ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΚΥΛΛΟΝ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΚΥΛΛΟΝ

Δημοσίευση από Nikos »

'petros' έγραψε:το σαββατο κατα τις 10 μιας και πηγα χωριο για μανηταρια ανοιξα και στα σκυλια να τα παρω μαζι μου βολτα.
Πολυ ενθαριντικα τα μυνηματα για λαγο αφου σηκωσα 4 και στο τελος καταντησα να αφηκω τα μανηταρια και να παρατηρω τα σκυλια.
Ασχετα με την μαλακια που εκανα και εβγαλα τα σκυλια τετοιο καιρο ειχα την ευκαιρια να δω τις πονηριες 1ος απο τους 4 οταν τον ειδα στη κουτσι του.
Εκαμνε κολπα στα σκυλια για περιπου 10 λεπτα αφου επηγαιναν πανω κατω μεσα στο κρατονι .Ηταν πανω σε 1 οχτο κρατονιου πολλα αποτομο και γλυστρουσε μεσα στα μαζια και τις ξυσταρκες οπως την κουφι και εκατσε 3-4 μετρα λιγο πιο περα και τα σκυλια πανω κατω αλλα δεν εβρισκαν την μαλαη απο εκει που πηδηξε και βγηκε πανω απο το κρατονι.Εσηκωνε την κελε του εβλεπε που ηταν τα σκυλια και ξανα καθετουν.Οι σκυλοι δεν μπορουσαν να σκαρφαλωσουν και ηταν απο κατω του και επειδη εγω ημουν απο την πανω πλευρα εκρυψε.Ο μιτσις ο σκυλος ηταν να φκαλει το λαιμο του ΑΟΥ ΑΟΥ δεν εσταματαν επιασεν με πονοκεφαλος δεν μου αρεσκει να λασει ο σκυλος ετσι πολλα ειναι τζιε δικος μου αλλα τι να καμω εν το παθος των ιχνηλατων αλλα δεν μου αρεσκει.Φωναζω τους και ερχονται που γυρω που πανω που το λαο και εφκαλαν τον αλλα τοσο λαξιμο και τοση ωρα πιεσμενος και να μεν σηκωνετε ειχε πολλυ τζιερο να δω και να απολαυσω.

:) ωραία φαση ρε Πετρή....
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”