Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Απάντηση
Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από Demetri5 »

FRANCHI έγραψε: Το ότι σε δαγκώνει σίγουρα πρέπει να της το κόψεις και να της δείξεις ότι δεν το δέχεσαι
Ακριβως μπηξε της καμια φωνη δυνατη θυμωμενος τζαι δεν πειραζει αν της δωσεις τζαι κανενα πατσο εν για να καταλαβει ποιος εν το αφεντικο!




Sent from my iPhone using Tapatalk
sotiris!129

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Demetri5 έγραψε:
FRANCHI έγραψε: Το ότι σε δαγκώνει σίγουρα πρέπει να της το κόψεις και να της δείξεις ότι δεν το δέχεσαι
Ακριβως μπηξε της καμια φωνη δυνατη θυμωμενος τζαι δεν πειραζει αν της δωσεις τζαι κανενα πατσο εν για να καταλαβει ποιος εν το αφεντικο!




Sent from my iPhone using Tapatalk
να με ακασει? 2 πατσους αμεσως να φερει τα μιλια της ακου να ακασει το χερι που τον ταιζει!
elcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2011, 17:26

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από elcos »

sotiris!129 έγραψε:
Demetri5 έγραψε:
FRANCHI έγραψε: Το ότι σε δαγκώνει σίγουρα πρέπει να της το κόψεις και να της δείξεις ότι δεν το δέχεσαι
Ακριβως μπηξε της καμια φωνη δυνατη θυμωμενος τζαι δεν πειραζει αν της δωσεις τζαι κανενα πατσο εν για να καταλαβει ποιος εν το αφεντικο!




Sent from my iPhone using Tapatalk
να με ακασει? 2 πατσους αμεσως να φερει τα μιλια της ακου να ακασει το χερι που τον ταιζει!
ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΑΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΜΙΑΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΣΚΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΑΑΠΩ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΣΚΥΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΔΩΚΑ ΤΗΣ ΔΚΥΟ ΠΑΤΣΟΥΣ ΤΖΙΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΤΗΝ ΙΡΜΑ ΜΟΥ ΕΦΥΕΝ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΙ ΠΑΤΣΟΥΣ
sotiris!129

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

elcos έγραψε: ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΑΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΠΛΑ ΜΙΑΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΣΚΥΛΛΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΑΑΠΩ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΣΚΥΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΔΩΚΑ ΤΗΣ ΔΚΥΟ ΠΑΤΣΟΥΣ ΤΖΙΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΤΗΝ ΙΡΜΑ ΜΟΥ ΕΦΥΕΝ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΟΙ ΠΑΤΣΟΥΣ
φιλε μου σιουρα οι τους πατσους που της εδοκες εσυ!!! γιατι για να φιει ενας σκυλος που πατσο πρεπει να ηταν γαουροπατσος :? !
ισια ισια να καταλαβει οτι εκαμε λα8ος οι να του την δοκεις να ζαβοσει το σβερκο του χτηνου!
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:
Demetri5 έγραψε:
FRANCHI έγραψε: Το ότι σε δαγκώνει σίγουρα πρέπει να της το κόψεις και να της δείξεις ότι δεν το δέχεσαι
Ακριβως μπηξε της καμια φωνη δυνατη θυμωμενος τζαι δεν πειραζει αν της δωσεις τζαι κανενα πατσο εν για να καταλαβει ποιος εν το αφεντικο!




Sent from my iPhone using Tapatalk
να με ακασει? 2 πατσους αμεσως να φερει τα μιλια της ακου να ακασει το χερι που τον ταιζει!

ε Σωτηρη συνελθε λεβεντη μου
Νομιζω ο χειροτερος τροπος για να εκπαιδευσεις ενα σκυλι ειναι να του διας πάτσους
Υπάρχουν τρόποι πειθαρχειας χωρις ξυλο....εγω αλλασσω τον τονο της φωνης μου και τα σκυλια μου γονατουν τζαι πατσο δεν εδωσα ποτε μου...
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
sotiris!129

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εμενα εν γλιζια η φονη μου και εν φκενει το δυνατο ηφος :lol: !
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από Anthimos »

sotiris!129 έγραψε:εμενα εν γλιζια η φονη μου και εν φκενει το δυνατο ηφος :lol: !

εισαι παναηρι :lol: :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από AndreasDr »

Anthimos έγραψε:

ε Σωτηρη συνελθε λεβεντη μου
Νομιζω ο χειροτερος τροπος για να εκπαιδευσεις ενα σκυλι ειναι να του διας πάτσους
Υπάρχουν τρόποι πειθαρχειας χωρις ξυλο....εγω αλλασσω τον τονο της φωνης μου και τα σκυλια μου γονατουν τζαι πατσο δεν εδωσα ποτε μου...
+1000
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
sotiris!129

Re: Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από sotiris!129 »

καλα κοπελια που να σας ακασει εσας ο σκυλος σας μεν τον δερεται!
αλλα σκυλος που δαγκωνει τον μαστρο του ...
δεν τον θεορει μαστρο του ....αρα δεν θα κυνηγισει ποτε για εκεινον!!!
οταν ακασει τον μαστρο του γιατι να μην δαγκωσει και καποιον αλλο? =ποσοι σκυλοι πεθαναν με ευθανασια γιαυτο!!!
σκυλος που καμει ετσι ακομα και στο μαστρο του τοτε πας το βουνο οπου βρισκει κυνηγους/σκυλους θα μαλονει!!!
1 πατσος ενεν κακοποιηση ζωου!!! 1 πατσος αμαν εν ετσι σοβαρα φαουλ εν για αν δειχνουμε στο ζωω οτι αγαπη αγαπη αλλα η μαλακια, μαλακια!!!
Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

Εκπαίδευση Κυνηγόσκυλου - Εφ΄ όλης της ύλης

Δημοσίευση από Demetri5 »

sotiris!129 έγραψε:καλα κοπελια που να σας ακασει εσας ο σκυλος σας μεν τον δερεται!
αλλα σκυλος που δαγκωνει τον μαστρο του ...
δεν τον θεορει μαστρο του ....αρα δεν θα κυνηγισει ποτε για εκεινον!!!
οταν ακασει τον μαστρο του γιατι να μην δαγκωσει και καποιον αλλο? =ποσοι σκυλοι πεθαναν με ευθανασια γιαυτο!!!
σκυλος που καμει ετσι ακομα και στο μαστρο του τοτε πας το βουνο οπου βρισκει κυνηγους/σκυλους θα μαλονει!!!
1 πατσος ενεν κακοποιηση ζωου!!! 1 πατσος αμαν εν ετσι σοβαρα φαουλ εν για αν δειχνουμε στο ζωω οτι αγαπη αγαπη αλλα η μαλακια, μαλακια!!!
+10000 συμφωνω με τον Σωτηρη!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”