Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

RESPECT

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από RESPECT »

Πηρα τα canicom 1500 απο το real came εδω και τρια χρονια ειμαι πολη ευχαριστιμενος.
Το Tri-tronics καλο και αυτο αλλα πολη ακριβο.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από Laurona »

Παρακαλω γθα τις απόψεις φιλων πιυ κατεχουν το canicom 1500 η 800.
Εαν ειχαν προβλήματα στην λειτουργια στην χρηση η στην καταναλωση μπαταρίας.
Εαν παρουσιαστηκαν προβληματα κατα ποσον είχαν το απαραίτητο σερβισ κ εαν βρικαν ευκολα ανταλακτικα
Επισης κατα ποσον διαθετει προειδοποιητικη δόνηση και εαν οχι πως το χειρίζονται για προειδοποιηση.

Ευχαριστω πολυ τους φιλους που θα δώσουν τα φώτα τους
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
and73
Full Member
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:48

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από and73 »

Εχω το 1500 χωρις να εχω καποιο προβλημα εδω και 2 χρονια. ειναι εξαιρετικα ευκολο στη χρηση, η μπαταρια θεωρω διατηρειτε αρκετο καιρο. Την εχω αλλαξει προληπτικα μονο μια φορα.

Δεν εχει προειδοποιητικη δονηση αλλα προειδοποιητικο ηχο. Μετα τον πρωτο χρονο λειτουργιας κατεληξα οτι και ο ηχος πολλες φορες δεν με βοηθα. Στην αρνηση εντολης στο σφυριγμα πλεον εχει ποινη.

Εχει 18 τονους εντασης, ξεκινησα απο το 7 και ειμαι στο 11 χωρις προβλημα, αυτο βεβαια εξαρταται και απο τον σκυλο. Η χρηση του οπως ξερεις θελει υπομονη και συνεση, και μονο οταν υπαρχει οπτικη επαφη με τον σκυλο.

ΑΑ
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από Priest+++ »

Χρυσανθε πάρε το canicom 1500 άφοβα. Πολλά Κάλο, αξιοπιστο, πανω απο ολα ευκολοχρηστο και Κατανάλωση μπαταρίας μηδαμινή!!
Istriano® reloaded
beaglemania
Full Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 16:49

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από beaglemania »

εχω το canicom 1500m σε γενικες γραμμες πολυ καλο μηδαμινη καταναλωση μπαταριας αλλα εμενα ουτε 5 μηνες εν εχει που τα εχω και καποτε το κοντρολ καμνει μου κουτσια οσπου να αναψει καποτε δεν αναβει και μετα αναβει μονο του ουτε χαμε μου εππεσε ουτε τιποτα αλλα οσες φορες χρειαστικε να το πατησω και σε πολυ μεγαλες αποστασεις με εβγαλε ασπροπροσωπο δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερο στην αγορα
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Παιδια ξερετε κανενα που να αλλασει μπαταριες στα κολαρα? μια μαθκια που ανοιξα το δεκτη για να δω τη μπαταρια τραβα νομιζω χρειαζετε ειδικος για να μην το αχριστεψω . αρχισε να μου κανει λαδιες απο περσι καθε λιο εθελε φορτισμα .
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από admin »

Τι μαρκα ειναι?
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

admin έγραψε:Τι μαρκα ειναι?
Φωτογραφία1213.jpg
Φωτογραφία1214.jpg
Φιλε Αριστε αυτο γραφει μονο πανω .
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Πανικος Setter έγραψε:Αμαρκε δηλαδή ρε Κυριάκο μου :D φιλε το κολάρο όπως και το άρβυλο κάτω από 130 ευρώ είναι λεφτά στο κάλαθο
Ε Πανικο μου εδουλεψε 5 χρονια :) καποτε ε να εθελε και μπαταρια .
το κοντρολ ειναι οκ ε ο δεκτης που θελει αλαγη μπαταριας.
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από spidis »

Πανικος Setter έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:
Πανικος Setter έγραψε:Αμαρκε δηλαδή ρε Κυριάκο μου :D φιλε το κολάρο όπως και το άρβυλο κάτω από 130 ευρώ είναι λεφτά στο κάλαθο
Ε Πανικο μου εδουλεψε 5 χρονια :) καποτε ε να εθελε και μπαταρια .
το κοντρολ ειναι οκ ε ο δεκτης που θελει αλαγη μπαταριας.
5 χρονια ? :shock: από που το έπιασες ?
ένα μπιπερ που ειχα τις ίδιας μάρκας εδουλεψε 5 βδομάδες :lol:
ΦΙΛΕ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΕΚΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΕΩΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ. ΕΓΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ. ΣΤΑ TRITRONICS, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ EXTRA. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”