Εκπαιδευτικα 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Phinix »

κανονικά η κατακραυγή πρέπει να είναι τεραστια για αυτά
αλλα εμείς, αρνιά, μπεεεεεεε

τίποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε σοβαρή χωρα μέχρι τώρα θα τους είχαν είδη υπό κράτηση

με ονόματα και διεύθυνσης τα video, τι θελουμε αλλο
μα ειναι δυνατο να ΜΙΝ τους ξερει καποιος?

έλεος πλέον
έλεος

για αστείο πιο παλιά εγραψα ότι την δύναμη μας σαν μεγάλο σύνολο έπρεπε να την δείξουμε με την μη ανανέωση άδειας αλλα δυστυχώς είμαστε πολύ πολύ πολύ πολύ πιο λίγοι οι νόμιμοι από τους μη νομιμους

εν αντέχω, με πνηει το δίκαιο και η κοπροσκυλλοσινη που επικτατει σε τουντη κολομπανανια

εν αντέχω άλλο
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Marinos »

κάποιος να του πεί οτι η πουλλού του εν θα μεγαλώσει...
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Γιατρός »

Νομίζω ξεχάνετε πρόσφατα που ο άλλος έβαλε 76 λαγούς δαμέσα τζαι επελλάναντον να παν ούλλοι μαζί του τζαι αποδείκτηκε πατάτα
Δεν υπάρχουν παρθένες στον ναό της αφροδίτης
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Dimitris »

Γιατρός έγραψε:Δεν υπάρχουν παρθένες στον ναό της αφροδίτης
Όντως!!! :lol: :lol:
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
dimitris savva

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

παντος οι σκυλοι ηταν με την απορια τι καρατα ο μαστρος τους :lol: με τοσο παναηρι που εκαμαν πρεπει να εφαν πολλη μουζι που αλλου. τον εναν παντος ηδη τον καταγγειλαν.
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Phinix »

Γιατρός έγραψε:Νομίζω ξεχάνετε πρόσφατα που ο άλλος έβαλε 76 λαγούς δαμέσα τζαι επελλάναντον να παν ούλλοι μαζί του τζαι αποδείκτηκε πατάτα
Δεν υπάρχουν παρθένες στον ναό της αφροδίτης
Doctor μου, να το πούμε στα κυπριακά,

Άλλο είναι να τον έφαες μια δυο φορές και άλλο να τον τρωεις ασύστολος καθημερινά. Υπάρχουν πολλών ειδών παρθένες!!!!!
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από πανικος »

απο πια επαρχια ειναι ετσι που περιεργεια?εγω λεω 100% απο κοκκινοχωρια ετσι κυνηγους μονο ποδα εχει οπως ακουεται ;)
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από Pathfinder »

πανικος έγραψε:απο πια επαρχια ειναι ετσι που περιεργεια?εγω λεω 100% απο κοκκινοχωρια ετσι κυνηγους μονο ποδα εχει οπως ακουεται ;)
Πανικο μου πιστεψε με ΟΛΕΣ οι επαρχιες εχουν ετσι τυπους και τους λεω τυπους γιατι οτιδηποτε αλλο απο κυνηγοι δεν ειναι!
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από πανικος »

Pathfinder έγραψε:
πανικος έγραψε:απο πια επαρχια ειναι ετσι που περιεργεια?εγω λεω 100% απο κοκκινοχωρια ετσι κυνηγους μονο ποδα εχει οπως ακουεται ;)
Πανικο μου πιστεψε με ΟΛΕΣ οι επαρχιες εχουν ετσι τυπους και τους λεω τυπους γιατι οτιδηποτε αλλο απο κυνηγοι δεν ειναι!
ξερω το φιλε μου αστεια το εγραψα .εχει προηγουμενα μεσα η συζητηση :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
dimitris savva

Re: Εκπαιδευτικα 2014

Δημοσίευση από dimitris savva »

πανικος έγραψε:απο πια επαρχια ειναι ετσι που περιεργεια?εγω λεω 100% απο κοκκινοχωρια ετσι κυνηγους μονο ποδα εχει οπως ακουεται ;)
καπου κοντα σας :lol: :lol: ενομισες εν χωρκανος σου ? η Κυπρος ενα χωρκο ειναι :lol: αλλαξαν και τα πραματα τωρα δικαιουμαστε δυο λαγους το καλοκαιρι και ενα τον χειμωνα :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitris savva την 13 Αύγ 2014, 13:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”