ΝΕΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΚΥΛΛΟ

Απάντηση
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

ΝΕΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από Marinos »

Κοπελια γεια σας.
Εχω μια σκυλλα 2.5 χρονων, και πριν 2 βδομαδες πηραμε ενα θυληκο κουταβι 2 μηνων που προς το παρον ειναι σε καραντινα μετα που ενδηξη του κτινιατρου, και σε λιες μερες εννα τους βαλουμε να μηνισκουν μαζι μες την αυλη. Εχει κατι που πρεπει να προσεξω???
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
papoutsas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 03 Οκτ 2012, 19:50

Re: ΝΕΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από papoutsas »

Marinos έγραψε:Κοπελια γεια σας.
Εχω μια σκυλλα 2.5 χρονων, και πριν 2 βδομαδες πηραμε ενα θυληκο κουταβι 2 μηνων που προς το παρον ειναι σε καραντινα μετα που ενδηξη του κτινιατρου, και σε λιες μερες εννα τους βαλουμε να μηνισκουν μαζι μες την αυλη. Εχει κατι που πρεπει να προσεξω???


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΗ .
ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΗ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
Antreas85
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 09:32

ΝΕΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από Antreas85 »

Φίλε Μαρίνο πρόσεξε τη σκύλα διότι λόγω ζήλιας πιθανόν ή να σκοτώσει ή να τραυματίσει το κουτάβι. Αν είναι εχθρική μαζί του θα του μείνει ο φόβος. Τζιαι πολλά σημαντικό είναι να προσέξεις να μην παραδειγματίζεται το κουτάβι από διάφορα ελαττώματα της σκύλας.
Marinos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: 20 Οκτ 2011, 15:35
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΝΕΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΕ ΕΝΗΛΙΚΑ ΣΚΥΛΛΟ

Δημοσίευση από Marinos »

Ευχαριστώ κοπελια, η αλήθεια είναι ότι δεν το ήξερα ότι μπορεί και να το σκοτώσει
Φορούμε ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ πάντα. Γιατί κάμνουμε το χόμπι μας, ΔΕΝ πάμε στον ανταρτοπόλεμο!!!!! Πίσω στες οικογένειες μας σόι και αβλαβείς!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εκπαίδευση”