θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Απάντηση
stelios75
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 19:38

θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από stelios75 »

Tι προτιμάς στο κυνήγι,θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?
stelios75
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 19:38

Re: θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από stelios75 »

stelios75 έγραψε:Tι προτιμάς στο κυνήγι,θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?


http://books.google.com.cy/books?id=xeh ... 3F&f=false
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από AndreasDr »

Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΤΕΛΙΟ ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΘΗΛΥΚΑ ΣΚΥΛΙΑ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ(ΤΟΝ ΕΙΧΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΔΙΑΖΟΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΗΜΙΑΙΜΑ ΤΟΥ) ΠΑΡΑ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΕΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΑΚΟΥΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΜΟΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΠΕΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΚΥΛΙ.
AU-79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 11:13

Re: θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από AU-79 »

Εγω εχω 3 αρσενικα και 1 θυληκο σε τιποτα δεν ειχα προβλημα με τα αρσενικα σε θεμα εκπαιδευσης και μπηκαν και πολυ γρηγορα στο νοημα και πολυ υπακουα αντιθετως με αλλα που ακουω, το μονο προβλημα ειναι οταν ερχεται σε οιστρο η σκυλλα την παιρνω σε φιλους μεχρι να κοψει γιατι η κλουβα μετατρεποταν σε ρινκ.
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: θηλυκό η αρσενικό σκύλο καi γιατί?

Δημοσίευση από sotiris!129 »

εν ξερω αν εν συμπτωσεις αλλα ουτε εγω ειχα προβλημα με το αρσενηκο στον τροπο που εκυνηγαν...
το μονο προβλημα ηταν με το απορτ , εκαμεν ενα 10λεπτο να μου φερει το θηραμα, αλλα σε ζινο φταιω εγω γιατι ποτε δεν του ειχα καμει εκπαιδευση πανω στο απορτ πρην τον παρω κυνηγι τωρα μετα που 4 χρονια φονες εκαταλαβεν πως πρεπει να το φερνει θεμας :lol: ... σιουρα κυνηγα μου καλητερα τωρα που εν 4ρων παρα που ηταν 1ς αλλα οκ και θυληκο να ηταν παλε το ιδιο αποτελεσμα θα ειχε νομιζω !
οπως λεει και ο Κ.Μιχαλης οτι και να εχεις η εκπαιδευση ειναι αυτο που κανει ενα σκυλι και οχι το φυλο !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”