Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

Καλησπέρα φίλοι

Οπως ανάφερα το σκυλί μου είναι άπειρο και άρχισα ήδη τις εξόδους στο βουνό, μιας και το σκυλί είχε μάθει μόνο στο ττελιασμένο...
Λόγω του ότι δεν έχω άλλο σκύλο που να είναι "ξεκινημένο" είναι λίγο δύσκολο, εξού και η φράση .."καθε αρχή και δύσκολη"...
Πήρα το θάρρος να κάνω μια τέτοια κίνηση για τον λόγο ότι κατάλαβα ότι οι πιο πολλοι απο εδώ είναι άτομα που συνησφέρουν, κυνηγοί με συνείδηση και όχι κρεατοσυλλέκτες.....
Μέσω αυτού του μυνήματος θα ήθελα λοιπόν να πω σε όποιον έχει την καλή διάθεση και θέλει εννοειτε να βοηθήσει εμένα και τον σκύλο μου στην καινούργια αρχή που είμαστε έτοιμοι να κάνουμε να επικοινωνήσει μαζί μου και να κάνουμε μαζί τις εξόδους και τις βόλτες στο βουνό...

Ευχαριστώ Νίκος
konstantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14 Σεπ 2011, 18:13

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από konstantinos »

FILE POSON XRONO EINAI O SKILOSOU.KE APO POU ISE
kinigi mia arostia pou den mporou poloi na katalaboun
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

Φίλε Κωνσταντίνο το σκυλί είναι 10 μηνών περίπου...
Είμαι απο επαρχία Λεμεσού αλλά επισκέπτομαι πάρα πολύ συχνά και την επαρχία Παφου τα Σαββατοκυρίακα συνήθως....
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από miky55 »

νικο το σκυλι σου ειναι ιχνηλατης ή της φερμας?ειμαι και εγω απο λεμεσο και εκπεδευτικα παω παφο.
konstantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14 Σεπ 2011, 18:13

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από konstantinos »

file niko emena i gnomi mou einai o skilois na bgeni sto bouno gia proti fora peripou 10 minon 1os xronou emis 8eloume na doume to skilo mas sto bouno oso pio grigora ginete touto einai la8os .esi basika ti kinigas lago i pertiko .pao ke go pafo gia expedeftika ke kinigo eki
kinigi mia arostia pou den mporou poloi na katalaboun
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

Φιλε miky55 όπως ανάφερα και σε παλαιότερα θέματα, δεν ειχα ξανά σκυλια για κυνήγι... . το συγκεκριμένο σκυλί δεν γνωρίζω τι ακριβώς είναι... προσπαθώ να βάλω φώτο του αλλά δεν μπορώ...ξέρεις πώς βάζουμε φωτογραφίες???
Φίλε Κωνσταντίνο το σκυλί το έβγαλα πιό νωρίς στο βουνό, καλώς ή κακώς...δΔεν γνώριζα... Μ'εχρο τώρα επειδή δεν είχα σκυλιά κυνηγούσα πέρδικα σε παγανιά χωρίς σκυλους....
konstantinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 14 Σεπ 2011, 18:13

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από konstantinos »

re file kanena teliasmeno epiresto na dis tin antidrasintou
kinigi mia arostia pou den mporou poloi na katalaboun
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

Τον έχω πάρει και έμεινε και ένα μήνα... δεν δούλευε πολύ αλλά τους λαγούς τους έτρεχε....
Βαζω φώτο όσοι τον είδανε μου είπαν οτι εχει μπράκ..... η μάνα του πάντως είχε τα χρώματα του γκέκα...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

αυτό ε'ιναι το σκυλί
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: Βοηθεια στο Εκπαιδευτικο

Δημοσίευση από Nikos »

γεια σας παιδιά ....
θα κανονισουμε καμια έξοδο το ΣΚ???
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”