Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

φιλε ανοιξα το προσεκτικα και την αφερεσα ,δεν γραφει τιποτε πανω . θα την παρω κανενα δυο τοπους που εχουν ετσι πραματα και περκει εβρω . ειναι μια τετραγωνη πομπαριστη σαν την κουφεττα[WHITE SMILING FACE]

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Φωτογραφία1215.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Χωρις να ξερω Κυριακο απλα λογικα αν βρεις μπαταρια επαναφορτιζομενη της ιδιας δυναμης ή εστω κοντα κ βαλεις τα συρματα της υφισταμενης με καλαι ισως καμεις την δουλεια σου..μπαταριες παλιων κινητων ισως βοηθησουν
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από Pathfinder »

Αχερκωτης έγραψε:Χωρις να ξερω Κυριακο απλα λογικα αν βρεις μπαταρια επαναφορτιζομενη της ιδιας δυναμης ή εστω κοντα κ βαλεις τα συρματα της υφισταμενης με καλαι ισως καμεις την δουλεια σου..μπαταριες παλιων κινητων ισως βοηθησουν
Εν θα το συνιστουσα τουτο Μιχαλη εκτος αν ξερεις τι κανεις...αν εισαι ηλεκτρονικος ας πουμε...υπαρχει κινδυνος εκρηξης της μπαταριας αν δεν ειναι της ιδιας δυναμικοτητας...ιδιας τασης, ρυθμος και τροπος φορτισης της κλπ...
Φιλε Κυριακο καλυτερα πηγαινε σε ενα μαχαζι με ηλεκτρονικα και ζητα βοηθεια η αν εχεις κανενα εγχειριδιο του μπιπερ θα γραφει πανω τον κωδικο της για να την παραγγειλεις.κοιταξε στο ebay για παραδειγμα το μοντελο του μπιπερ σου και ολο μαι καποιος θα δινει πληροφοριες της μπαταριας
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

O λογος που το εγραψα ειναι επειδη ακουστηκε πως δεν γινοντε εισαγωγες μπαταριων πλεων για καποιο λογο..γνωστος π παραγγειλε που ιντερνετ εγινε κατασχεση στο τελωνειο..
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από admin »

Στην Λεμεσό πάντως όταν πάς τσαμέ στον Κόμπο electronics συνήθως ότι μπαταρία θέλεις βρίσκεις.!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ευχαριστω κοπελια . θα δοκω γυρω τα μαγαζια και θεος βοηθος . θα ξεκινησω που στεφανιδη που φερνει τα παντα σε μπαταριες περκει εχει καμια συμβατη.
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Εδωκα γυρω σε αρκετους στη λευκωσια που θεορουντε πηγη για ετσι θεματα ,σταθυκε αδυνατον να βρεθει ας ειναι και κατι παρομιο να κανουμε τη δουλεια μας . και ενας μου ειπε οτι λιθιουμ απαγορευετε στο αεροπλανο γιατι καμνουν εκρηξη. για να φερεις πρεπει να τους γελασεις ειπε μου .
η κουβεντα ειναι οτι ουτε τη δυναμη της δεν ξερουμε .
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από admin »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:Εδωκα γυρω σε αρκετους στη λευκωσια που θεορουντε πηγη για ετσι θεματα ,σταθυκε αδυνατον να βρεθει ας ειναι και κατι παρομιο να κανουμε τη δουλεια μας . και ενας μου ειπε οτι λιθιουμ απαγορευετε στο αεροπλανο γιατι καμνουν εκρηξη. για να φερεις πρεπει να τους γελασεις ειπε μου .
η κουβεντα ειναι οτι ουτε τη δυναμη της δεν ξερουμε .

φίλε στείλε μου την Λεμεσό με το ταξί να πάω να ελέγξω σε 1-2 τόπους
Προσέχουμε...για να έχουμε
rafael48cy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 15 Δεκ 2013, 19:03

Re: Κολλάρα εκπαίδευση σκύλων

Δημοσίευση από rafael48cy »

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει αντιπρόσωπος της sportdog στην Κύπρο?
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”