Απάντηση
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Δημοσίευση από lagomania »

εχασα σημερα στην πειροχη της Ευρετου πανω απο το φραγμα μια σκυλα ρατσα μπλε της Γασκωνης με κιτρινο κολανι με το τηλεφωνω καθως και την διευθυνση μου. Η σκυλα ειναι 1.5 ετων οχι πολυ ψηλη καθαροαιμη μπλε εχει ολα τα χαρκατηριστικα ακουει στο ονομα μπετυ μολις της φωναξεις ερχετε κοντα σου και καθετε χαμε οποιος την βρει να με παρει τηλεφωνω η αν εχει κανενα γνωστο του εκει πανω που μπορει να βοηθησει. Οποιο μελος εχει καποια πληροφορια να μου στειλει ΠΜ η να το γραψει εδω και αν θελει το τηλ μου να του στειλω με ΠΜ ρε παιδκια εχει που η ωρα 7μιση γυρευκω την εφα τους τοπους αλλα επρεπε να επιστρεψω χωριο γιατι εχω βαφτισια βαφτιζει ο αδερφος μου σε λιγη ωρα και εγω εν να πεθανω που το αγχος μου για την σκυλα :( την πηρα μονη της μου εβγαλε λαγο μολις 50 μετρα που το αυτοκυνητο και εκαμεν καταδιωξη χωρις ομως να στραφει δεν ξερω αν εχει αγρινα η περιοχη καταδιωκε λαγο γιατι το σκυωσε απο μπροστα μου και το ειδα αλλα εν γινετε να καταδιωκη λαγο τοση ωρα 1μιση χρονων σκυλα η κατι εφαγε( που ελπιζω τιποτα) η καποιος την εκλεψε εν ειδα στην περιοχη αλλο αυτοκυνητο
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Δημοσίευση από ALEXIS »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ
ΑΝ ΔΩ Η ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ
ΕΧΑΣΑ ΦΕΤΟΣ ΤΟΝ ΝΙΟΒΡΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΑΡΑΜΑΣ ΜΙΑ ΣΚΥΛΛΑ 6 ΧΡΟΝΩΝ
ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ
ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΤΣΙ ΕΠΟΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΚΥΛΛΟΣ ΣΕ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΟΧΕΣ
ΑΝ ΕΚΑΜΝΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΑΚΤΗ ΕΧΕΙ ΜΑΝΤΡΑ.
ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ Η ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ.
ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ?
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Δημοσίευση από GiorgosT »

lagomania έγραψε:εχασα σημερα στην πειροχη της Ευρετου πανω απο το φραγμα μια σκυλα ρατσα μπλε της Γασκωνης με κιτρινο κολανι με το τηλεφωνω καθως και την διευθυνση μου. Η σκυλα ειναι 1.5 ετων οχι πολυ ψηλη καθαροαιμη μπλε εχει ολα τα χαρκατηριστικα ακουει στο ονομα μπετυ μολις της φωναξεις ερχετε κοντα σου και καθετε χαμε οποιος την βρει να με παρει τηλεφωνω η αν εχει κανενα γνωστο του εκει πανω που μπορει να βοηθησει. Οποιο μελος εχει καποια πληροφορια να μου στειλει ΠΜ η να το γραψει εδω και αν θελει το τηλ μου να του στειλω με ΠΜ ρε παιδκια εχει που η ωρα 7μιση γυρευκω την εφα τους τοπους αλλα επρεπε να επιστρεψω χωριο γιατι εχω βαφτισια βαφτιζει ο αδερφος μου σε λιγη ωρα και εγω εν να πεθανω που το αγχος μου για την σκυλα :( την πηρα μονη της μου εβγαλε λαγο μολις 50 μετρα που το αυτοκυνητο και εκαμεν καταδιωξη χωρις ομως να στραφει δεν ξερω αν εχει αγρινα η περιοχη καταδιωκε λαγο γιατι το σκυωσε απο μπροστα μου και το ειδα αλλα εν γινετε να καταδιωκη λαγο τοση ωρα 1μιση χρονων σκυλα η κατι εφαγε( που ελπιζω τιποτα) η καποιος την εκλεψε εν ειδα στην περιοχη αλλο αυτοκυνητο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΡΕΙΣ... ΠΗΓΕΝΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΤΟΥ ΒΟΣΚΟΥ ΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
lagomania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 362
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 14:16

Re: Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Δημοσίευση από lagomania »

η σκυλα επιτελους βρεθηκε πριν απο λιγη ωρα επια μετα ταβ αφτισια στην περιοχη και την βρηκα να ξαπλωνει πανω στην φανελα και να τρωει το φαγητοπ ου την εβαλα εκει εκεινη την ωρα πρεπει να στραφηκε γιατι ετρωγε το σαντουιτσ μου που τις αφηκα το πρωι εκει ευχαριστω παιδια για τη βοηθεια
Άβαταρ μέλους
Giorgos Aristotelous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 22 Ιουν 2011, 14:56
Τοποθεσία: Limassol

Re: Χαθηκε σκυλα σημερα 11/02/2012

Δημοσίευση από Giorgos Aristotelous »

Δοξασεί επίε τζαι τούτο το κακό !!!!
Η πέρδικα που προκαλεί
κι ύστερο κόβει τόπο
ψάχνει να βρεί τον κυνηγό
με το δικό της τρόπο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Χάθηκε / Βρέθηκε”