Απορτ

Απάντηση
sotiris!129

Re: Απορτ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

σε περιπτοση ολοημερου κυνηγιου, εγω βαλω του κατι να φαι "οχι υπερβολικη ποσοτητα" απλα για να μεν πε8ανει που την κουραση! και περιμενω 1 ωρα και μετα ξαναξεκινω! δεν ξερω αν εν λαθος τουτο αλλα εγω προσοπικα καμω το!
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Απορτ

Δημοσίευση από 'petros' »

Φιλε σωτηρη τουτο το καμνουμε ολοι.Οταν κατσουμε να φαμε δινουμε και στα σκυλια μας κανενα κομματουι δεν νομιζω να παθουν τιποτα
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Απορτ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Εμενα οι σκυλοι που εχω ειναι νεαροι ας πουμε οτι φετος ειναι η πρωτη τους ουσιαστικη χρονια. Κανουν ολοι απορτ και οταν ειναι μονοι τους. Οταν ειναι ολοι μαζι παλι κανουν. Αλλα καποιες φορες οταν ειναι ολοι κοντα ενω ο ενας προσπαθει να καμει απορτ τζιαι βουροθν τζιαι οι αλλοι δεν το καμνει και βουρα αλλου με το θηραμα στο στομα. Καταλαμβενω ειναι ζηλια και να να μην του το πιασουν οι αλλοι. Αυτο το πραμα διορθωνεται? Παντος καποιες φορες καμνουν το καποιες οχι. Οταν μεγαλωσουν κι αλλο θα στρωσουν?
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Απορτ

Δημοσίευση από 'petros' »

Φιλε εαν ειναι 2 οι σκυλοι σου καλα κανεις να τους παιζεις τουμπλε καθε στρατα να μεν τσακωνουνται :lol: :lol:
Τζε μεν αγχωνεσε τζαι θα στρωσουν που μονοι τους νομιζω σιγα σιγα...
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Απορτ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

:) εν καλα που λαεις αλλα ετσι που ζηλευκουν εν να καμω ντουπλε τζια θα βουρησουν ουλλοι πας τον ενα!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Απορτ

Δημοσίευση από Nikos »

'petros' έγραψε:θα ηταν καλο μετα το κυνηγι να περιμενεις και καμια ωρα και μετα να του βαζεις φαγητο(δικη μου γνωμη)
Καλημέρα ...
Ούτε αλλιώς ώσπου να παμε σπιτι περνα η μια ώρα :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”